шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Жорсткий диск (HDD) Seagate BarraCuda Compute 2.5" [ST2000LM015]

Конфігурації і ціни 217Відгуки13Обговорення7Корисне3
Купити жорсткий диск (HDD) Seagate BarraCuda Compute 2.5" (ST2000LM015) за ціною від 8041 грн.

Серия Seagate BarraCuda Compute 2.5"

Рейтинг моделі: 3 з 5 (13 оцінок)
Рейтинг за відгуками:
Модифікації Seagate BarraCuda Compute 2.5" 5
Где купить? [ST2000LM015]
Характеристики [ST2000LM015]
Колір
Виконання
вбудований
Тип накопичувача
HDD
Призначення
для ПК
Об'єм
2 TB
Форм-фактор
2.5 "
Підключення
SATA3
Частота обертання шпинделя
5400 об/хв
Розміри
100x70x7 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  7500 грн.    до  9750 грн.

4
1
0
7
буду брать еще для внешнего корпуса
3 лютого 2022, 12:04 #
Переваги:даже когда полностью залит, не тормозит и не шумит

Недоліки:пока не нашел

Коментар:стоит на Фуджике N-серия.
Более 3 лет - полет нормальный

Автор:Andrey R  пользуюсь Seagate ST2000LM015 більше року

Просто нет слов!!!!
30 липня 2025, 23:54 #
Переваги:Цена

Недоліки:Купил диск на 2 ТБ для ноутбука. Накрылся диск и вся информация. Невозможно вытянуть ничего! Накрылась все как говорится медным тазом!

Автор:Игорь  пользуюсь Seagate ST2000LM015 більше року

отличная модель, очень понравилось
23 грудня 2018, 16:31 #
Переваги:грузит быстро шустор

Недоліки:нет

Коментар:рекомендую жесткий диск

Показано 3 з 13 відгуків
ще 10 відгуків
Даташит на моделі Seagate Barracuda ST5000LM000, ST4000LM024, ST3000LM024
Страница серии на официальном сайте
Инструкция / описание
від 8 041  до 11 171 грн.
Накопичувач HDD 2.5" SATA 2.0TB Seagate BarraCuda 5400rpm 128MB (ST2000LM015) ST2000LM015
Click.ua (Київ)
8 689 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate Barracuda 2TB (ST2000LM015) ST2000LM015
Ktc.ua (Рівне)
8 695 грн.
← купити
Жорсткий диск SEAGATE 2TB ST2000LM015
FOXTROT.UA (Київ)
9 746 грн.
← купити
Жесткий диск Seagate HDD 2.5" 2 Тб 5400 rpm 128 Мб SATA (ST2000LM015)
Nkt.ua (Київ)
8 199 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate BarraCuda 2,5 (ST2000LM015) ST2000LM015
Openshop.ua (Київ)
8 414 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate Barracuda HDD 2TB 5400rpm 128MB ST2000LM015 2.5 SATAIII
АЛЛО (Київ)
← купити
Seagate ST2000LM015
Mallprix.com (Київ)
8 368 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate Barracuda 2TB 5400rpm 128MB ST2000LM015 2.5 SATAIII
Denika.ua (Харків)
8 430 грн.
← купити
Seagate BarraCuda 2,5" (ST2000LM015) ST2000LM015
Luckylink.kiev.ua (Київ)
8 041 грн.
← купити
HDD-накопичувач Seagate 2.5" SATA 3.0 2TB BarraСuda (ST2000LM015) ST2000LM015
Vodafone.ua (Київ)
8 999 грн.
← купити
Жорсткий диск HDD SEAGATE SATA2.5" 2TB 5400RPM 128MB ST2000LM015 UA
Sota.store (Київ)
8 275 грн.
← купити
Жорсткий диск для ноутбука 2.5" 2TB Seagate (ST2000LM015) ST2000LM015
Comtrading.ua (Київ)
8 187 грн.
← купити
Внутрішній жорсткий диск Seagate 2TB (ST2000LM015)
Zhuk.ua (Київ)
8 505 грн.
← купити
Накопичувач HDD 2.5" SATA 2.0TB Seagate BarraCuda 5400rpm 128MB (ST2000LM015) ST2000LM015
icom.net.ua (Київ)
8 304 грн.
← купити
Жорсткий диск для ноутбука 2.5" 2TB Seagate (ST2000LM015) ST2000LM015
E-server.com.ua (Київ)
9 353 грн.
← купити
Жесткий диск 2.5" 2TB Seagate BarraCuda 5400rpm 128MB SATAIII (ST2000LM015)
Bigmo.com.ua (Дніпро)
8 106 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate BarraCuda 2TB 128MB 5400RPM 2.5'' (ST2000LM015) ST2000LM015
Telemart.ua (Київ)
← купити
Жорсткий диск Seagate BarraCuda 2,5" (ST2000LM015)
Tv-mir.com.ua (Київ)
8 757 грн.
← купити
Жорсткий диск 2.5" 2Tb Seagate BarraCuda, sata3, 128Mb, 5400 rpm (st2000lm015)
Tviy-Dim.com (Київ)
8 587 грн.
← купити
Seagate BarraCuda 2,5" (ST2000LM015)
Tehnomart.com (Київ)
← купити
Жорсткий диск Seagate Barracuda HDD 2.5" 2 ТБ (ST2000LM015)
MAUDAU (Київ)
9 999 грн.
← купити
Seagate HDD диск Seagate BarraCuda ST2000LM015 Silver 2TB
MTA.ua (Київ)
8 499 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate 2.5 Barracuda 2Tb (ST2000LM015) ST2000LM015
Compx.ua (Київ)
← купити
Жорсткий диск Seagate Barracuda 2TB 5400rpm 128MB ST2000LM015 2.5 SATAIII
Rozetka.ua (Київ)
9 099 грн.
← купити
Жорсткий диск для ноутбуків Seagate BarraCuda 2.5 дюйма 2 Tb SATA3 (ST2000LM015)
MAUDAU (Київ)
10 073 грн.
← купити
Накопичувач HDD Seagate BarraCuda 2.0TB (ST2000LM015)
Rozetka.ua (Київ)
9 048 грн.
← купити
Накопичувач HDD 2.5" SATA 2.0TB Seagate BarraCuda 5400rpm 128MB (ST2000LM015)
Rozetka.ua (Київ)
8 670 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate BarraCuda 2TB (ST2000LM015)
Rozetka.ua (Київ)
9 234 грн.
← купити
Накопичувач HDD 2.5" SATA 2.0TB Seagate BarraCuda 5400rpm 128MB (ST2000LM015)
Rozetka.ua (Київ)
9 135 грн.
← купити
Накопичувач HDD Seagate BarraCuda 2.0TB (ST2000LM015)
Rozetka.ua (Київ)
9 137 грн.
← купити
Накопичувач HDD 2.5" SATA 2.0TB Seagate BarraCuda 5400rpm 128MB (ST2000LM015)
Rozetka.ua (Київ)
9 590 грн.
← купити
Накопичувач HDD 2.5" SATA 2.0TB Seagate BarraCuda 5400rpm 128MB (ST2000LM015) ( Для ноутбука )
Rozetka.ua (Київ)
11 171 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate 2.5 Barracuda 2Tb (ST2000LM015)
Rozetka.ua (Київ)
9 214 грн.
← купити
Seagate BarraCuda 2,5" (ST2000LM015)
Rozetka.ua (Київ)
8 846 грн.
← купити
Жорсткий диск для ноутбуків 2.5 дюйми 2 Tb Seagate BarraCuda SATA3 (ST2000LM015)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Жорсткий диск 2 TB Seagate BarraCuda (ST2000LM015)
Rozetka.ua (Київ)
9 149 грн.
← купити
Накопичувач HDD 2.5" SATA 2.0TB Seagate BarraCuda 5400rpm 128MB (ST2000LM015)
Rozetka.ua (Київ)
8 979 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Seagate ST2000LM015, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: жорсткий диск (hdd) Seagate BarraCuda Compute 2.5" (ST2000LM015). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на жорсткий диск (hdd) Seagate BarraCuda Compute 2.5" (ST2000LM015) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія