шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Жорсткий диск (HDD) Seagate Expansion STKM [STKM2000400]

Конфігурації і ціни 243Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити жорсткий диск (HDD) Seagate Expansion STKM (STKM2000400) за ціною від 4499 грн.
Відео 2Фото 4

Серия Seagate Expansion STKM

Модифікації Seagate Expansion STKM 4
Где купить? [STKM2000400]
Характеристики [STKM2000400]
Колір
Виконання
зовнішній
Тип накопичувача
HDD
Призначення
для ПК
Об'єм
2 TB
Форм-фактор
2.5 "
Підключення
USB-A 5Gbps
Розміри
115x80x13 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  4700 грн.    до  6000 грн.

від 4 499  до 6 827 грн.
Зовнішній жорсткий диск 2.5" USB 2.0TB Seagate Expansion Portable Black (STKM2000400) STKM2000400
Click.ua (Київ)
6 139 грн.
← купити
Зовнішній HDD Seagate Expansion Portable 2TB (STKM2000400) STKM2000400
Ktc.ua (Рівне)
6 599 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 2TB Expansion Portable Seagate (STKM2000400) STKM2000400
Itbox.ua (Київ)
4 979 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск SEAGATE Expansion 2TB USB 3.0 Black (STKM2000400) STKM2000400
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" USB 2.0TB Seagate Expansion Portable Black (STKM2000400)
Nkt.ua (Київ)
5 019 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск Seagate Expansion Portable 2 Tb (STKM2000400) Ua
Цифра (Київ)
4 879 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск Seagate Expansion Portable 2 TB (STKM2000400)
Touch (Дніпро)
4 899 грн.
← купити
Seagate STKM2000400
Mallprix.com (Київ)
5 124 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск Seagate Expansion Portable Drive 2TB STKM2000400 2.5 USB 3.0 Black Акція!
АЛЛО (Київ)
4 499 грн.
← купити
Жорсткий диск зовнішній Seagate Expansion 2TB 2.5" USB 3.0 Black (STKM2000400) STKM2000400
Skay.ua (Одеса)
5 230 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 2TB Expansion Portable Seagate (STKM2000400) STKM2000400
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Зовнішній HDD Seagate Expansion Portable Drive 2TB (STKM2000400) Black STKM2000400
Telemart.ua (Київ)
4 799 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 2TB Expansion Portable Seagate (STKM2000400)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
4 846 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск Seagate Expansion Portable Black (STKM2000400) Expansion Portable Black (STKM2000400)
Denika.ua (Харків)
4 732 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 2TB Expansion Portable Seagate (STKM2000400) STKM2000400
E-server.com.ua (Київ)
5 012 грн.
← купити
HDD-накопичувач 2TB Seagate Expansion Portable (STKM2000400) STKM2000400
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Seagate STKM2000400 — Портативний жорсткий диск HDD 2.5" 2 ТБ USB Micro-B 3.0 чорний
Comtrade.ua (Київ)
6 207 грн.
← купити
HDD диск Seagate Expansion Portable Drive STKM2000400 Black 2TB
Soho.com.ua (Київ)
← купити
Жорсткий диск зовнішній 2.5" USB 2.0TB Seagate Expansion Portable Black (STKM2000400)
Axm.com.ua (Харків)
5 411 грн.
← купити
Зовнішній накопичувач HDD 2.5" USB 2.0TB Seagate Expansion Portable Black (STKM2000400) STKM2000400
Comtrading.ua (Київ)
5 106 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск Seagate Expansion Portable 2TB (STKM2000400)
Portativ.ua (Київ)
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" USB 2.0TB Seagate Expansion Portable Black (STKM2000400) STKM2000400
icom.net.ua (Київ)
← купити
Зовнішній жорсткий диск Seagate Expansion Portable 2 TB (STKM2000400)
Tv-mir.com.ua (Київ)
5 292 грн.
← купити
HDD зовнішній Seagate Expansion Portable Black 2TB (STKM2000400) UA STKM2000400
Sota.store (Київ)
4 778 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 2tb Expansion Portable Seagate (stkm2000400)
Tviy-Dim.com (Київ)
5 239 грн.
← купити
Seagate Expansion Portable Black 2TB (STKM2000400) STKM2000400
Luckylink.kiev.ua (Київ)
6 006 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск Seagate Expansion Portable 2TB (STKM2000400)
MAUDAU (Київ)
5 909 грн.
← купити
Seagate HDD диск Seagate Expansion Portable Drive STKM2000400 Black 2TB
MTA.ua (Київ)
5 199 грн.
← купити
Seagate 2.5" 2TB Expansion Portable (STKM2000400) Зовнішній жорсткий диск HDD 2.5\" 2TB Expansion Portable (STKM2000400)
Kvshop.com.ua (Київ)
5 577 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск Seagate Expansion Portable 2TB (STKM2000400) STKM2000400
Compx.ua (Київ)
5 093 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate Expansion Portable Drive 2 TB STKM2000400 2.5 USB 3.0 External Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
HDD зовнішній Seagate Expansion Portable 2 TB USB 3.0 Black (STKM2000400) STKM2000400
Sota.store (Київ)
5 465 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 2TB Expansion Portable Seagate (STKM2000400)
MAUDAU (Київ)
5 932 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5 2TB Expansion Portable Seagate (STKM2000400)
MAUDAU (Київ)
5 876 грн.
← купити
Жорсткий диск SEAGATE 2TB Expansion Portable Black (STKM2000400)
Rozetka.ua (Київ)
5 451 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 2TB Expansion Portable Seagate (STKM2000400)
Rozetka.ua (Київ)
5 416 грн.
← купити
Жорсткий диск SEAGATE 2TB Expansion Portable Black (STKM2000400)
Rozetka.ua (Київ)
5 684 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск Seagate Expansion Portable 2 TB (STKM2000400) [68674]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 2TB Expansion Portable Seagate (STKM2000400)
Rozetka.ua (Київ)
5 189 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" USB 2.0TB Seagate Expansion Portable Black (STKM2000400)
Rozetka.ua (Київ)
4 930 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 2TB Expansion Portable Seagate (STKM2000400)
Rozetka.ua (Київ)
6 827 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск Seagate Expansion Portable 2TB (STKM2000400)
Rozetka.ua (Київ)
5 403 грн.
← купити
Seagate Expansion Portable Black 2TB (STKM2000400)
Rozetka.ua (Київ)
6 607 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 2TB Expansion Portable Seagate (STKM2000400) Seagate STKM2000400 920045
Rozetka.ua (Київ)
6 572 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2 TB Seagate Expansion Portable Black (STKM2000400)
Rozetka.ua (Київ)
5 569 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 2TB Expansion Portable Seagate (STKM2000400)
Rozetka.ua (Київ)
5 383 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 2TB Expansion Portable Seagate (STKM2000400)
Rozetka.ua (Київ)
6 812 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Seagate STKM2000400, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: жорсткий диск (hdd) Seagate Expansion STKM (STKM2000400). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на жорсткий диск (hdd) Seagate Expansion STKM (STKM2000400) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія