шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Жорсткий диск (HDD) Seagate SkyHawk [ST6000VX009]

Конфігурації і ціни 81Відгуки7Обговорення2Корисне3
Купити жорсткий диск (HDD) Seagate SkyHawk (ST6000VX009) за ціною від 11421 грн.
Відео 28Фото 2

Серия Seagate SkyHawk

Рейтинг моделі: 5 з 5 (7 оцінок)
Рейтинг за відгуками:
0
7
Модифікації Seagate SkyHawk 4
Где купить? [ST6000VX009]
Характеристики [ST6000VX009]
Виконання
вбудований
Тип накопичувача
HDD
Призначення
для сервера
Об'єм
6 TB
Форм-фактор
3.5 "
Підключення
SATA3
Частота обертання шпинделя
5400 об/хв
Функції та можливості
для відеоспостереження
Розміри
147x102x26 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  10500 грн.    до  15500 грн.

0
7
отличная модель, очень понравилось
13 березня 2021, 01:47 #
Переваги:за такие деньки одни +++++

Недоліки:нету

Коментар:за 5 лет уже 3й такой, 1й был на 2ТБ, через год докупил по 4 ТБ, сейчас добирать надо еще будет 2 по 6ТБ, проблем никаких от слова вообще, торенты круглые сутки, + рендеринг видео - 35 градусов полок но стоит охлаждение.

Автор:Alex  пользуюсь Seagate ST4000VX007 більше року

отличная модель, очень понравилось
22 червня 2019, 00:09 #
Переваги:Хорошая производительность

Недоліки:Все устраивает

Коментар:Купил для видеорегистратора по совету знакомого айтишника. Удачный оказался выбор, к нему подключены 2 камеры, снимают участок вокруг дома и пишут без остановок, работают бесперебойно. Параллельно с записью можно спокойно смотреть отснятое, производительности хватает, чтобы не подвисало воспроизведение.

отличная модель, очень понравилось
30 травня 2019, 10:44 #
Переваги:надежная работа, скорость, тишина

Недоліки:все хорошо

Коментар:Осознанно не стал брать диск со скоростью вращения шпинделя 7200 об/м, взял с 5400. Такой диск ощутимо тише работает, меньше нагревается, соответственно, по логике вещей должен дольше работать. Диском доволен, за год не подвел ни разу, хотя пишет в круглосуточном режиме.

Показано 3 з 7 відгуків
ще 4 відгуки
Seagate SkyHawk 14TB hard drive review
Страница серии на официальном сайте
Спецификация / описание серии
від 11 421  до 16 800 грн.
Накопичувач HDD SATA 6.0TB Seagate SkyHawk 5400rpm 256MB (ST6000VX009) ST6000VX009
Click.ua (Київ)
11 999 грн.
← купити
Жорсткий диск SEAGATE 6.0TB SATA SkyHawk 5400rpm 256MB (ST6000VX009) ST6000VX009
FOXTROT.UA (Київ)
14 061 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate SkyHawk 6.0TB 5400rpm 256MB (ST6000VX009) ST6000VX009
ШО (Київ)
11 754 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate SkyHawk 6 TB (ST6000VX009) ST6000VX009
Openshop.ua (Київ)
11 755 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 6TB Seagate (ST6000VX009)
Nkt.ua (Київ)
11 630 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5` Seagate SkyHawk 6TB SATA 256MB (ST6000VX009)
Touch (Дніпро)
11 929 грн.
← купити
Внутрішній жорсткий диск Seagate SkyHawk 6 Tb (ST6000VX009) Ua
Цифра (Київ)
13 720 грн.
← купити
Внутрішній жорсткий диск Seagate SkyHawk 6 Tb (ST6000VX009) Ua
Stls.store (Київ)
← купити
Seagate ST6000VX009
Mallprix.com (Київ)
11 875 грн.
← купити
Жесткий диск 3.5" 6TB Seagate (ST6000VX009)
A-techno.com.ua (Київ)
11 988 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" SEAGATE SkyHawk 6TB SATA/256MB (ST6000VX009)
АЛЛО (Київ)
12 279 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate SkyHawk 6TB 3.5" 256MB 5400rpm (ST6000VX009) ST6000VX009
Jabko.ua (Львів)
12 643 грн.
← купити
Seagate SkyHawk 6 TB (ST6000VX009)
Tehnomart.com (Київ)
11 698 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate SkyHawk 6 TB (ST6000VX009) SkyHawk 6 TB (ST6000VX009)
Denika.ua (Харків)
11 975 грн.
← купити
Seagate SkyHawk 6 TB (ST6000VX009) ST6000VX009
Luckylink.kiev.ua (Київ)
11 421 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate SkyHawk 6TB (ST6000VX009)
Portativ.ua (Київ)
14 000 грн.
← купити
HDD-накопичувач 6TB Seagate SkyHawk 3.5" SATAIII (ST6000VX009) ST6000VX009
Vodafone.ua (Київ)
13 599 грн.
← купити
HDD диск Seagate SkyHawk ST6000VX009 6TB
Soho.com.ua (Київ)
← купити
Жорсткий диск 3.5" 6TB Seagate (ST6000VX009) ST6000VX009
Comtrading.ua (Київ)
11 483 грн.
← купити
Жорсткий диск 6TB Seagate SkyHawk ST6000VX009
Svn.kiev.ua (Київ)
13 200 грн.
← купити
Жорсткий диск HDD Seagate SkyHawk 6 TB (ST6000VX009) UA ST6000VX009
Sota.store (Київ)
← купити
Накопичувач HDD SATA 6.0TB Seagate SkyHawk 5400rpm 256MB (ST6000VX009) ST6000VX009
icom.net.ua (Київ)
11 855 грн.
← купити
Жорсткий диск HDD SATA 6.0TB Seagate SkyHawk 5400rpm 256MB (ST6000VX009) ST6000VX009
4user.com.ua (Київ)
12 299 грн.
← купити
Внутрішній жорсткий диск Seagate SkyHawk 6 TB (ST6000VX009)
Zhuk.ua (Київ)
12 049 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 6TB Seagate (ST6000VX009) ST6000VX009
E-server.com.ua (Київ)
13 135 грн.
← купити
Seagate SkyHawk (ST6000VX009) — Накопичувач HDD SATA 6 TB 5400rpm 256 MB ST6000VX009
Comtrade.ua (Київ)
13 084 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate SkyHawk 6TB 256MB 5400RPM 3.5" (ST6000VX009) ST6000VX009
Telemart.ua (Київ)
12 249 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate SkyHawk 6 TB (ST6000VX009)
Tv-mir.com.ua (Київ)
12 306 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 6tb Seagate (st6000vx009)
Tviy-Dim.com (Київ)
12 197 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 6TB Seagate (ST6000VX009)
Q-techno.com.ua (Київ)
12 741 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate 3.5 6TB (ST6000VX009)
MAUDAU (Київ)
14 380 грн.
← купити
Seagate HDD диск Seagate SkyHawk ST6000VX009 6TB
MTA.ua (Київ)
12 599 грн.
← купити
Seagate 6TB (ST6000VX009) Жорсткий диск HDD 6TB (ST6000VX009)
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Накопичувач HDD SATA 6.0TB Seagate SkyHawk 5400rpm 256MB (ST6000VX009) ST6000VX009
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
11 488 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate 3.5 6TB (ST6000VX009) ST6000VX009
Compx.ua (Київ)
12 504 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate SkyHawk 6TB 5400rpm 256MB ST6000VX009 3.5" SATAIII
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Накопичувач Seagate HDD SATA 6.0TB SkyHawk 5400rpm 256MB (ST6000VX009)
MAUDAU (Київ)
12 178 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate SkyHawk 6 TB (St6000VX009)
MAUDAU (Київ)
14 245 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate SkyHawk, SATA3, 256 Мб, 5400 об/хв 3.5" 6Tb (ST6000VX009)
MAUDAU (Київ)
← купити
Жорсткий диск Seagate 3.5" 6TB (ST6000VX009)
MAUDAU (Київ)
13 502 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 6Tb Seagate SkyHawk, SATA3, 256 Мб, 5400 об/хв (ST6000VX009) 267552
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
12 359 грн.
← купити
Накопичувач HDD Seagate SkyHawk 6.0TB (ST6000VX009)
Rozetka.ua (Київ)
12 870 грн.
← купити
Накопичувач HDD SATA 6.0TB Seagate SkyHawk 5400rpm 256MB (ST6000VX009)
Rozetka.ua (Київ)
11 969 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" Seagate ST6000VX009 6TB/5400об/хв
Rozetka.ua (Київ)
16 764 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate 3.5" 6TB (ST6000VX009)
Rozetka.ua (Київ)
12 862 грн.
← купити
Накопичувач HDD SATA 6.0TB Seagate SkyHawk 5400rpm 256MB (ST6000VX009)
Rozetka.ua (Київ)
11 760 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 6TB Seagate (ST6000VX009)
Rozetka.ua (Київ)
13 398 грн.
← купити
Накопичувач HDD SATA 6.0TB Seagate SkyHawk 5400rpm 256MB (ST6000VX009) 3.5" 23280
Rozetka.ua (Київ)
15 660 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate 3.5" 6TB (ST6000VX009)
Rozetka.ua (Київ)
15 172 грн.
← купити
Накопичувач HDD SATA 6.0TB Seagate SkyHawk 5400rpm 256MB (ST6000VX009)
Rozetka.ua (Київ)
12 942 грн.
← купити
Жорсткий диск для комп'ютера формфактора 3.5 дюйми ємністю 3.5 6TB Seagate ST6000VX009
Rozetka.ua (Київ)
13 333 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" Seagate SkyHawk 6TB SATA 256MB (ST6000VX009) [105239]
Rozetka.ua (Київ)
12 649 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate 3.5" 6TB (ST6000VX009)
Rozetka.ua (Київ)
13 054 грн.
← купити
Накопичувач HDD SATA 6.0TB Seagate SkyHawk 5400rpm 256MB (ST6000VX009)
Rozetka.ua (Київ)
12 489 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5' 6Tb Seagate SkyHawk, SATA3, 256 Мб, 5400 об/хв (ST6000VX009)
Rozetka.ua (Київ)
13 436 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" Seagate ST6000VX009 6TB/5400об/хв
Rozetka.ua (Київ)
16 783 грн.
← купити
Накопичувач HDD Seagate SkyHawk 6.0TB (ST6000VX009)
Rozetka.ua (Київ)
12 996 грн.
← купити
Накопичувач HDD Seagate SkyHawk 6.0TB (ST6000VX009)
Rozetka.ua (Київ)
12 748 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 6TB Seagate (ST6000VX009)
Rozetka.ua (Київ)
13 365 грн.
← купити
Накопичувач HDD SATA 6.0TB Seagate SkyHawk 5400rpm 256MB (ST6000VX009)
Rozetka.ua (Київ)
15 677 грн.
← купити
Накопичувач HDD SATA 6.0TB Seagate SkyHawk 5400rpm 256MB (ST6000VX009) 3.5"
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Жорсткий диск Seagate 3.5 6TB (ST6000VX009)
Rozetka.ua (Київ)
13 244 грн.
← купити
Seagate SkyHawk 6 TB (ST6000VX009)
Rozetka.ua (Київ)
12 564 грн.
← купити
Жорсткий диск 6 TB Seagate SkyHawk (ST6000VX009)
Rozetka.ua (Київ)
12 839 грн.
← купити
Накопичувач HDD SATA 6.0 TB Seagate SkyHawk 5400rpm 256MB (ST6000VX009)
Rozetka.ua (Київ)
12 466 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 6TB Seagate (ST6000VX009)
Rozetka.ua (Київ)
14 128 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" Seagate SkyHawk 6TB (ST6000VX009)
Rozetka.ua (Київ)
13 362 грн.
← купити
Жорсткий диск (HDD) 3.5" SATA 6TB Seagate SkyHawk 5400rpm/256MB (ST6000VX009)
Rozetka.ua (Київ)
16 800 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 6TB Seagate (ST6000VX009)
Rozetka.ua (Київ)
15 901 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" Seagate ST6000VX009 6TB/5400об/хв
Rozetka.ua (Київ)
16 047 грн.
← купити
Жорсткий диск 6TB Seagate SkyHawk ST6000VX009 для відеоспостереження
Rozetka.ua (Київ)
13 260 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 6Tb Seagate SkyHawk, SATA3, 256 Мб, 5400 об/хв (ST6000VX009)
Rozetka.ua (Київ)
12 749 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Seagate ST6000VX009, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: жорсткий диск (hdd) Seagate SkyHawk (ST6000VX009). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на жорсткий диск (hdd) Seagate SkyHawk (ST6000VX009) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія