шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни10Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити вудлище SELECT Glam GLM-702MH за ціною від 454 грн.

Характеристики та опис SELECT Glam GLM-702MH

Матеріал ручки: поролонова (EVA); Матеріал вудлища: карбон (графіт); Довжина складеною (см): 111; Довжина робоча (см): 213; Секцій (шт.): 2; Кільця; Тест по лісці (lb): 8 – 20; Мін. кастинг (г): 8; Макс. кастинг (г): 30; Лад вудлища: швидкий; Конструкція: штекерна; Тип вудлища: спінінгове
Тип вудлища
спінінгове
Конструкція
штекерна
Лад вудлища
швидкий
Макс. кастинг
30 г
Мін. кастинг
8 г
Тест по лісці
8 – 20 lb
Кільця
Секцій
2 шт.
Довжина робоча
213 см
Довжина складеною
111 см
Матеріал вудлища
карбон (графіт)
Матеріал ручки
поролонова (EVA)
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 454  до 1 170 грн.
Вудилище Select Glam GLM-702MH 2.13m 8-30g Fast (1870.82.58) 1870.82.58
Brain.com.ua (Київ)
855 грн.
← купити
Вудилище Select Glam GLM-702MH 2.13m 8-30g Fast (1870.82.58) 1870.82.58
Itbox.ua (Київ)
← купити
Спінінг Select Glam GLM-702MH 2.13m 8-30g Fast,1870.82.58
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Спінінг Select Glam GLM-702MH 2.13м 8-30г (1403170002)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Спінінг Select Glam GLM-702MH 2.13m 8-30g Fast
Rozetka.ua (Київ)
1 112 грн.
← купити
Вершинка Select Glam TIP GLM-702MH 2.13m 8-30g Fast
Rozetka.ua (Київ)
454 грн.
← купити
Вудилище Select Glam GLM-702MH 2.13m 8-30g Fast (1870.82.58)
Rozetka.ua (Київ)
1 072 грн.
← купити
Спінінг Select Glam GLM-702MH 2.13m 8-30g Fast
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Вудилище Select Glam GLM-702MH 2.13m 8-30g Fast (1870.82.58) Select 1870.82.58 1047268
Rozetka.ua (Київ)
1 129 грн.
← купити
Вудилище Select Glam GLM-702MH 2.13m 8-30g Fast (1870.82.58)
Rozetka.ua (Київ)
1 170 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати SELECT Glam GLM-702MH, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: вудлище SELECT Glam GLM-702MH. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на вудлище SELECT Glam GLM-702MH у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія