шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни20Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити парасолька Semi Line L2037 за ціною від 479 грн.
Фото 9

Характеристики та опис Semi Line L2037

Вага (г): 345; Застібка: липучка; Форма ручки: гак; Матеріал ручки: пластик; Діаметр купола (см): 104; Число спиць (шт.): 8; Матеріал каркасу: сталь; Механізм: напівавтомат; Призначення: унісекс; Тип: тростина
Колір
Тип
тростина
Призначення
унісекс
Механізм
напівавтомат
Діаметр купола
104 см
Матеріал ручки
пластик
Вага
345 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 479  до 613 грн.
Парасолька SEMI LINE Grid Black (L2037-5) L2037-5
FOXTROT.UA (Київ)
596 грн.
← купити
Парасолька Semi Line Black (L2037-0) DAS303547
Fonarik.ua (Київ)
613 грн.
← купити
Парасолька Semi Line Black (L2037-0)
Clever-market.com.ua (Одеса)
← купити
Парасолька Semi Line Black L2037-0 (DAS303547)
MAUDAU (Київ)
← купити
Парасолька SEMI LINE Black (L2037-0) L2037-0
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Парасолька SEMI LINE Blue (L2037-1) L2037-1
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Парасоля SEMI LINE Black White Dots (L2037-3) L2037-3
FOXTROT.UA (Київ)
479 грн.
← купити
Парасолька Semi Line Black White Dots (L2037-3) DAS303549
Fonarik.ua (Київ)
← купити
Парасолька Semi Line Blue (L2037-1) DAS303548
Fonarik.ua (Київ)
← купити
Парасолька Semi Line Grid Black (L2037-5) DAS303550
Fonarik.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Semi Line L2037, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: парасолька Semi Line L2037. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на парасолька Semi Line L2037 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія