шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни46Опис Відгуки  Обговорення1Корисне1
Купити фен Sencor SDH 108VT за ціною від 905 грн.

Характеристики та опис Sencor SDH 108VT

іонізація; Холодне повітря; Температурні режими: 3; Режими потужності: 2; Потужність (Вт): 2000; Тип пристрою: фен
Колір
Тип пристрою
фен
Потужність
2000 Вт
Режими потужності
2
Температурні режими
3
Холодне повітря
Функції
іонізація
Насадки і комплектація
концентратор
дифузор
Петля для підвішування
Вага
920 г
Додаткові функції і можливості фена Sencor SDH 108VT:
• Знімний фільтр
• Довжина шнура: 1.7 м
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 905  до 1 675 грн.
Фен SENCOR SHD 108VT 40030534
FOXTROT.UA (Київ)
1 029 грн.
← купити
Sencor Фен Sencor SHD 108VT Black
MTA.ua (Київ)
959 грн.
← купити
Фен Sencor SHD 108VT
Touch (Дніпро)
999 грн.
← купити
Фен Sencor SHD108VT
Click.ua (Київ)
← купити
Фен SENCOR SHD 108VT 40030534
ШО (Київ)
1 109 грн.
← купити
SENCOR SHD 108VT
Pro100market.com.ua (Київ)
1 106 грн.
← купити
Фен Sencor Shd 108VT 40030534
Openshop.ua (Київ)
1 310 грн.
← купити
SENCOR SHD 108VT
Vodogreyka.com.ua (Київ)
1 112 грн.
← купити
Sencor SHD108VT
Mallprix.com (Київ)
1 043 грн.
← купити
Фен Sencor SHD 108VT (40030534)
MAUDAU (Київ)
← купити
Фен SENCOR SHD 108 VT
ТЕХНОточка (Київ)
905 грн.
← купити
Фен SENCOR SHD 108VT UA 40030534
Sota.store (Київ)
1 007 грн.
← купити
Фен Sencor SHD 108VT
Foroom.com.ua (Київ)
1 018 грн.
← купити
Фен Sencor SHD 108VT (40030534) Violet-Black 40030534
Vodafone.ua (Київ)
1 199 грн.
← купити
Фен Sencor SHD 108VT
Timesport.com.ua (Львів)
1 669 грн.
← купити
Фен Sencor SHD 108VT
Semtech.com.ua (Луцьк)
1 675 грн.
← купити
Фен Sencor SHD 108VT
Кібернетики (Київ)
← купити
SENCOR SHD 108VT
Tehnomart.com (Київ)
1 065 грн.
← купити
SENCOR SHD 108VT
1smarty.com.ua (Київ)
1 101 грн.
← купити
Фен Sencor SHD 108VT
Zhuk.ua (Київ)
1 011 грн.
← купити
Фен Fen Sencor SHD 108VT
Tv-mir.com.ua (Київ)
1 164 грн.
← купити
Sencor SENCOR SHD 108VT (40030534) 40030534
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Фен Sencor SHD 108VT NW32892
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
934 грн.
← купити
Фен SENCOR SHD 108VT
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Фен Sencor SHD 108VT
MAUDAU (Київ)
991 грн.
← купити
Фен Sencor SHD 108VT (6527319)
MAUDAU (Київ)
1 214 грн.
← купити
Фен Sencor SHD 108VT (6527319) YC-6527319
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 145 грн.
← купити
Фен SENCOR SHD 108VT
Rozetka.ua (Київ)
1 311 грн.
← купити
Фен SHD 108VT Sencor (2000003342457)
Rozetka.ua (Київ)
1 153 грн.
← купити
Фен SENCOR SHD 108VT
Rozetka.ua (Київ)
955 грн.
← купити
Фен Sencor SHD-108VT чорний 4738879
Rozetka.ua (Київ)
1 286 грн.
← купити
Фен SENCOR SHD 108VT
Rozetka.ua (Київ)
1 200 грн.
← купити
Фен SENCOR SHD 108VT 277977
Rozetka.ua (Київ)
1 236 грн.
← купити
Фен Sencor SHD-108VT чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 520 грн.
← купити
Фен Sencor SHD 108VT [130141]
Rozetka.ua (Київ)
1 249 грн.
← купити
Фен Sencor SHD 108VT
Rozetka.ua (Київ)
1 139 грн.
← купити
Фен Sencor SHD 108VT (6527319)
Rozetka.ua (Київ)
1 396 грн.
← купити
Фен Sencor SHD 108VT
Rozetka.ua (Київ)
1 272 грн.
← купити
Фен SENCOR SHD 108VT
Rozetka.ua (Київ)
1 325 грн.
← купити
Фен Sencor SHD 108VT
Rozetka.ua (Київ)
937 грн.
← купити
Фен Sencor SHD 108VT (6527319)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Фен SENCOR SHD 108VT
Rozetka.ua (Київ)
1 300 грн.
← купити
Фен Sencor shd108vt
Rozetka.ua (Київ)
1 412 грн.
← купити
Фен Sencor SHD 108VT
Rozetka.ua (Київ)
1 459 грн.
← купити
Фен Sencor SHD 108VT (6527319)
Rozetka.ua (Київ)
1 422 грн.
← купити
Фен SENCOR SHD 108VT
Rozetka.ua (Київ)
1 370 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Sencor SDH 108VT, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: фен Sencor SDH 108VT. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на фен Sencor SDH 108VT у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія