шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни13Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити насадка для зубної щітки Sencor SOX 018 за ціною від 199 грн.

Характеристики та опис Sencor SOX 018

Сумісність: Sencor SOC 1x, SOC 2x та SOC 3x; щоденне чищення (2D); Технологія чищення: звукова; Вид насадки: овальна для чутливих зубів; Кількість насадок (шт.): 2; Призначення: для зубної щітки
Призначення
для зубної щітки
Кількість насадок
2 шт.
Вид насадки
овальна для чутливих зубів
Технологія чищення
звукова
Застосування
щоденне чищення (2D)
Сумісність
Sencor SOC 1x, SOC 2x та SOC 3x
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 199  до 385 грн.
Насадка для зубної електрощітки Sencor SOX 018 2шт
Click.ua (Київ)
299 грн.
← купити
Змінні насадки SENCOR SOX 018 2 шт 41015379
FOXTROT.UA (Київ)
199 грн.
← купити
Насадки для зубної щітки SENCOR SOX 018
ТЕХНОточка (Київ)
← купити
Sencor SOX 018 SOX018
COMFY.ua (Київ)
← купити
Насадка для електричної зубної щітки Sencor SOX 018 Black 2 шт.
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Sencor Насадка для електричної зубної щітки Sencor SOX 018 (41015379)
MTA.ua (Київ)
279 грн.
← купити
Змінні насадки для електричної зубної щітки Sencor Toothbrush Heads SOX 018 сірі, 2 шт
Eva.ua (Київ)
259 грн.
← купити
Насадки для електричної щітки SOX 018, 2 шт. - Sencor 2шт (1493437-34082328)
Rozetka.ua (Київ)
291 грн.
← купити
Насадка для зубної щітки Sencor SOX 018
Rozetka.ua (Київ)
328 грн.
← купити
Насадка для зубної щітки Sencor SOX 018 (7068915)
Rozetka.ua (Київ)
219 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Sencor SOX 018, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: насадка для зубної щітки Sencor SOX 018. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на насадка для зубної щітки Sencor SOX 018 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія