шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни37Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити пароочисник Sencor SSC 3001 за ціною від 1332 грн.

Характеристики та опис Sencor SSC 3001

Вага (кг): 1; Захист від дітей; Запобіжний клапан; Час нагрівання (с): 150;єм бойлера для води (л): 0.35; Об' Максимальний тиск пари (бар): 3; Споживана потужність (Вт): 1000; гнучкий шланг; насадка для вікон; кругла щітка; кутова насадка; точкове сопло; Тип: ручний пароочисник
Колір
Типручний пароочисник
Комплектаціяточкове сопло
кутова насадка
кругла щітка
насадка для вікон
гнучкий шланг
Характеристики
Споживана потужність1000 Вт
Максимальний тиск пари3 бар
Об'єм бойлера для води0.35 л
Час нагріву150 с
Функції та можливості
Запобіжний клапан
Захист від перегрівання
Захист від дітей
Загальні характеристики
Довжина мережевого шнура4 м
Вага1 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 332  до 2 999 грн.
Пароочиститель Sencor Ssc 3001YL
Цифра (Київ)
1 482 грн.
← купити
Пароочиститель Sencor Ssc 3001YL
Stls.store (Київ)
1 497 грн.
← купити
Sencor SSC3001YL
Mallprix.com (Київ)
1 471 грн.
← купити
Пароочисник Sencor SSC 3001YL
Redprice.sale (Львів)
2 565 грн.
← купити
Sencor Sencor SCW3001YL
Венкон (Київ)
2 999 грн.
← купити
Пароочищувач Sencor SSC 3001 YL (SSC3001YL) SSC3001YL
Itbox.ua (Київ)
1 333 грн.
← купити
Пароочищувач Sencor SSC 3001 YL (SSC3001YL) SSC3001YL
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Пароочисник Sencor SSC 3001YL
Semtech.com.ua (Луцьк)
2 568 грн.
← купити
Пароочисник Sencor SSC 3001 YL SSC3001YL
Comtrading.ua (Київ)
1 674 грн.
← купити
Пароочисник Sencor SSC 3001YL
Tv-mir.com.ua (Київ)
1 846 грн.
← купити
Пароочиститель Sencor SSC 3001 YL (SSC3001YL)
Nkt.ua (Київ)
1 442 грн.
← купити
Пароочисник SENCOR SSC 3001 YL
ТЕХНОточка (Київ)
1 451 грн.
← купити
Пароочисник Sencor SSC3001YL
Citrus.ua (Київ)
1 999 грн.
← купити
Пароочищувач Sencor SSC 3001 YL (SSC3001YL)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
1 332 грн.
← купити
Пароочисник Sencor SSC 3001YL
Zhuk.ua (Київ)
1 895 грн.
← купити
Пароочисник Sencor SSC 3001YL
MAUDAU (Київ)
1 853 грн.
← купити
Sencor Пароочисник Sencor SSC 3001YL Yellow
MTA.ua (Київ)
1 499 грн.
← купити
Пароочисник Sencor SSC 3001YL NW10812
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 748 грн.
← купити
Пароочисник Sencor SSC 3001 YL
Rozetka.ua (Київ)
1 901 грн.
← купити
Пароочисник Sencor SSC 3001YL
Tomdom.in.ua (Львів)
2 571 грн.
← купити
Віконний пилосос (склоочисник) Sencor SCW 3001YL
Redprice.sale (Львів)
2 679 грн.
← купити
Віконний пилосос (склоочисник) Sencor SCW 3001YL
Tomdom.in.ua (Львів)
2 685 грн.
← купити
Віконний пилосос (склоочисник) Sencor SCW 3001YL
Saren.com.ua (Львів)
2 686 грн.
← купити
Пароочисник Sencor SSC 3001YL
Tomdom.in.ua (Львів)
1 763 грн.
← купити
Пароочисник Sencor SSC 3001YL
Timesport.com.ua (Львів)
2 562 грн.
← купити
Пароочисник Sencor SSC 3001YL
Zaua.store (Львів)
1 757 грн.
← купити
Пароочисник Sencor SSC 3001YL
Semtech.com.ua (Луцьк)
1 760 грн.
← купити
Пароочищувач Sencor SSC 3001 YL (SSC3001YL)
MAUDAU (Київ)
1 568 грн.
← купити
Пароочисник SENCOR SSC 3001 YL 128781
Rozetka.ua (Київ)
2 027 грн.
← купити
Пароочисник Sencor SSC 3001 YL
Rozetka.ua (Київ)
1 941 грн.
← купити
Пароочищувач Sencor SSC 3001 YL (SSC3001YL)
Rozetka.ua (Київ)
1 926 грн.
← купити
Пароочисник Sencor SSC 3001YL
Rozetka.ua (Київ)
2 132 грн.
← купити
Пароочисник Sencor SSC 3001YL
Rozetka.ua (Київ)
1 612 грн.
← купити
Пароочищувач Sencor SSC 3001 YL (SSC3001YL)
Rozetka.ua (Київ)
1 919 грн.
← купити
Пароочищувач Sencor SSC 3001 YL (SSC3001YL)
Rozetka.ua (Київ)
2 070 грн.
← купити
Пароочищувач Sencor SSC 3001 YL (SSC3001YL)
Rozetka.ua (Київ)
1 832 грн.
← купити
Пароочищувач Sencor SSC 3001 YL (SSC3001YL)
Rozetka.ua (Київ)
2 067 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Sencor SSC 3001, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: пароочисник Sencor SSC 3001. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на пароочисник Sencor SSC 3001 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія