шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни22Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити кухонний комбайн Sencor STM 3631GR за ціною від 3765 грн.
Фото 12

Характеристики та опис Sencor STM 3631GR

Матеріал корпуса: пластик; Програми: Основний матеріал чаші: метал; Імпульсний режим; Плавне регулювання швидкості; Кількість швидкостей: 6; Потужність (Вт): 1300; Ємність чаші (л): 5.5; основна чаша: основна чаша; Тип: планетарний міксер
Колір
Типпланетарний міксер
Комплектація
Насадкиосновна чаша
Аксесуаривіничок для збивання
бітер для перемішування
насадка / гак для замішування тіста
Характеристики
Ємність чаші5.5 л
Потужність1300 Вт
Кількість швидкостей6
Плавне регулювання швидкості
Імпульсний режим
Інше
Основний матеріал чашіметал
Матеріал корпусапластик
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 3 765  до 4 792 грн.
Кухонний комбайн Sencor STM3631GR
Itbox.ua (Київ)
4 499 грн.
← купити
Міксер планетарний SENCOR STM3631GR
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Планетарний міксер Sencor STM3631GR
Moyo.ua (Київ)
← купити
Міксер Sencor Stm 3631GR
Цифра (Київ)
4 242 грн.
← купити
Міксер Sencor Stm 3631GR
Stls.store (Київ)
4 285 грн.
← купити
Sencor STM3631GR
Mallprix.com (Київ)
4 486 грн.
← купити
Кухонна машина Sencor STM 3631GR
Tomdom.in.ua (Львів)
4 163 грн.
← купити
Кухонний комбайн Sencor STM3631GR
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Міксер планетарний Sencor 1300 Вт зелений (STM3631GR)
MAUDAU (Київ)
← купити
Кухонний комбайн SENCOR STM 3631GR
ТЕХНОточка (Київ)
4 169 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Sencor STM 3631GR, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: кухонний комбайн Sencor STM 3631GR. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на кухонний комбайн Sencor STM 3631GR у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія