шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни25Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити знищувач паперу ShredMARK 0530HS+ за ціною від 16999 грн.

Характеристики та опис ShredMARK 0530HS+

Вага (кг): 16; Габарити (мм): 526x458x298; Рівень шуму (дБ): 55; захист від перегріву; реверс; Функції та можливості: автостарт / автостоп; Ємність кошика (л): 30; Час перерви (хв): 30; Робочий цикл (мін): 15; Листів одна завантаження (шт.): 5; Швидкість знищення (мм/с): 42; Розміри фрагментів (мм): 1x2
Рівень секретності (DIN 66399)
P-7
Знищує
скоби степлера
канцелярські скріпки
пластикові карти
оптичні диски
Функції та можливості
автостарт / автостоп
реверс
захист від перегріву
Рівень шуму
55 дБ
Габарити (ВхШхГ)
526x458x298 мм
Вага
16 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 16 999  до 37 900 грн.
Уничтожитель бумаги shredMARK 0530HS+
A-techno.com.ua (Київ)
21 249 грн.
← купити
ShredMARK 24325
Mallprix.com (Київ)
21 268 грн.
← купити
Знищувач документів ShredMARK 0530HS+ (1*2мм) (24325) 24325
Brain.com.ua (Київ)
23 135 грн.
← купити
Знищувач документів ShredMARK 0530HS+ (1*2мм) (24325) 24325
Itbox.ua (Київ)
← купити
Знищувач документів ShredMARK 0530hs+ (1*2мм) (24325)
Tviy-Dim.com (Київ)
23 646 грн.
← купити
Знищувач документів ShredMARK 0530HS+ (1*2мм) (24325) 24325
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Знищувач документів ShredMARK 0530HS+ (1*2мм) (24325) 24325
Comtrading.ua (Київ)
22 925 грн.
← купити
Знищувач документів ShredMARK 0530HS+ (1*2мм) (24325) 24325
icom.net.ua (Київ)
20 165 грн.
← купити
Знищувач документів ShredMARK 0530HS+ (1*2мм) (24325)
Q-techno.com.ua (Київ)
21 314 грн.
← купити
ShredMARK SHREDMARK 0530HS+ (1*2ММ) (24325) Знищувач паперу SHREDMARK 0530HS+ (1*2ММ) (24325)
Kvshop.com.ua (Київ)
16 999 грн.
← купити
Шредер shredMARK 0530HS+ (2000024325019)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Знищувач документів shredMARK 0530HS+ (AT305503) — універсальний офісний шредер для паперу, пластикових карт і скріпок
Rozetka.ua (Київ)
36 399 грн.
← купити
Професійний шредер shredMARK 0530HS+ Знищувач паперу та документів офісного формату AT305503
Rozetka.ua (Київ)
36 299 грн.
← купити
Потужний шредер для паперу ShredMark 0530HS+ PRO MAX з мікрорізанням 12 мм для конфіденційних документів
Rozetka.ua (Київ)
37 400 грн.
← купити
Шредер для офісу та будинку Знищувач документів з режимом реверс Подрібнювач паперу shredMARK 0530HS+
Rozetka.ua (Київ)
36 990 грн.
← купити
Автоматичний Знищувач Паперу, універсальний Шредер для Документів з режимом реверс shredMARK 0530HS+
Rozetka.ua (Київ)
36 999 грн.
← купити
Високозахищений знищувач документів ShredMark 0530HS+ PRO MAX з мікрошредуванням 12 мм для бізнесу та офісу
Rozetka.ua (Київ)
37 900 грн.
← купити
Знищувач Шредер для паперу та документів shredMARK 0530HS+ - AT305503
Rozetka.ua (Київ)
35 599 грн.
← купити
Професійний шредер для документів shredMARK 0530HS+ AT305503 — знищувач пластикових карт і скоб
Rozetka.ua (Київ)
35 900 грн.
← купити
Офісний шредер ShredMark 0530HS+ PRO MAX корейського виробництва для паперу з ультратонким різанням 12 мм, високим рівнем за
Rozetka.ua (Київ)
37 500 грн.
← купити
Шредер універсальний 0530HS+ - AT305503 для документів та паперу shredMARK професійний знищувач паперу, карт, скріпок
Rozetka.ua (Київ)
35 849 грн.
← купити
Шредер універсальний shredMARK для документів та паперу 0530HS+ - AT305503 Знищувач кредитних та дисконтних карток
Rozetka.ua (Київ)
35 700 грн.
← купити
Багатофункціональний шредер shredMARK 0530HS+ AT305503 для паперу, документів і пластикових карток
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Знищувач документів шредер ShredMark 0530HS+ PRO MAX Корея (12 мм)
Rozetka.ua (Київ)
37 600 грн.
← купити
Знищувач документів ShredMARK 0530HS+ (12мм) (24325)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати ShredMARK 0530HS+, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: знищувач паперу ShredMARK 0530HS+. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на знищувач паперу ShredMARK 0530HS+ у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія