шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни13Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити міксер Silver Crest SSMS 600 E3 за ціною від 1515 грн.
Фото 20

Характеристики та опис Silver Crest SSMS 600 E3

Матеріал ніжки-блендера: метал; Джерело живлення: мережа; ніж для подрібнення; віничок: віничок; Насадки: ніжка-блендер; мірна склянка; Передустановлені програми: Ємності: чаша для подрібнення; Імпульсний режим; Турборежим; Кількість швидкостей: 5; Потужність (Вт): 500; Чаша для подрібнення: 600; Тип пристрою: заглибний (ручний) блендер
Колір
Тип пристрою
заглибний (ручний) блендер
Чаша для подрібнення
600 мл
Потужність
500 Вт
Кількість швидкостей
5
Турборежим
Імпульсний режим
Ємності
чаша для подрібнення
мірна склянка / 700 мл /
Насадки
ніжка-блендер
віничок
ніж для подрібнення
Джерело живлення
мережа
Матеріал ніжки-блендера
метал
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 515  до 4 542 грн.
Занурюваний блендер SilverCrest SSMS 600 E3 White
Redprice.sale (Львів)
1 977 грн.
← купити
Блендер занурювальний Silver Crest SSMS 600 E3 mint 3 in 1
Rozetka.ua (Київ)
1 558 грн.
← купити
Занурюваний блендер SilverCrest SSMS 600 E3 White
Saren.com.ua (Львів)
1 984 грн.
← купити
Занурюваний блендер SilverCrest SSMS 600 E3 Pink
Redprice.sale (Львів)
3 362 грн.
← купити
Занурюваний блендер SilverCrest SSMS 600 E3 Pink
Saren.com.ua (Львів)
3 369 грн.
← купити
Блендер занурювальний Silver Сrest SSMS-600-E3-white 600 Вт білий 4185119
Rozetka.ua (Київ)
2 014 грн.
← купити
Блендер занурювальний Silver Сrest SSMS-600-E3-white 600 Вт білий
Rozetka.ua (Київ)
2 031 грн.
← купити
Блендер многофункциональный Silver Crest SSMS600 E3 Pink 600 Вт 3-в-1 с миксером, измельчителем 650 мл и турборежимом
Rozetka.ua (Київ)
1 515 грн.
← купити
Блендер багатофункціональний Silver Crest SSMS600 E3 White 600 Вт 3-в-1 з міксером, подрібнювачем 650 мл та турборежимом
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Блендер багатофункціональний Silver Crest SSMS600 E3 Blue 600 Вт 3-в-1 з міксером, подрібнювачем 650 мл та турборежимом
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Silver Crest SSMS 600 E3, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: міксер Silver Crest SSMS 600 E3. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на міксер Silver Crest SSMS 600 E3 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія