шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни7Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити біде Simas Vignoni VI 19 за ціною від 6542 грн.

Характеристики та опис Simas Vignoni VI 19

Розміри: 310x365x560; Матеріал біде: санфаянс; Перелив; Отвір для змішувача: 1; Форма чаші: напівкругла; Монтаж: підвісний
Колір
Монтаж
підвісний
Форма чаші
напівкругла
Отвір для змішувача
1
Перелив
Матеріал біде
санфаянс
Розміри (ВхШхГ)
310x365x560 мм
Країна походження бренду
Італія
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  12500 грн.    до  16500 грн.

від 6 542  до 23 207 грн.
Біде підвісне SIMAS Vignoni білий глянцевий VI19 + F85 VI19/F85
Santechshara.ua (Київ)
9 838 грн.
← купити
Simas Simas Біде підвісне Vignoni VI 19 (VI19-F85)
Кліматична техніка (Київ)
14 199 грн.
← купити
Биде подвесное Simas Vignoni VI 19 (VI19-F85) VI19/F85
Aqua-favorit.com.ua (Київ)
14 200 грн.
← купити
Підвісне біде SIMAS VIGNONI (VI19/F85)
Wellgood.com.ua (Київ)
6 542 грн.
← купити
VI19 NM Біде підвісне Vignoni VI 19, чорний мат + Кріплення F85 К SIMAS УКРАЇНА (VI19/F85 NM (black mat))
Rozetka.ua (Київ)
23 207 грн.
← купити
Биде подвесное Simas Vignoni VI19 F85 (VI19-F85 NM) Вlack matte VI19/F85 NM (black mat)
Aqua-favorit.com.ua (Київ)
18 750 грн.
← купити
Біде підвісне Vignoni VI 19 + Комплект кріплень F85 SIMAS ІТАЛІЯ (VI19/F85)
Rozetka.ua (Київ)
17 746 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Simas Vignoni VI 19, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: біде Simas Vignoni VI 19. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на біде Simas Vignoni VI 19 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія