шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни18Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити action камера SJCAM FunCam Plus за ціною від 2399 грн.
Фото 15

Характеристики та опис SJCAM FunCam Plus

Вага (г): 71; Розміри (мм): 91.5x59.5x30.7; Ємність (мАгод): 650; Тип: знімний;яті (ГБ): 64;єм карти пам' Макс. об' Динамік; USB-C; діагональ дисплея ("): 2.4; time lapse; циклічний запис; серійна зйомка фото; Запис звуку; Зйомка Ultra HD (4K): не підтримує; Зйомка Quad HD: не підтримує; Зйомка Full HD (1080p): 1920x1080 пікс. 30 к/с
Колір
Тип корпуса
фронтальна (звичайна)
Зйомка HD (720p)
1280x720 пікс. 30 к/с
Зйомка Full HD (1080p)
1920x1080 пікс. 30 к/с
Зйомка Quad HD
не підтримує
Зйомка Ultra HD (4K)
не підтримує
Можливості зйомки
серійна зйомка фото
циклічний запис
time lapse
Підключення
USB-C
Динамік
Розміри
91.5x59.5x30.7 мм
Вага
71 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 399  до 2 894 грн.
Детская камера SJCAM FunCam+ (Plus) FunCam+
Motostuff.com.ua (Київ)
2 399 грн.
← купити
Sjcam Funcam Plus Camera Orange
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
2 756 грн.
← купити
Екшн-камера Sjcam Funcam Plus Beige
Timesport.com.ua (Львів)
2 780 грн.
← купити
Детская камера SJCAM FunCam+ (Plus) FunCam+
Sjcam.com.ua (Київ)
← купити
Рожева камера Sjcam Funcam Plus
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
← купити
Чорна камера Sjcam Funcam Plus
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
← купити
Sjcam Funcam Plus Camera Beige
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
← купити
Камера Sjcam Funcam Plus White
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
← купити
Sjcam Funcam Plus жовта камера
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
← купити
Екшн-камера Sjcam Funcam Plus Pink
Timesport.com.ua (Львів)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати SJCAM FunCam Plus, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: action камера SJCAM FunCam Plus. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на action камера SJCAM FunCam Plus у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія