шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни4Опис Відгуки1Обговорення  Корисне1
Купити очищувач повітря SmartMi Air Purifier за ціною від 8536 грн.
Відео 26Фото 10

Характеристики та опис SmartMi Air Purifier

Джерело живлення: електромережа; Потужність (Вт): 39; Макс. рівень шуму (дБ): 64; Продуктивність (м³/год): 400; Керування зі смартфона; Керування: сенсорне; голосовий асистент: Google Assistant та Amazon Alexa; дисплей; таймер; нічний режим роботи; Стерилізація: регулювання продуктивності; вугільний фільтр
Рейтинг за відгуками:
0
1
0
Призначення
очищувач
Площа приміщення (очищення)
48 м²
Фільтри очищення
попередній
HEPA 13
вугільний фільтр
антибактеріальний
Функції
регулювання продуктивності
нічний режим роботи
авторежим очищувача
таймер відключення
дисплей
індикатор якості повітря
Google Assistant та Amazon Alexa
Керування
сенсорне
Керування зі смартфона
+
Продуктивність
400 м³/год
Мін. рівень шуму
30 дБ
Макс. рівень шуму
64 дБ
Потужність споживання
39 Вт
Джерело живлення
електромережа
Розміри (ВхШхГ)
535x260x260 мм
Вага
4.9 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
можно брать
27 квітня 2022, 14:31 #
Переваги:дизайн, габариты, режим автоопределения качества водуха, экосистема

Недоліки:дорогой картридж, короткий шнур питания

Коментар:сначала не было особо эффекта, воздух был отличным все время и фильтр особо ничего не менял. Однако, в один день мои соседи-наркоманы решили накуриться так, что дым был даже в подъезде. В итоге, фильтр обнаружил ухудшение качества воздух, повысил обороты и спустя некоторое время(час или больше) воздух в комнате стал приемлем для дыхания.

Автор:Dmitry Bogart

Мобильное приложение Mi Home для Android
Мобильное приложение Mi Home для iOS
від 8 536  до 14 999 грн.
Очищувач повітря Xiaomi Smartmi Air Purifier 3 (KQJHQ03ZM) UA KQJHQ03ZM
Sota.store (Київ)
14 999 грн.
← купити
Xiaomi SmartMi Air Purifier 2
Tehnomart.com (Київ)
8 536 грн.
← купити
SmartMi Air Purifier 3 (KQJHQ03ZM) AirPurifier3(KQJHQ03ZM)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Очищувач повітря Xiaomi SmartMi Air Purifier 2 UA
Sota.store (Київ)
9 499 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати SmartMi Air Purifier, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: очищувач повітря SmartMi Air Purifier. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на очищувач повітря SmartMi Air Purifier у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія