шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Спальний мішок Snugpak Sleeper Zero

Ціни9Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити спальний мішок Snugpak Sleeper Zero за ціною від 3986 грн.
Фото 6

Характеристики та опис Snugpak Sleeper Zero

єм (у складеному вигляді) (л): 18.2; Об' Розміри (в складеному вигляді (см): 29х25х25; Рекомендований зріст, до (см): 190; Розміри мішка (см): 220х80х42; Блискавка: бічні; утеплена блискавка (застібка); Оснащення: утеплений комір; Наповнювач: синтетика; t° ліміту (для жінок): -10; t° комфорту (для жінок): -5
Колір
Призначеннятрекінговий
Типмішок-кокон
Призначенняуніверсальний
Сезонністьзима
Вага1.8 кг
Температура і матеріали
t° комфорту (для чоловіків)-5 °C
t° ліміту (для чоловіків)-10 °C
t° комфорту (для жінок)-5 °C
t° ліміту (для жінок)-10 °C
Зовнішній матеріалполіестер
Внутрішній матеріалполіестер
Наповнювачсинтетика / Isofibre /
Шарів наповнювача1
Функції та можливості
Оснащеннякапюшон
утеплений комір
утеплена блискавка (застібка)
петлі для сушіння
компресійний мішок
Блискавкабічні
Інше
Розміри мішка220х80х42 см
Рекомендований зріст, до190 см
Розміри (в складеному вигляді)29х25х25 см
Об'єм (у складеному вигляді)18.2 л
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3500 грн.    до  4500 грн.

від 3 986  до 4 890 грн.
Спальний мішок Snugpak Sleeper Zero LZ Camo (5056694900220)
Q-techno.com.ua (Київ)
3 986 грн.
← купити
Спальний мішок Snugpak Sleeper Zero LZ Camo (5056694900220)
One-click.com.ua (Дніпро)
4 080 грн.
← купити
Спальний мішок Snugpak Sleeper Zero LZ Camo 5056694900220
Fonarik.ua (Київ)
← купити
Спальний мішок Snugpak Sleeper Zero LZ Camo (5056694900220) 5056694900220
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Спальний мішок Snugpak Sleeper Zero LZ Camo (5056694900220) 5056694900220
Itbox.ua (Київ)
← купити
Snugpak Спальний мішок Snugpak Sleeper Zero LZ Camo
MTA.ua (Київ)
← купити
Спальник Snugpak Sleeper Zero LZ Camo
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Спальный мешок Snugpak Sleeper Zero LZ Camo 5056694900220
Fonarik.com (Харків)
← купити
Спальний мішок Snugpak Sleeper Zero LZ Camo (5056694900220)
Rozetka.ua (Київ)
4 890 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Snugpak Sleeper Zero, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: спальний мішок Snugpak Sleeper Zero. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на спальний мішок Snugpak Sleeper Zero у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія