шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни29Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити фен SOKANY SD-903 за ціною від 1071 грн.
Відео 2Фото 19

Характеристики та опис SOKANY SD-903

автоматичне вимкнення; іонізація; Холодне повітря; Температурні режими: 2; Режими потужності: 2; Потужність (Вт): 1000; Тип пристрою: фен-щітка
Колір
Тип пристрою
фен-щітка
Потужність
1000 Вт
Регулятор потужності / температури
сумісна
Режими потужності
2
Температурні режими
2
Холодне повітря
Діаметр щітки
40, 50 мм
Покриття нагрівального елементу
кераміка
Функції
іонізація
автоматичне вимкнення
Насадки і комплектація
щітка 2 шт
Петля для підвішування
Поворот шнура на 360°
Довжина кабелю
2 м
Вага
940 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1200 грн.    до  1800 грн.

від 1 071  до 1 932 грн.
Sokany Фен-щітка Sokany SD-903
MTA.ua (Київ)
1 149 грн.
← купити
Фен-щітка Sokany SD903
MAUDAU (Київ)
1 208 грн.
← купити
Фен-щітка Sokany SD903 NW60513
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 139 грн.
← купити
Фен стайлер для волосся 2 в 1 Sokany SD903 з насадками
Rozetka.ua (Київ)
1 669 грн.
← купити
Фен-щітка Sokany SD-903
MAUDAU (Київ)
1 136 грн.
← купити
Фен-щітка Sokany SD-903 PG-SD903
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 071 грн.
← купити
Фен-щітка Sokany SD-903
Rozetka.ua (Київ)
1 239 грн.
← купити
Фен стайлер для волосся 2 в 1 Sokany SD903 з насадками
Rozetka.ua (Київ)
1 932 грн.
← купити
Фен-стайлер з двома насадками Sokany SD-903 1000Вт Чорний з бронзою
Rozetka.ua (Київ)
1 616 грн.
← купити
Універсальна Фен-щітка SOKANY SD-903 1000W Чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 098 грн.
← купити
Фен стайлер для волосся 2 в 1 Sokany SD903 з насадками
Rozetka.ua (Київ)
1 910 грн.
← купити
Фен стайлер для волосся 2 в 1 Sokany SD903 з насадками
Rozetka.ua (Київ)
1 509 грн.
← купити
Фен стайлер для волосся 2 в 1 Sokany SD903 з насадками
Rozetka.ua (Київ)
1 469 грн.
← купити
Фен стайлер для волосся SOKANY SD 903 з двома насадками чорний з бронзою універсальний стайлер для сушіння укладання та нада
Rozetka.ua (Київ)
1 620 грн.
← купити
Фен-стайлер з 2 обертовими насадками Sokany SD-903 стайлер для локонів з керамічним покриттям 1000 Вт
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Фен стайлер для волосся 2 в 1 Sokany SD903 з насадками
Rozetka.ua (Київ)
1 886 грн.
← купити
Фен стайлер для волосся 2 в 1 Sokany з насадками (XIT-SD903)
Rozetka.ua (Київ)
1 539 грн.
← купити
Фен-стайлер для волосся Sokany SD-903 з двома насадками Чорний з бронзовим (113-107-SD903)
Rozetka.ua (Київ)
1 712 грн.
← купити
Фен-щітка Sokany SD-903
Rozetka.ua (Київ)
1 306 грн.
← купити
Фен-стайлер для волосся Sokany SD-903 чорний із бронзою (SD903)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Фен стайлер для волосся 2в1 Sokany SD-903 з 2 насадками Чорний з бронзою
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Фен-щітка стайлер для волосся 2 в 1 Sokany SD-903 з насадками
Rozetka.ua (Київ)
1 660 грн.
← купити
Фен стайлер 2 в 1 Sokany SD-903 потужність 1000 Вт з керамічним покриттям та функцією холодного повітря
Rozetka.ua (Київ)
1 583 грн.
← купити
Фен стайлер для волосся 2 в 1 Sokany SD903 з насадками
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Фен стайлер для волосся 2 в 1 Sokany SD903 з насадками SRLD1304
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Фен-стайлер для волосся 2 в 1 Sokany SD-903 з керамічним покриттям 1000 Вт, обертальною щіткою та регулятором температури
Rozetka.ua (Київ)
1 339 грн.
← купити
Фен стайлер для волосся 2 в 1 Sokany з насадками (121-SD903)
Rozetka.ua (Київ)
1 434 грн.
← купити
Фен стайлер для волосся 2 в 1 Sokany SD903 з насадками (A-032140)
Rozetka.ua (Київ)
1 902 грн.
← купити
Фен стайлер для волосся 2 в 1 Sokany з насадками (LUG-SD903)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати SOKANY SD-903, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: фен SOKANY SD-903. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на фен SOKANY SD-903 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія