шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Конфігурації і ціни 9Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити SSD  за ціною від 69157 грн.

Серия Solidigm DC-P4610

Модифікації Solidigm DC-P4610 1
Характеристики [SSDPE2KE032T807]
Тип
внутрішній
Призначення
для сервера
Об'єм
3.2 TB
Форм-фактор
2.5"
Роз'єм
U.2
Тип пам’яті
3D TLC NAND
Кількість шарів 3D NAND
64-layer
NVMe
Зовнішня швидкість запису
3200 МБ/с
Зовнішня швидкість зчитування
3200 МБ/с
IOPS запису
220 тис
IOPS зчитування
654 тис
DWPD
3 разів/день
Гарантія виробника
5 років
Розміри
100x70x15 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  62500 грн.    до  77500 грн.

від 69 157  до 75 296 грн.
Intel Внутрішній SSD диск Intel Solidigm DC P4610 (SSDPE2KE032T807) 3.2TB
MTA.ua (Київ)
70 799 грн.
← купити
SSD-накопичувач Solidigm P4610 PCIe 3.1 x4 NVMe 3.2TB (SSDPE2KE032T807) SSDPE2KE032T807
Ktc.ua (Рівне)
71 199 грн.
← купити
SSD накопичувач Solidigm DC P4610 3.2 TB (SSDPE2KE032T807)
Tv-mir.com.ua (Київ)
69 157 грн.
← купити
Накопичувач SSD Sata 2.5 3.2TB Solidigm P4610 (SSDPE2KE032T807)
MAUDAU (Київ)
74 142 грн.
← купити
Накопичувач SSD SOLIDIGM Sata 2.5 3.2TB P4610 U.2 (SSDPE2KE032T807) SSDPE2KE032T807
Compx.ua (Київ)
71 154 грн.
← купити
SSD диск Solidigm (Intel) P4610 3.2TB U.2 NVMe PCIe 3.1 3D NAND (TLC) (SSDPE2KE032T807)
Rozetka.ua (Київ)
70 979 грн.
← купити
Накопичувач SSD Sata 2.5 3.2TB Solidigm P4610 (SSDPE2KE032T807)
Rozetka.ua (Київ)
75 296 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Solidigm SSDPE2KE032T807, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ssd . Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ssd у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія