шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни131Опис Відгуки  Обговорення  Корисне11Аксесуари
Купити ігровий маніпулятор Sony DualSense Edge за ціною від 8469 грн.
Відео 57Фото 10

Характеристики та опис Sony DualSense Edge

Гіроскоп; Динамік; Вихід на навушники; Сенсорна панель; Задні кнопки: 2; Тригери (курки): Тригери: 2; Бампери (шифти): 2; Розташування стіків: обидва знизу; Стіки: Стіки (шт): 2; Маніпулятор D-pad: 4-позиційний;язок: вібрація; Зворотний зв' Кількість кнопок: 16; Радіус дії (м): 10; Довжина кабелю (м): 2.8
Колір
Тип пристрою
геймпад
Сумісність з платформами
ПК (Windows)
PlayStation 5
Підключення
Bluetooth / дротове
Зворотний зв'язок
вібрація
Джерело живлення
акумулятор
Час роботи
8 год
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 8 469  до 13 709 грн.
Геймпад Sony PlayStation 5 Dualsense Edge White (1000044115) 1000044115
Artline.ua (Київ)
8 999 грн.
← купити
Sony Геймпад Sony PlayStation 5 Dualsense Edge Black (1000045048)
MTA.ua (Київ)
10 099 грн.
← купити
Геймпад Sony DualSense Edge
Justbuy.com.ua (Київ)
8 489 грн.
← купити
Геймпад Sony DualSense Edge Black (1000045048) 1000045048
GRO (Київ)
10 479 грн.
← купити
Геймпад Sony DualSense Edge (9444398) 9444398
Openshop.ua (Київ)
8 856 грн.
← купити
Ігровий джойстик DualSense Edge Wireless Controller White для Sony PS5
Цифра (Київ)
10 699 грн.
← купити
Ігровий джойстик DualSense Edge Wireless Controller White для Sony PS5
Stls.store (Київ)
← купити
Геймпад Sony DualSense Edge White (9444398) 9444398
Luxmedia.com.ua (Луцьк)
9 890 грн.
← купити
Геймпад Sony DualSense Edge для PS5 Midnight Black (1000045048)
Touch (Дніпро)
9 899 грн.
← купити
Бездротовий геймпад DualSense для PS5 Edge Midnight Black (1000045048) 1000045048
Moyo.ua (Київ)
← купити
Геймпад Sony Playstation Dualsense EDGE White (1000044115) 1000044115
Itbox.ua (Київ)
← купити
Бездротовий контролер DualSense Edge Midnight Black Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Sony Playstation 9444398
Mallprix.com (Київ)
9 484 грн.
← купити
Бездротовий геймпад Sony PlayStation 5 DualSense Edge (White) 9444398
Jabko.ua (Львів)
← купити
Геймпад бездротовий Sony PlayStation 5 DualSense Edge White (1000044115) 1000044115
Click.ua (Київ)
← купити
Геймпад Sony DualSense Edge (9444398)
Saren.com.ua (Львів)
10 488 грн.
← купити
Геймпад Sony Playstation Dualsense EDGE Midnight Black (1000045048) 1000045048
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Sony DualSense Edge Black (1000045048)
Tehnomart.com (Київ)
9 117 грн.
← купити
Геймпад Sony DualSense Edge (9444398) DualSense Edge (9444398)
Denika.ua (Харків)
9 116 грн.
← купити
Геймпад Sony DualSense Edge Black (1000045048)
Smartmag.biz.ua (Львів)
10 397 грн.
← купити
Геймпад Sony DualSense Edge Black (1000045048)
Semtech.com.ua (Луцьк)
10 983 грн.
← купити
Геймпад Sony DualSense Edge Black (1000045048)
Zhuk.ua (Київ)
10 395 грн.
← купити
Геймпад Sony DualSense Edge (9444398)
Pulsepad.com.ua (Київ)
8 749 грн.
← купити
Геймпад Sony DualSense Edge (9444398) UA 9444398
Sota.store (Київ)
8 586 грн.
← купити
Sony DualSense Edge (9444398) (UA) 9444398
ifrukt.com (Дніпро)
9 399 грн.
← купити
Бездротовий геймпад DualSense для PS5 Edge (1000044115) White 1000044115
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Геймпад PlayStation 5 Dualsense Edge BT, Midnight Black 1000044115
Comtrading.ua (Київ)
9 013 грн.
← купити
Sony PlayStation 5 DualSense Edge
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
10 052 грн.
← купити
Геймпад Sony DualSense Edge White (9444398)
Mobicase.net (Київ)
9 069 грн.
← купити
Геймпад Sony DualSense Edge для PS5 Midnight Black (1000045048) 1000045048
Gstore.com.ua (Прилуки)
10 259 грн.
← купити
Геймпад Sony DualSense Edge White (9444398) 1000044115
ШО (Київ)
← купити
Бездротовий геймпад DualSense Edge Wireless Controller Midnight Black (PS5) 1000045048
Skay.ua (Одеса)
10 772 грн.
← купити
Геймпад бездротовий Sony PlayStation 5 DualSense Edge White (1000044115) 1000044115
icom.net.ua (Київ)
9 452 грн.
← купити
Геймпад DualSense Wireless Controller для Sony PS5 Edge (White)
Citrus.ua (Київ)
← купити
Геймпад бездротовий Sony PlayStation DualSense Edge White (9444398) 9444398
4user.com.ua (Київ)
10 399 грн.
← купити
Sony DualSense Edge (9444398)
Mobileplanet.ua (Одеса)
9 480 грн.
← купити
Sony 1000044115 — PlayStation 5 Геймпад Dualsense Edge BT, білий
Comtrade.ua (Київ)
10 292 грн.
← купити
Геймпад Sony PlayStation 5 DualSense Edge Midnight Black (1000045048) 1000045048
Dendi.ua (Мукачево)
9 999 грн.
← купити
Геймпад Sony DualSense Edge for PlayStation 5 White (974045 / 9444398) 974045 / 9444398
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Геймпад Sony DualSense Edge (9444398)
Tv-mir.com.ua (Київ)
8 783 грн.
← купити
Геймпад Беспроводной Sony PlayStation 5 DualSense Edge (9444398) White Black 9444398
Retromagaz.com (Київ)
9 799 грн.
← купити
Бездротовий контроллер DualSense Edge White для Sony PS5 (9444398)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Геймпад Sony DualSense Edge White (9444398) SDSEDGEW
Game-shop.com.ua (Київ)
← купити
Геймпад Sony DualSense Edge (9444398)
Idrop.com.ua (Київ)
8 469 грн.
← купити
Геймпад Sony DualSense Edge for PS5 White (1000044115)
MAUDAU (Київ)
10 349 грн.
← купити
Sony DualSense Edge (9444398) Геймпад DualSense Edge (9444398)
Kvshop.com.ua (Київ)
10 077 грн.
← купити
Геймпад Sony DualSense Edge (9444398) NW27262
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
9 192 грн.
← купити
Геймпад Sony DualSense Edge for PS5 White (1000044115) 1000044115
Compx.ua (Київ)
← купити
Бездротовий геймпад PlayStation 5 Dualsense EDGE White для PS5/PS5 Pro/PS5 Digital Edition
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Геймпад Sony PlayStation 5 Dualsense Edge Black (1000045048) 1000045048
Artline.ua (Київ)
← купити
Sony Геймпад Sony DualSense Edge White (9444398)
MTA.ua (Київ)
← купити
Геймпад Sony DualSense Edge Black (1000045048)
Justbuy.com.ua (Київ)
8 899 грн.
← купити
Геймпад Sony DualSense Edge (9444398) 9444398
GRO (Київ)
9 019 грн.
← купити
Геймпад Sony DualSense Edge Black (1000045048) 1000045048
Openshop.ua (Київ)
10 256 грн.
← купити
Ігровий джойстик DualSense Edge Wireless Controller Black для Sony PS5
Цифра (Київ)
← купити
Ігровий джойстик DualSense Edge Wireless Controller Black для Sony PS5
Stls.store (Київ)
← купити
Геймпад Sony DualSense Edge для PS5 (9444398) UA
Touch (Дніпро)
← купити
Геймпад Sony DualSense Edge для PS5 (9444398)
Touch (Дніпро)
← купити
Бездротовий геймпад DualSense для PS5 Edge White (1000044115) 1000044115
Moyo.ua (Київ)
← купити
Геймпад Sony Playstation Dualsense EDGE Midnight Black (1000045048) 1000045048
Itbox.ua (Київ)
← купити
Бездротовий контролер DualSense Edge White Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Бездротовий геймпад Sony PlayStation 5 DualSense Edge (Midnight Black) 1000045048
Jabko.ua (Львів)
← купити
Геймпад бездротовий Sony PlayStation 5 DualSense Edge Midnight Black (1000045048) 1000045048
Click.ua (Київ)
← купити
Геймпад Sony Playstation Dualsense EDGE White (1000044115) 1000044115
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Геймпад Sony DualSense Edge (9444398)
Redprice.sale (Львів)
10 481 грн.
← купити
Геймпад Sony DualSense Edge Black (1000045048)
Redprice.sale (Львів)
10 345 грн.
← купити
Геймпад Sony DualSense Edge (9444398)
Tomdom.in.ua (Львів)
10 487 грн.
← купити
Геймпад Sony DualSense Edge Black (1000045048)
Tomdom.in.ua (Львів)
10 351 грн.
← купити
Sony Playstation Dualsense EDGE White (1000044115)
Tehnomart.com (Київ)
← купити
Геймпад Sony DualSense Edge Midnight Black (1000045048) DualSense Edge Midnight Black (1000045048)
Denika.ua (Харків)
← купити
Бездротовий геймпад PlayStation 5 Dualsense Edge (1000045048) Midnight Black 1000045048
Vodafone.ua (Київ)
← купити
УЦІНКА! Геймпад Dualsense Edge BT для PlayStation 5, колір Midnight Black # 1000045048 #
Comtrading.ua (Київ)
9 184 грн.
← купити
Sony PlayStation 5 DualSense Edge Night Black
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
10 186 грн.
← купити
Геймпад Sony DualSense Edge Black (1000045048) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
9 205 грн.
← купити
Геймпад Sony DualSense Edge (UA)
Zhuk.ua (Київ)
9 630 грн.
← купити
Геймпад Sony DualSense Edge для PS5 (9444398) 9444398
Gstore.com.ua (Прилуки)
9 529 грн.
← купити
Геймпад Sony DualSense Edge Black (1000045048) 1000045048
ШО (Київ)
← купити
Геймпад Sony DualSense Edge Black (1000045048)
Timesport.com.ua (Львів)
10 977 грн.
← купити
Геймпад Dualsense Edge BT для Sony PS5 Midnight Black
Citrus.ua (Київ)
← купити
Геймпад Sony DualSense Edge Wireless Controller White (PS5)
Mobileplanet.ua (Одеса)
9 589 грн.
← купити
Геймпад Sony Playstation Dualsense EDGE Midnight Black (1000045048) (UA)
Mobileplanet.ua (Одеса)
10 106 грн.
← купити
Геймпад Sony DualSense Edge White (9444398)
Timesport.com.ua (Львів)
11 874 грн.
← купити
Sony 1000045048 — PlayStation 5 Геймпад Dualsense Edge BT, Midnight Black
Comtrade.ua (Київ)
← купити
Геймпад Sony PlayStation 5 DualSense Edge White (9444398) 9444398
Dendi.ua (Мукачево)
← купити
Геймпад Sony DualSense Edge for PlayStation 5 Midnight Black (1000045048) 1000045048
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Геймпад Sony DualSense Edge Black (1000045048)
Tv-mir.com.ua (Київ)
9 790 грн.
← купити
Геймпад Sony DualSense Edge Black (1000045048) 9444398
Retromagaz.com (Київ)
10 199 грн.
← купити
Геймпад Sony DualSense Edge Black (1000045048)
Zaua.store (Львів)
10 980 грн.
← купити
Геймпад Sony DualSense Edge (9444398) 9444398
Sota.store (Київ)
9 225 грн.
← купити
Геймпад Sony DualSense Edge Black (1000045048) UA 1000045048
Sota.store (Київ)
9 032 грн.
← купити
Геймпад Sony DualSense Edge White (9444398)
Smartmag.biz.ua (Львів)
8 940 грн.
← купити
Геймпад Sony PlayStation 5 Dualsense Edge White (9444398) 9444398
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Бездротовий контролер DualSense Edge Midnight Black
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Геймпад Sony DualSense Edge (9444398)
Timesport.com.ua (Львів)
10 478 грн.
← купити
Геймпад Sony DualSense Edge Black (1000045048)
Timesport.com.ua (Львів)
10 342 грн.
← купити
Геймпад Sony DualSense Edge for PS5 Midnight Black (1000045048)
MAUDAU (Київ)
← купити
Геймпад Sony DualSense Edge (White)
MAUDAU (Київ)
9 309 грн.
← купити
Геймпад Sony DualSense EDGE (Midnight Black)
MAUDAU (Київ)
← купити
Геймпад 5 Dualsense Edge BT White PlayStation teh0013576
MAUDAU (Київ)
12 701 грн.
← купити
Геймпад 5 Dualsense Edge BT Midnight Black PlayStation teh0013606
MAUDAU (Київ)
← купити
Геймпад Sony PlayStation DualSense Edge (9444398)
MAUDAU (Київ)
9 744 грн.
← купити
Бездротовий ігровий контролер Sony DualSense Edge білий
MAUDAU (Київ)
11 143 грн.
← купити
Геймпад Sony DualSense Edge
MAUDAU (Київ)
9 593 грн.
← купити
Sony PlayStation 5 Dualsense Edge Black (1000045048) 1000045048
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
PlayStation 5 Геймпад Dualsense Edge BT, Midnight Black E-1000045048
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Бездротовий контролер Sony PlayStation 5 DualSense Edge White UA (9444398) MO-80867
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
8 841 грн.
← купити
Бездротовий контролер Sony PlayStation 5 DualSense Edge Midnight Black UA (1000045048) MO-108467
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Геймпад Sony DualSense Edge for PS5 Midnight Black (1000045048) 1000045048
Compx.ua (Київ)
← купити
Бездротовий геймпад PlayStation 5 Dualsense EDGE Midnight Black для PS5/PS5 Pro/PS5 Digital Edition (1000045048)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротовий геймпад PlayStation 5 Dualsense EDGE White для PS5/PS5 Pro/PS5 Digital Edition
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Геймпад 5 Dualsense Edge BT, Midnight Black PlayStation (2000003215706)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Геймпад 5 Dualsense Edge BT, White PlayStation (2000003215409)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Геймпад Бездротовий Контролер Sony PlayStation DualSense Edge (PS5) White
Rozetka.ua (Київ)
11 400 грн.
← купити
Бездротовий геймпад Sony PlayStation DualSense EDGE для PS5 White
Rozetka.ua (Київ)
10 517 грн.
← купити
Геймпад Sony Playstation Dualsense EDGE White
Rozetka.ua (Київ)
11 833 грн.
← купити
Геймпад Sony DualSense Edge для PS5 (9444398) UA [132145]
Rozetka.ua (Київ)
13 149 грн.
← купити
Геймпад Sony DualSense Edge для PS5 (9444398) [78885]
Rozetka.ua (Київ)
11 549 грн.
← купити
Геймпад Sony DualSense Edge для PS5 Midnight Black [124970]
Rozetka.ua (Київ)
12 149 грн.
← купити
PlayStation 5 Геймпад Dualsense Edge BT, Midnight Black
Rozetka.ua (Київ)
11 598 грн.
← купити
Геймпад Бездротовий Sony PlayStation 5 DualSense Edge (9444398) White Black
Rozetka.ua (Київ)
12 249 грн.
← купити
Геймпад Sony DualSense Edge Black (1000045048)
Rozetka.ua (Київ)
12 749 грн.
← купити
Sony DualSense EDGE (White)
Rozetka.ua (Київ)
10 299 грн.
← купити
Геймпад Sony DualSense EDGE (White) + Змінний стік (Stick Module)
Rozetka.ua (Київ)
11 789 грн.
← купити
Геймпад DualSense Edge PS5 Controller (білий)
Rozetka.ua (Київ)
13 700 грн.
← купити
Геймпад Sony Playstation Dualsense EDGE White (1000044115)
Rozetka.ua (Київ)
12 995 грн.
← купити
Геймпад Sony Playstation Dualsense EDGE Midnight Black (1000045048)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Геймпад PlayStation 5 Dualsense Edge BT, White
Rozetka.ua (Київ)
12 304 грн.
← купити
Геймпад PlayStation 5 Dualsense Edge BT, Midnight Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Геймпад Sony Playstation Dualsense EDGE Midnight Black (1000045048)
Rozetka.ua (Київ)
13 669 грн.
← купити
Геймпад Sony Playstation Dualsense EDGE White (1000044115)
Rozetka.ua (Київ)
13 709 грн.
← купити
Геймпад Sony Playstation Dualsense EDGE Midnight Black (1000045048)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Sony DualSense Edge, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ігровий маніпулятор Sony DualSense Edge. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ігровий маніпулятор Sony DualSense Edge у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія