шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни62Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2
Купити портативна колонка Soundcore Select 2S за ціною від 1799 грн.
Відео 4Фото 8

Характеристики та опис Soundcore Select 2S

Вага (г): 800; Розміри (мм): 86x196x65; Матеріал: пластик; USB-порт для зарядки: USB-C; Додатково: Час автономної роботи (год): 16; мобільний застосунок; Підтримка кодеків: Функції та можливості: Bass Boost; Синхронізація колонок: TWS; Потужність (Вт): 20; Пасивний випромінювач; Кількість каналів: 2.0 (стерео)
Колір
Підключення
Джерела та носіїBluetooth
Характеристики акустики
Кількість каналів2.0 (стерео)
Пасивний випромінювач
Вихідна потужність20 Вт
Синхронізація колонокTWS
Функції та можливостіBass Boost
мобільний застосунок
Акумулятор
Час автономної роботи16 год
Час зарядки4 год
USB-порт для зарядкиUSB-C
Інше
Захист від вологиIPX7
Матеріал корпусапластик
Розміри (ВхШхГ)86x196x65 мм
Вага800 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 799  до 3 250 грн.
Anker Акустика портативна Anker SoundСore Select 2S Black (A3171011)
MTA.ua (Київ)
2 399 грн.
← купити
Акустична система Anker SoundCore Select 2S Black (A3171011) A3171011
Click.ua (Київ)
← купити
Портативна акустика Anker SoundCore Select 2S Black (A3171011)
Touch (Дніпро)
2 099 грн.
← купити
Anker A3171011
Mallprix.com (Київ)
2 238 грн.
← купити
Портативна колонка Anker Soundcore Select 2S Blue
Redprice.sale (Львів)
3 012 грн.
← купити
Акустична система Anker SoundCore Select 2s Black (a3171011)
Tviy-Dim.com (Київ)
1 899 грн.
← купити
Anker SoundCore Select 2S Blue (A3171031)
Tehnomart.com (Київ)
1 856 грн.
← купити
Портативна колонка Anker SoundCore Select 2S Blue (A3171031) UA A3171031
Sota.store (Київ)
← купити
Портативна колонка ANKER Soundcore Select 2S Black
Denika.ua (Харків)
1 799 грн.
← купити
Акустична система Anker SoundCore Select 2S Blue (A3171031)
Q-techno.com.ua (Київ)
1 962 грн.
← купити
Колонка Anker SoundСore Select 2S Black
Titan.ua (Львів)
2 699 грн.
← купити
Anker SoundСore Select 2S Black (A3171011) SoundСoreSelect2SBlack(A3171011)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка Anker SoundCore Select 2S Black (A3171011)
Justbuy.com.ua (Київ)
1 949 грн.
← купити
Anker SoundCore Select 2S Black (A3171011) A3171011
Luckylink.kiev.ua (Київ)
2 441 грн.
← купити
Акустика ANKER SoundСore Select 2S Black (A3171011)
ТЕХНОточка (Київ)
← купити
Акустична система Anker SoundCore Select 2S Black (A3171011)
Gamehub.com.ua (Київ)
2 370 грн.
← купити
Портативна колонка Anker SoundCore Select 2S (A3171011)
Semtech.com.ua (Луцьк)
2 234 грн.
← купити
Портативна акустика ANKER SoundCore Select 2S Black A3171011
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Акустика портативна Anker SoundСore Select 2S Blue (A3171031)
Soho.com.ua (Київ)
1 959 грн.
← купити
Портативна колонка Anker SoundCore Select 2S Blue (A3171031) A3171031
Openshop.ua (Київ)
2 049 грн.
← купити
Портативна колонка Anker SoundCore Select 2S - Black (A3171011)
NewTime.ua (Київ)
← купити
Портативна акустика Anker SoundCore Select 2S - Black (A3171011) (A3171011)
Техно Їжак (Київ)
2 129 грн.
← купити
Портативна колонка Anker Soundcore Select 2S Black
Cyberdream.com.ua (Дніпро)
2 999 грн.
← купити
Портативна колонка Anker SoundCore Select 2S Black (A3171011) A3171011
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Портативна колонка Anker SoundCore Select 2S Black (A3171011)
Tv-mir.com.ua (Київ)
2 046 грн.
← купити
Anker Soundcore Select 2S Black (A3171011)
AKS.ua (Київ)
← купити
Акустична система Anker SoundCore Select 2S Black (A3171011)
MAUDAU (Київ)
2 463 грн.
← купити
Anker ANKER SoundСore Select 2S Blue (A3171031) a3171031
Kvshop.com.ua (Київ)
1 997 грн.
← купити
Акустична система Anker SoundCore Select 2S Black (A3171011) A3171011
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
2 323 грн.
← купити
Портативна колонка Anker SoundCore Select 2S 20W Black (A3171011)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Anker Акустика портативна Anker SoundСore Select 2S Blue (A3171031)
MTA.ua (Київ)
← купити
Портативна акустика Anker SoundCore Select 2S Blue (A3171031)
Touch (Дніпро)
2 199 грн.
← купити
Акустична система Anker SoundCore Select 2s Blue (a3171031)
Tviy-Dim.com (Київ)
← купити
Портативна колонка Anker SoundCore Select 2S Blue (A3171031)
Justbuy.com.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка ANKER Soundcore Select 2S Blue
Denika.ua (Харків)
← купити
Портативна колонка Anker SoundCore Select 2S Black (A3171011) UA A3171011
Sota.store (Київ)
← купити
Портативна колонка Anker SoundCore Select 2S (A3171011)
Timesport.com.ua (Львів)
2 228 грн.
← купити
Портативна колонка Anker SoundCore Select 2S (A3171011)
Timesport.com.ua (Львів)
3 009 грн.
← купити
Акустична система Anker SoundCore Select 2S Black (A3171011)
Q-techno.com.ua (Київ)
← купити
Anker SoundCore Select 2S Black (A3171011)
Tehnomart.com (Київ)
← купити
Портативна колонка Anker SoundCore Select 2S Blue (A3171031)
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка Anker SoundCore Select 2S (A3171011)
Zaua.store (Львів)
2 231 грн.
← купити
Портативна колонка Anker Soundcore select 2s чорна
MAUDAU (Київ)
2 960 грн.
← купити
Anker SoundCore Select 2S Black (A3171011) a3171011
Kvshop.com.ua (Київ)
1 947 грн.
← купити
Bluetooth Колонка Anker SoundCore Select 2S 20W Black (A3171011) UA MO-103681
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 849 грн.
← купити
Bluetooth Колонка Anker SoundCore Select 2S 20W Blue (A3171031) UA MO-103682
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Акустична система Anker SoundCore Select 2S Black (A3171011)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акустична система Anker SoundCore Select 2S Black (A3171011)
Rozetka.ua (Київ)
2 758 грн.
← купити
Портативна акустика SoundCore Select 2S Blue (A3171031) [142316]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна акустика SoundCore Select 2S Black (A3171011) [142312]
Rozetka.ua (Київ)
2 599 грн.
← купити
Портативна колонка ANKER Soundcore Select 2S Blue
Rozetka.ua (Київ)
2 069 грн.
← купити
Портативна колонка ANKER Soundcore Select 2S Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка Anker SoundCore Select 2S, Black, Bluetooth 5.3, 20W, 16H, 2600mAh, BassUp, USB-C, TWS, IPX7
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акустична система Anker SoundCore Select 2s Blue (a3171031)
Rozetka.ua (Київ)
2 377 грн.
← купити
Акустична система Anker SoundCore Select 2s Black (a3171011)
Rozetka.ua (Київ)
2 449 грн.
← купити
Акустична система Anker SoundCore Select 2S Black (A3171011)
Rozetka.ua (Київ)
2 975 грн.
← купити
Портативна колонка з вологозахистом 20 Вт Anker SoundCore Select 2S Bluetooth чорна
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка Anker SoundCore Select 2S Black (A3171011)
Rozetka.ua (Київ)
3 015 грн.
← купити
Портативна колонка Anker SoundCore Select 2S Black (A3171011)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна акустика Anker Soundcore Select 2S зі стереозвуком 20 Вт та функцією BassUp, час відтворення 16 годин, бездротови
Rozetka.ua (Київ)
2 749 грн.
← купити
Акустична система Anker SoundCore Select 2S Black (A3171011)
Rozetka.ua (Київ)
2 702 грн.
← купити
Портативна бездротова колонка Anker SoundCore Select 2S 20W Bluetooth 5.3 IPX7 Black (A3171011)
Rozetka.ua (Київ)
3 250 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Soundcore Select 2S, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: портативна колонка Soundcore Select 2S. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на портативна колонка Soundcore Select 2S у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія