шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Відеокарта Sparkle Intel Arc Pro B60 Blower

Ціни3Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити відеокарта Sparkle Intel Arc Pro B60 Blower за ціною від 58918 грн.
Фото 6

Характеристики та опис Sparkle Intel Arc Pro B60 Blower

Займає слотів: 2; Додаткове живлення: 8 pin; Споживана потужність (Вт): 200; Кількість вентиляторів: 1 шт.; Охолодження: активне (кулер); DisplayPort (шт): 4;яті (Мбіт/с): 19000; Швидкість пам' Максимальна частота (Boost Clock) (МГц): 2400; Розрядність шини (біт): 192; Тип пам’яті: GDDR6;яті (ГБ): 24
ПідключенняPCIe v5.0 8x
Професійна
Графічний процесор
Модель GPUIntel Arc Pro B60
АрхітектураBattlemage
Об'єм пам'яті24 ГБ
Тип пам’ятіGDDR6
Розрядність шини192 біт
Максимальна частота (Boost Clock)2400 МГц
Швидкість пам'яті19000 Мбіт/с
Техпроцес5 нм
Макс. роздільна здатність7680x4320 пікс.
Роз'єми підключення
DisplayPort4 шт
Версія DisplayPortv.2.1
Програмна частина
Версія DirectX12 Ultimate
Версія OpenGL4.6
Тест Passmark G3D Mark15171 points
Інше
Макс. моніторів, що підключаються4
Охолодженняактивне (кулер)
Кількість вентиляторів1 шт.
Споживана потужність200 Вт
Додаткове живлення8 pin
Довжина289 мм / 289x112x42 /
Висота112 мм
Займає слотів2
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 58 918  до 64 821 грн.
ВИГІДНА ПРОПОЗИЦІЯ! Відеокарта PCIE8 ARC B60 24GB GDDR6 SBP60W-24G PRO B60 SPARKLE # SBP60W-24G PRO B60 #
Comtrading.ua (Київ)
58 918 грн.
← купити
Sparkle Arc Pro B60 24GB Blower (SBP60W-24G PRO B60) SBP60W-24G PRO B60
Luckylink.kiev.ua (Київ)
58 928 грн.
← купити
Sparkle Arc Pro B60 24GB Blower (SBP60W-24G PRO B60)
Rozetka.ua (Київ)
64 821 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Sparkle Intel Arc Pro B60 Blower, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: відеокарта Sparkle Intel Arc Pro B60 Blower. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на відеокарта Sparkle Intel Arc Pro B60 Blower у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія