шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Комп'ютерне крісло Special4you Solano

Ціни96Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити комп'ютерне крісло Special4you Solano за ціною від 2716 грн.
Фото 16

Характеристики та опис Special4you Solano

Регулювання: Матеріал сидіння: Матеріал спинки: Матеріал основи: ; Висота сидіння; Ступінь жорсткості гойдання; Підлокітники; Механізм: Tilt (гойдання); Основа: хрестовина з роликами; Вага (кг): 14.7; Розміри сидіння (см): 48x47.5; Висота спинки (см): 62; Макс. вага користувача (кг): 130; Призначення: для персоналу
Колір
Призначеннядля персоналу
Макс. вага користувача130 кг
Розміри і вага
Висота спинки62 см
Розміри сидіння (ШхГ)48x47.5 см
Висота сидіння46 - 54 см
Вага14.7 кг
Конструкція
Основахрестовина з роликами
МеханізмTilt (гойдання)
Підлокітники
Регулювання
Ступінь жорсткості гойдання
Висота сидіння
Підлокітники
Повнорозмірні
Матеріал
Матеріал сидінняшкірозамінник
Матеріал спинкишкірозамінник
Матеріал основиметал
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 716  до 5 677 грн.
Special4You Офісне крісло Special4You Solano Artleather Black (E0949)
MTA.ua (Київ)
3 899 грн.
← купити
Офісне крісло SPECIAL4YOU Solano artleather beige (E1533) E1533
FOXTROT.UA (Київ)
4 091 грн.
← купити
Офісне крісло Special4You Solano artleather beige (E1533) E1533
Itbox.ua (Київ)
4 499 грн.
← купити
SPECIAL4YOU SOLANO ARTLЕATHЕR BLACK (E0949)
Pro100market.com.ua (Київ)
3 794 грн.
← купити
SPECIAL4YOU SOLANO ARTLЕATHЕR GREY (E4879)
Vodogreyka.com.ua (Київ)
3 813 грн.
← купити
Special4You Solano artleather beige (E1533)
Stls.store (Київ)
← купити
Special4You 000002567
Mallprix.com (Київ)
4 079 грн.
← купити
Крісло офісне Special4You Solano artleather beige (E1533)
TopOne.com.ua (Київ)
3 825 грн.
← купити
Офісне крісло Special4You Solano artleather beige (E1533) E1533
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Офісне крісло Special4you Solano Artleather бежеве (E1533)
MAUDAU (Київ)
4 089 грн.
← купити
Кресло офисное Special4You Solano artleather beige (E1533)
Vincom.com.ua (Київ)
3 800 грн.
← купити
Special4You Кресло Solano Beige
Kupistul.ua (Київ)
← купити
Special4You Крісло Solano Beige
Hatta.ua (Київ)
← купити
Крісло Special4You Solano artleather black (E0949)
АЛЛО (Київ)
4 184 грн.
← купити
SPECIAL4YOU SOLANO ARTLЕATHЕR BLACK (E0949)
1smarty.com.ua (Київ)
3 775 грн.
← купити
Офісне крісло Special4You Solano Artleather Black (e0949)
Tviy-Dim.com (Київ)
4 039 грн.
← купити
Special4You Solano 6 artleather Black Solano6artleatherBlack
COMFY.ua (Київ)
3 599 грн.
← купити
Офісне крісло Special4You Solano artleather white (000002576) 000002576
Comtrading.ua (Київ)
4 315 грн.
← купити
Special4You Solano artleather white (000002576) Офісне крісло Solano artleather white (000002576)
Kvshop.com.ua (Київ)
4 399 грн.
← купити
Крісло для персоналу Special4You Solano artleather black (E0949) NW50703
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
4 234 грн.
← купити
Крісло Special4You Solano artleather white (E0529)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Special4You Офісне крісло Special4You Solano Artleather E1533 Beige
MTA.ua (Київ)
← купити
Special4You Офісне крісло Special4You Solano artleather E4879 Gray
MTA.ua (Київ)
← купити
Крісло SPECIAL4YOU Solano artleather Grey (E4879) E4879
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Крісло керівника SPECIAL4YOU Solano artleather black (E0949) E0949
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Офісне крісло Special4You Solano artleather black (E0949) E0949
Itbox.ua (Київ)
← купити
Офісне крісло Special4You Solano artleather grey (E4879) E4879
Itbox.ua (Київ)
← купити
Офісне крісло Special4You Solano 6 artleather black (E7061) E7061
Itbox.ua (Київ)
← купити
Офісне крісло Special4You Solano artleather white (E0529) E0529
Itbox.ua (Київ)
← купити
SPECIAL4YOU SOLANO ARTLЕATHЕR BЕIGЕ (E1533)
Pro100market.com.ua (Київ)
← купити
SPECIAL4YOU SOLANO ARTLЕATHЕR GREY (E4879)
Pro100market.com.ua (Київ)
← купити
SPECIAL4YOU SOLANO ARTLЕATHЕR BLACK (E0949)
Vodogreyka.com.ua (Київ)
← купити
SPECIAL4YOU SOLANO ARTLЕATHЕR BЕIGЕ (E1533)
Vodogreyka.com.ua (Київ)
← купити
Офісне крісло Special4You Solano 7 artleather black (E7856)
Stls.store (Київ)
2 999 грн.
← купити
Special4You E4879
Mallprix.com (Київ)
4 459 грн.
← купити
Special4You E0949
Mallprix.com (Київ)
4 410 грн.
← купити
Special4You E7061
Mallprix.com (Київ)
3 557 грн.
← купити
Special4You E0529
Mallprix.com (Київ)
4 487 грн.
← купити
Крісло офісне Special4You Solano artleather grey (E4879)
TopOne.com.ua (Київ)
← купити
Крісло офісне Special4You Solano 6 artleather black (E7061)
TopOne.com.ua (Київ)
3 060 грн.
← купити
Крісло офісне Special4You Solano artleather black (E0949)
TopOne.com.ua (Київ)
← купити
Офісне крісло Special4You Solano artleather black (E0949) E0949
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Офісне крісло Special4You Solano artleather grey (E4879) E4879
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Офісне крісло Special4You Solano 6 artleather black (E7061) E7061
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Офісне крісло Special4you Solano Artleather чорне (E0949)
MAUDAU (Київ)
4 189 грн.
← купити
Офісне крісло Special4you Solano Artleather сіре (E4879)
MAUDAU (Київ)
← купити
Крісло офісне Special4You Solano 6 artleather black (E7061)
MAUDAU (Київ)
← купити
Офісне крісло Special4You Solano artleather white (E0529) E0529
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Кресло офисное Special4You Solano artleather Grey (E4879)
Vincom.com.ua (Київ)
← купити
Кресло офисное Special4You Solano artleather white (E0529)
Vincom.com.ua (Київ)
← купити
Кресло офисное Special4You Solano artleather black (E0949)
Vincom.com.ua (Київ)
← купити
Кресло офисное Special4You Solano 7 artleather black
Vincom.com.ua (Київ)
2 900 грн.
← купити
Кресло офисное Special4You Solano 6 artleather black
Vincom.com.ua (Київ)
3 300 грн.
← купити
Special4You Кресло Solano Grey
Kupistul.ua (Київ)
← купити
Special4You Крісло Solano Grey
Hatta.ua (Київ)
← купити
Крісло Special4You Solano artleather grey (E4879)
АЛЛО (Київ)
← купити
Крісло Special4You Solano artleather beige (E1533)
АЛЛО (Київ)
← купити
Special4You Кресло Solano Black
Kupistul.ua (Київ)
← купити
Special4You Крісло Solano Black
Hatta.ua (Київ)
← купити
Крісло офісне Special4You Solano 6 artleather black (E7061) Акція!
АЛЛО (Київ)
3 399 грн.
← купити
SPECIAL4YOU SOLANO ARTLЕATHЕR BЕIGЕ (E1533)
1smarty.com.ua (Київ)
← купити
SPECIAL4YOU SOLANO ARTLЕATHЕR GREY (E4879)
1smarty.com.ua (Київ)
← купити
Офісне крісло Special4You Solano Artleather Beige (e1533)
Tviy-Dim.com (Київ)
← купити
Крісло офісне Special4You Solano artleather grey
Tviy-Dim.com (Київ)
← купити
Офісне крісло Special4You Solano 6 artleather black e7061
Tviy-Dim.com (Київ)
3 231 грн.
← купити
Офісні крісла Special4You Офісні крісла Special4You Solano 7 artleather black e7856
Tviy-Dim.com (Київ)
2 716 грн.
← купити
Special4You Solano Artleather Black (E0949) SolanoArtleatherBlack(E0949)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Special4You Solano Artleather Beige (E1533) SolanoArtleatherBeige(E1533)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Special4You Solano Artleather Grey (E4879) SolanoArtleatherGrey(E4879)
COMFY.ua (Київ)
5 599 грн.
← купити
Крісло офісне Special4You Solano White (e0529)
Tviy-Dim.com (Київ)
4 657 грн.
← купити
Крісло для персоналу Special4You Solano artleather black (E0949)
MAUDAU (Київ)
4 489 грн.
← купити
Крісло Special4You Solano Artleather Beige (E1533)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Крісло Special4You Solano Artleather Black (E0949)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Крісло офісне Special4You Solano 6 artleather Black (4744145017061)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Крісло Special4You Solano Artleather Gray (E4879)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Офісне крісло Special4You Solano 7 artleather Black (E7856)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Крісло для керівника Solano artleather black E0949
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Крісло керівника Solano artleather grey E4879
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Крісло керівника Solano artleather beige E1533
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Офісне крісло Special4You Solano 6 artleather black E7061
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Крісло для персоналу Special4You Solano artleather black (E0949)
Rozetka.ua (Київ)
5 163 грн.
← купити
Офісне крісло Special4You Solano Artleather Black (e0949)
Rozetka.ua (Київ)
4 998 грн.
← купити
Офісне крісло Special4You Solano 6 artleather black e7061
Rozetka.ua (Київ)
4 008 грн.
← купити
Офісне крісло Special4You Solano artleather grey
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Офісне крісло Special4You Solano Artleather Beige (e1533)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Офісне крісло Special4You Solano artleather [96363]
Rozetka.ua (Київ)
5 404 грн.
← купити
Офісне крісло Special4You Solano artleather [127295]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Офісне крісло Special4You Solano artleather [127296]
Rozetka.ua (Київ)
5 463 грн.
← купити
Офісне крісло Special4You Solano 6 artleather black (E7061) Special4You E7061 904743
Rozetka.ua (Київ)
4 247 грн.
← купити
Офісне крісло Special4You Solano artleather grey (E4879) Special4You E4879 903716
Rozetka.ua (Київ)
5 309 грн.
← купити
Офісне крісло Special4You Solano artleather beige (E1533) Special4You E1533 903705
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Офісне крісло Special4You Solano artleather black (E0949) Special4You E0949 903711
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Офісне крісло Special4You Solano artleather grey (000002575)
Rozetka.ua (Київ)
5 677 грн.
← купити
Офісне крісло Special4You Solano artleather beige (000002573)
Rozetka.ua (Київ)
5 614 грн.
← купити
Офісне крісло Special4You Solano artleather black (000002574)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Офісне крісло Special4You Solano 6 artleather black (E7061)
Rozetka.ua (Київ)
4 548 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Special4you Solano, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: комп'ютерне крісло Special4you Solano. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на комп'ютерне крісло Special4you Solano у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія