шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
SPS (кількість каналів)
1.0 (моно)
2.0 (стерео)
Каталог товарів

Ціни12Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити портативна колонка SPS TG-165 за ціною від 640 грн.
Фото 6

Характеристики та опис SPS TG-165

Вага (г): 490; Розміри (мм): 72x178x72; Матеріал: пластик; Функція Power Bank; USB-порт для зарядки: microUSB; Додатково: Час автономної роботи (год): 7; Підтримка кодеків: Функції та можливості: світлові ефекти; Потужність (Вт): 10; Кількість каналів: 2.0 (стерео); FM-радіо; кардридер; USB; mini-Jack (3.5 мм)
Підключення
Джерела та носіїBluetooth
mini-Jack (3.5 мм)
USB
кардридер
FM-радіо
Характеристики акустики
Кількість каналів2.0 (стерео)
Вихідна потужність10 Вт
Функції та можливостісвітлові ефекти
Акумулятор
Час автономної роботи7 год
USB-порт для зарядкиmicroUSB
Функція Power Bank
Інше
Матеріал корпусапластик
Розміри (ВхШхГ)72x178x72 мм
Вага490 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 640  до 1 063 грн.
Портативна колонка SPS TG-165 Bluetooth Чорний (ICL44)
Rozetka.ua (Київ)
849 грн.
← купити
Портативна Bluetooth Колонка SPS TG-165 1200mAh 10Вт
Rozetka.ua (Київ)
1 063 грн.
← купити
Портативна Bluetooth колонка Чорний SPS TG-165 (SH778867)
Rozetka.ua (Київ)
823 грн.
← купити
Портативна колонка SPS TG-165 Bluetooth Чорний (SN9QI9417)
Rozetka.ua (Київ)
855 грн.
← купити
Портативна колонка Bluetooth SPS TG-165 Червона
Rozetka.ua (Київ)
640 грн.
← купити
Портативна Bluetooth колонка SPS TG-165 Синя
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна Bluetooth колонка SPS TG-165 Сіра
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна Bluetooth колонка Чорний SPS TG-165 (YU8SH8427)
Rozetka.ua (Київ)
836 грн.
← купити
Портативна Чорний Bluetooth колонка SPS TG-165 (IS33)
Rozetka.ua (Київ)
771 грн.
← купити
Портативна Bluetooth колонка Чорний SPS TG-165
Rozetka.ua (Київ)
791 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати SPS TG-165, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: портативна колонка SPS TG-165. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на портативна колонка SPS TG-165 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія