шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни12Опис Відгуки11Обговорення  Корисне1
Купити зволожувач повітря Stadler Form Eva за ціною від 7336 грн.
Відео 2Фото 9

Характеристики та опис Stadler Form Eva

Джерело живлення: електромережа; Макс. рівень шуму (дБ): 34; Витрата води (мл/год): 550; Безперервна робота (год): 11; Керування: електронне; дисплей; очищення води; тепла пара; Стерилізація: регулювання продуктивності; Площа зволоження (м²): 80; Зволоження: ультразвукове; Призначення: зволожувач
Рейтинг моделі: 4 з 5 (11 оцінок)
Рейтинг за відгуками:
Колір
Призначення
зволожувач
Зволоження
ультразвукове
Площа приміщення (зволоження)
80 м²
Функції
контроль вологості (гігростат)
регулювання продуктивності
ароматизатор
тепла пара
очищення води
відключення за відсутності води
дисплей
індикатор вологості
пульт ДК
Керування
електронне
Час безперервної роботи
11 год
Витрата води
550 мл/год
Об'єм бака для води
6.3 л
Мін. рівень шуму
26 дБ
Макс. рівень шуму
34 дБ
Потужність споживання (тепла пара)
95 Вт
Джерело живлення
електромережа
Розміри (ВхШхГ)
418x196x196 мм
Вага
3 кг
Додаткові функції і можливості зволожувача Stadler Form Eva:
• Зовнішній датчик вологості
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  8500 грн.    до  11000 грн.

1
0
3
7
від 7 336  до 12 441 грн.
Зволожувач повітря Stadler Form Eva Smart White (464303)
Redprice.sale (Львів)
11 299 грн.
← купити
Зволожувач повітря Stadler Form Eva Black (E-011)
Semtech.com.ua (Луцьк)
7 342 грн.
← купити
Зволожувач повітря Stadler Form Eva Little White
Rozetka.ua (Київ)
8 332 грн.
← купити
Зволожувач повітря Stadler Form Eva Smart White (464303)
Tomdom.in.ua (Львів)
11 305 грн.
← купити
Зволожувач повітря Stadler Form Eva Smart White (464303) 464303
Saren.com.ua (Львів)
11 306 грн.
← купити
Зволожувач повітря Stadler Form Eva Smart White (464303) 464303
Zaua.store (Львів)
← купити
Зволожувач повітря Stadler Form Eva Smart White (464303)
Semtech.com.ua (Луцьк)
11 302 грн.
← купити
Зволожувач повітря Stadler Form Eva Black (E-011)
Timesport.com.ua (Львів)
7 336 грн.
← купити
Зволожувач повітря Stadler Form Eva Smart White (464303)
Timesport.com.ua (Львів)
11 296 грн.
← купити
Зволожувач повітря Stadler Form Eva Little White
Timesport.com.ua (Львів)
8 282 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Stadler Form Eva, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зволожувач повітря Stadler Form Eva. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зволожувач повітря Stadler Form Eva у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія