шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни12Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити лещата Stanley 9-83-079 за ціною від 139 грн.
Фото 3

Характеристики та опис Stanley 9-83-079

Вага (кг): 0.08; Матеріал корпуса: сталь; Ширина затиску (мм): 25; Механізм стиснення: пружинний; Конструкція: затискна; Тип: струбцина
Тип
струбцина
Конструкція
затискна
Механізм стиснення
пружинний
Ширина затискання
25 мм
Матеріал корпуса
сталь
Вага
0.08 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 139  до 219 грн.
Затискач пружинний, максимальний розмір розкриття при стисканні 25 мм STANLEY 9-83-079
Sertan.com.ua (Київ)
146 грн.
← купити
Затискач пружинний, максимальний розмір розкриття при стисканні 25 мм STANLEY 9-83-079
Esco.ua (Київ)
← купити
Струбцина-зажим Stanley, 25 мм 9-83-079
Moyo.ua (Київ)
145 грн.
← купити
Stanley 9-83-079
Mallprix.com (Київ)
154 грн.
← купити
Струбцина Stanley пружинна 25 мм (9-83-079) 9-83-079
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Stanley 9-83-079 — Струбцина пружинна 25 мм
Comtrade.ua (Київ)
159 грн.
← купити
Струбцина STANLEY пружинна 25 мм (9-83-079) 9-83-079
FOXTROT.UA (Київ)
139 грн.
← купити
Stanley Stanley 9-83-079
Венкон (Київ)
← купити
Струбцина пружинна металева Stanley 25 мм (9-83-079) 9-83-079
Stanley'S.ua (Київ)
← купити
Stanley 9-83-079
COMFY.ua (Київ)
148 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Stanley 9-83-079, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: лещата Stanley 9-83-079. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на лещата Stanley 9-83-079 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія