шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Конфігурації і ціни 11Відгуки  Обговорення  Корисне  Шини
Купити диск  за ціною від 3829 грн.

Серия Storm A-267

Модифікації Storm A-267 1
Характеристики [A-267 7,5x17/5x112 ET38 DIA66,6]
Ширина диска
7.5 "
Діаметр
17 "
Кріпильних отворів
5 болта (ів)
Діаметр розташування отворів
112 мм
Виліт
38 мм
Діаметр центрального отвору
66.6 мм
Тип
легкосплавні
Матеріал
алюмінієвий сплав
Можливі кольори
чорний, сріблястий
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3400 грн.    до  5750 грн.
PDW 3010
7,5x17/5x112 ET38 DIA73
від 4 550 грн.
Replica CT1107
7x17/5x112 ET40 DIA57
від 4 574 грн.
ATS Auvora
7,5x17/5x112 ET36 DIA66
від 3 492 грн.
TechLine 723
7,5x17/5x112 ET42 DIA66
від 4 366 грн.
JT 1095
7x17/5x112 ET35 DIA57
від 4 420 грн.
Rial Ancona
7,5x17/5x112 ET35 DIA70
від 4 330 грн.
Lawu 197
7,5x17/5x112 ET35 DIA73
від 4 090 грн.
Zorat BK5419
7,5x17/5x112 ET35 DIA66
від 4 069 грн.
Lawu 2768
7,5x17/5x112 ET35 DIA66
Verde V777 Chrome
7,5x17/5x112 ET38 DIA72
від 4 687 грн.
TechLine 730
7,5x17/5x112 ET40 DIA66
від 4 570 грн.
Replica BK5246
7,5x17/5x112 ET35 DIA66
від 4 679 грн.
Replica D005
7,5x17/5x112 ET38 DIA66
Replica SK522
7x17/5x112 ET40 DIA57
Dezent TZ
7,5x17/5x112 ET35 DIA70
від 4 640 грн.
Dezent TX
8x17/5x112 ET39 DIA70
від 4 160 грн.
Replica GT7957
7,5x17/5x112 ET35 DIA66
від 4 048 грн.
Alutec Freeze
7,5x17/5x112 ET37 DIA66
від 4 462 грн.
Replica CT1303
7,5x17/5x112 ET40 DIA57
від 4 297 грн.
Replica CT1108
7,5x17/5x112 ET40 DIA66
від 4 699 грн.
Lawu 197
7x17/5x112 ET35 DIA73
від 4 268 грн.
Replica CT1335
7,5x17/5x112 ET40 DIA57
від 4 549 грн.
TechLine RST.017
7x17/5x112 ET40 DIA57
Vossen CV3
7x17/5x112 ET40 DIA67
від 4 670 грн.
Verde V102 Scorpion
7,5x17/5x112 ET42 DIA73
CAM 339
7,5x17/5x112 ET38 DIA66
від 3 829 грн.
Replica FE186
7x17/5x112 ET42 DIA66
від 4 804 грн.
CAM 264
7,5x17/5x112 ET38 DIA67
Racing Wheels H-255
7x17/5x112 ET40 DIA73
DISLA 804
7,5x17/5x112 ET35 DIA66
від 4 496 грн.

від 3 829  до 5 633 грн.
STORM STORM A 267 HB R17 W7.5 PCD5x112 ET38 HUB66.6
Rezina.cc (Київ)
4 366 грн.
← купити
Диски Storm A-267 7,5x17 5x112 ET38 DIA66,6 (HB)
Shinportal.com (Запоріжжя)
3 829 грн.
← купити
Storm A-267 HB R17 W7.5 PCD5x112 ET38 DIA66.6
Guma.com.ua (Мукачево)
4 665 грн.
← купити
Storm A-267 7.5x17 5x112 ET38 DIA66.6 HB
Autokush.com.ua (Львів)
4 020 грн.
← купити
Storm A-267 7.5x17 5x112 ET38 DIA66.6 HB
Gumma.ua (Харків)
5 469 грн.
← купити
STORM A 267 HB R17 W7.5 PCD5x112 ET38 HUB66.6
Tyresale.com.ua (Київ)
4 269 грн.
← купити
Диск Storm A-267 Hyper black R17 W7,5 PCD5x112 ET38 DIA66,6
Garazh.ua (Київ)
4 118 грн.
← купити
Storm A-267 7.5x17 5x112 ET38 DIA66.6 HB
Rozetka.ua (Київ)
4 460 грн.
← купити
Диск Storm A-267 7.5x17 5x112 ET38 DIA66.6 HB
Rozetka.ua (Київ)
4 547 грн.
← купити
Storm A-267 7.5x17 5x112 ET38 DIA66.6 HB
Rozetka.ua (Київ)
5 633 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Storm A-267 7,5x17/5x112 ET38 DIA66,6, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: диск . Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на диск у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія