шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Конфігурації і ціни 9Відгуки  Обговорення  Корисне  Шини
Купити диск  за ціною від 3740 грн.

Серия Storm W-825

Модифікації Storm W-825 1
Характеристики [W-825 7x15/4x100 ET35 DIA67,1]
Ширина диска
7 "
Діаметр
15 "
Кріпильних отворів
4 болта (ів)
Діаметр розташування отворів
100 мм
Виліт
35 мм
Діаметр центрального отвору
67.1 мм
Тип
легкосплавні
Матеріал
алюмінієвий сплав
Можливі кольори
сірий, чорний
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3000 грн.    до  5250 грн.
Zorat 2806
6,5x15/4x100 ET35 DIA67
від 3 718 грн.
Zorat 2788
6,5x15/4x100 ET38 DIA67
від 3 871 грн.
DISLA 601
6,5x15/4x100 ET35 DIA67
від 4 036 грн.
DISLA 603
6,5x15/4x100 ET35 DIA67
від 4 008 грн.
DISLA 602
6,5x15/4x100 ET40 DIA67
від 3 855 грн.
Replica 6362
6,5x15/4x100 ET38 DIA67
від 3 988 грн.
Angel Formula 503
6,5x15/4x100 ET35 DIA67
від 4 099 грн.
DISLA 706
6,5x15/4x100 ET35 DIA67
від 4 035 грн.
Zorat 392
6,5x15/4x100 ET40 DIA67
від 3 846 грн.
Allante 184
6,5x15/4x100 ET35 DIA67
від 3 804 грн.
Zorat 4408
6,5x15/4x100 ET38 DIA67
Zorat 3206
6,5x15/4x100 ET37 DIA67
Zorat 3114Z
6,5x15/4x100 ET38 DIA67
Zorat 393
6,5x15/4x100 ET40 DIA67
Zorat 3303
6,5x15/4x100 ET38 DIA67
DISLA 601
6,5x15/4x100 ET35 DIA72
від 4 011 грн.
Allante T1636
6,5x15/4x100 ET35 DIA67
Zorat 610
6,5x15/4x100 ET35 DIA67
від 3 970 грн.
Zorat 6362
6,5x15/4x100 ET38 DIA67
Angel Luxury 506
6,5x15/4x100 ET35 DIA67
від 4 215 грн.
Replica FF-511
6,5x15/4x100 ET38 DIA73
від 3 601 грн.
Angel Hornet 501
6,5x15/4x100 ET35 DIA72
Zorat 8104
6,5x15/4x100 ET38 DIA67
від 4 120 грн.
Zorat 356
6,5x15/4x100 ET38 DIA67
від 3 998 грн.
Zorat BK575
6,5x15/4x100 ET35 DIA60
від 4 175 грн.
Replica H328
7x15/4x100 ET38 DIA73
від 3 827 грн.
Zorat 244
6,5x15/4x100 ET34 DIA67
від 4 164 грн.
Zorat 610
6,5x15/4x100 ET35 DIA67
від 4 705 грн.
GT 886
7x15/4x100 ET35 DIA73
від 3 526 грн.
SPORTMAX RACING 3270
6,5x15/4x100 ET40 DIA67
від 3 150 грн.

від 3 740  до 4 558 грн.
Диски Storm W-825 7x15 4x100 ET35 DIA67,1 (HB)
Shinportal.com (Запоріжжя)
3 839 грн.
← купити
Storm W-825 7x15 4x100 ET35 DIA67.1 HB
Autokush.com.ua (Львів)
4 020 грн.
← купити
Storm W-825 W7.0 R15 PCD4x100 ET35 DIA67.1 HB
Gumma.ua (Харків)
3 740 грн.
← купити
Диск Storm W-825 Hyper black R15 W7,0 PCD4x100 ET35 DIA67,1
Garazh.ua (Київ)
4 098 грн.
← купити
Storm W-825 7x15 4x100 ET35 DIA67.1 HB
Rozetka.ua (Київ)
4 431 грн.
← купити
Storm W-825 7x15 4x100 ET35 DIA67.1 HB
Rozetka.ua (Київ)
4 470 грн.
← купити
Диск Storm W-825 7x15 4x100 ET35 DIA67.1 HB
Rozetka.ua (Київ)
4 558 грн.
← купити
Диски Storm W-825 W7.0 R15 PCD4x100 ET35 DIA67.1 HB
Rozetka.ua (Київ)
3 852 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Storm W-825 7x15/4x100 ET35 DIA67,1, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: диск . Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на диск у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія