шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни9Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити унітаз Tece One 9700200 за ціною від 72156 грн.
Відео 3Фото 18

Характеристики та опис Tece One 9700200

Розміри (мм): 392x400x540; Комплектація: сидіння з кришкою; самоочищення; підігрів води; режимів гігієнічного душу: 1 режим; Функції біде: гігієнічний душ; мікроліфт сидіння; Чаша: лійкоподібна; Злив (у каналізацію): горизонтальний; Безобідковий; Монтаж: підвісний; Тип: унітаз
Колір
Тип
унітаз
Монтаж
підвісний
Безобідковий
Злив (у каналізацію)
горизонтальний
Чаша
лійкоподібна
Форма чаші
напівкругла
Функції
мікроліфт сидіння
Функції біде
гігієнічний душ
1 режим
підігрів води
самоочищення
Комплектація
сидіння з кришкою / залежно від комплектації /
Матеріал унітазу
санфарфор
Висота чаші
350 мм
Розміри (ВхШхГ)
392x400x540 мм
Країна походження бренду
Німеччина
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 72 156  до 86 550 грн.
Унітаз підвісний з функцією біде TECE One 9700200 c сидінням Soft-Close 9700600 9700200+9700600
Santechshara.ua (Київ)
72 156 грн.
← купити
TECE TECE One 9700200
Венкон (Київ)
75 963 грн.
← купити
Унітаз підвісний із функцією біде білий TECE One без сидіння 9700200
Drop.ua (Київ)
75 962 грн.
← купити
Унітаз підвісний TECE One білий глянцевий 9700200
San-lux.com.ua (Київ)
← купити
Унітаз-біде підвісний TECE One 9700200 Rimless без сидіння
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Унітаз підвісний TECEone 9700200 з функцією біде
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Підвісний безобідковий унітаз TECEone із вбудованою функцією біде з підключенням до теплої та холодної води (9700200) TM TEC
Rozetka.ua (Київ)
75 960 грн.
← купити
Унітаз TECEone підвісний із вбудованим гігієнічним душем, безободковий із сидінням і кришкою, колір білий (9700200 + 9700600
Rozetka.ua (Київ)
86 550 грн.
← купити
Унітаз підвісний із функцією біде білий TECE One без сидіння 9700200
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Tece One 9700200, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: унітаз Tece One 9700200. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на унітаз Tece One 9700200 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія