шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни54Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити планшет Teclast P33 Kit за ціною від 4469 грн.

Характеристики та опис Teclast P33 Kit

Вага (г): 535; Розміри (мм): 242.8x161.7x9.1; Матеріал корпусу: метал; Чохол; Клавіатура; Ємність (мАгод): 6000; Зйомка Full HD (1080P): 30 к/с; спалах; автофокус;єктив; допоміжний об' Камера (тилова) (МП): 5;єктивів: 2 модулі; Основна: Кількість об' Порти: Основний порт (заряджання): USB-C
Колір
Операційна система
Android 15 Go Edition
діагональ дисплея
10.1 "
роздільна здатність
1280x800 пікс.
Оперативна пам'ять
3 ГБ
Вбудована пам'ять
64 ГБ
Слот для карт пам’яті
Порти підключення
USB-C
mini-Jack (3.5 мм)
Чохол
Наявність стилуса
Матеріал корпусу
метал
Розміри
242.8x161.7x9.1 мм
Вага
535 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  4800 грн.    до  5750 грн.

від 4 469  до 6 995 грн.
Планшет Teclast P33 3/64GB Blue (P33KIT)
Secur.ua (Київ)
5 299 грн.
← купити
Планшет Teclast P33T KIT 3/64Gb Blue (6940709688045) 6940709688045
Artline.ua (Київ)
← купити
Планшет TECLAST P33 KIT Blue (6940709688045) 6940709688045
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Планшет Teclast P33 KIT 10,1" 3/64Gb Blue (6940709688045) 6940709688045
Moyo.ua (Київ)
← купити
Планшет Teclast P33 Kit 3/64GB Blue (6940709688045) 6940709688045
Click.ua (Київ)
← купити
Планшет Teclast P33 KIT WiFi 10,1" 3/64GB Blue (6940709688045)
АЛЛО (Київ)
← купити
Планшет Teclast P33T KIT 10.1 3/64Gb Wi-Fi Blue Клавіатура/Миша/Навушники/Підставка/Стилус/Чохол (6940709688045) 69407096880
Itbox.ua (Київ)
← купити
Планшет Teclast P33 Kit 3/64GB Blue 6940709688045
Openshop.ua (Київ)
← купити
Teclast P33 KIT Wi-Fi 3/64GB Blue (6940709688045)
Citrus.ua (Київ)
← купити
Планшет Teclast P33 Kit 10,1" 3/64Gb Wi-Fi Blue (UA)
Цифра (Київ)
← купити
Планшет Teclast P33 Kit 10,1" 3/64Gb Wi-Fi Blue (UA)
Stls.store (Київ)
← купити
Планшет Teclast P33T KIT 10.1 3/64Gb Wi-Fi Blue Клавіатура/Миша/Навушники/Підставка/Стилус/Чохол (6940709688045)
Q-techno.com.ua (Київ)
← купити
Планшет Teclast p33 kit 10,1" 3гб, 64гб, 6000мА•год, Android, блакитний 6940709688045
Tviy-Dim.com (Київ)
4 924 грн.
← купити
Планшет Teclast P33 KIT 3/64GB Blue 6940709688045
Denika.ua (Харків)
4 834 грн.
← купити
Планшет Teclast P33T KIT 10.1 3/64Gb Wi-Fi Blue Клавіатура/Миша/Навушники/Підставка/Стилус/Чохол (6940709688045)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
4 469 грн.
← купити
Планшет Teclast P33 KIT 10,1" 3GB/64GB Blue (6940709688045) UA 6940709688045
Sota.store (Київ)
4 790 грн.
← купити
Teclast P33 KIT 3/64GB Blue 6940709688045
Luckylink.kiev.ua (Київ)
4 762 грн.
← купити
Teclast P33 KIT 10.1'' 3/64Gb Blue P33KIT10.1\'\'3/64GbBlue
COMFY.ua (Київ)
← купити
Планшет Teclast P33KIT
Texnoshop.com.ua (Луцьк)
4 930 грн.
← купити
Teclast P33 KIT 3/64GB Blue 6940709688045
Tehnomart.com (Київ)
4 751 грн.
← купити
Планшет Teclast P33 Kit 10.1" 3/64GB Wi-Fi (6940709688045) Blue 6940709688045
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Планшет Teclast P33 KIT 3/64GB Blue 6940709688045 (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
4 896 грн.
← купити
Планшет Teclast P33 KIT 10.1” HD+ / 3GB / 64GB / A333 / 6000mAh / WIFI / 5+2Mp / Metal / Blue (P33KIT) P33KIT
icom.net.ua (Київ)
4 733 грн.
← купити
Планшет Teclast P33 KIT 10.1” HD+ / 3GB / 64GB / A333 / 6000mAh / WIFI / 5+2Mp / Metal / Blue P33KIT
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Планшет Teclast P33T KIT 10.1 3/64Gb Wi-Fi Blue Клавіатура/Миша/Навушники/Підставка/Стилус/Чохол (6940709688045) 69407096880
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Планшет Teclast P33 KIT 3/64GB Wi-Fi Blue (6940709688045)
Кібернетики (Київ)
← купити
Планшет Teclast P33T KIT 10.1 3/64Gb Wi-Fi Blue Клавіатура/Миша/Навушники/Підставка/Стилус/Чохол (6940709688045) 69407096880
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Планшет Teclast P33 Kit 3/64GB Blue (6940709688045)
Timesport.com.ua (Львів)
4 942 грн.
← купити
Планшет Teclast P33 KIT 10,1" 3ГБ, 64ГБ, 6000мА•год, Android, блакитний (6940709688045)
ACDC.com.ua (Київ)
← купити
TECLAST Планшет P33 KIT 10,1" 3ГБ, 64ГБ, 6000мА•рік, Android, блакитний
MAUDAU (Київ)
5 116 грн.
← купити
Teclast P33 KIT 3/64GB Blue p33kit
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
TECLAST Планшет P33 KIT 10,1" 3ГБ, 64ГБ, 6000мА•рік, Android, блакитний E-6940709688045
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Планшет P33 KIT 10,1" 3ГБ, 64ГБ, 6000мА•год, Android, блакитний TECLAST (2000003223480)
Rozetka.ua (Київ)
6 079 грн.
← купити
Планшет Teclast p33 kit 3/64gb Blue Wi-Fi 10.1" 6000 мАг ua ucrf
Tviy-Dim.com (Київ)
5 052 грн.
← купити
Планшет Teclast P33 Kit 3/64GB Blue (6940709688045) 6940709688045
icom.net.ua (Київ)
4 673 грн.
← купити
Планшет Teclast P33 KIT 10.1” HD+ / 3GB / 64GB / A333 / 6000mAh / WIFI / 5+2Mp / Metal / Blue (P33KIT)
MAUDAU (Київ)
5 500 грн.
← купити
Планшет Teclast P33 KIT 10.1” HD+ / 3GB / 64GB / A333 / 6000mAh / WIFI / 5+2Mp / Metal / Blue 905085
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Планшет Teclast P33 KIT 3/64GB Wi-Fi Blue (6940709688045) UA UCRF MO-109032
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
4 897 грн.
← купити
Планшет Teclast P33T KIT 10.1 3/64Gb Wi-Fi Blue (6940709688045)
Rozetka.ua (Київ)
5 360 грн.
← купити
Планшет Teclast P33T KIT 10.1 3/64Gb Wi-Fi Blue (6940709688045) 322849
Rozetka.ua (Київ)
5 414 грн.
← купити
Планшет Teclast P33 KIT 10.1” HD+/3GB/64GB/A333/6000mAh/WIFI/5+2Mp/Metal/Blue (P33KIT)
Rozetka.ua (Київ)
6 623 грн.
← купити
Планшет Teclast P33T KIT 10.1 3/64Gb Wi-Fi Blue Клавіатура/Миша/Навушники/Підставка/Стилус/Чохол (6940709688045)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Планшет Teclast P33 KIT 10.1' HD+ / 3GB / 64GB / A333 / 6000mAh / WIFI / 5+2Mp / Metal / Blue
Rozetka.ua (Київ)
6 461 грн.
← купити
TECLAST Планшет P33 KIT 10,1' 3ГБ, 64ГБ, 6000мА•рік, Android, блакитний
Rozetka.ua (Київ)
5 884 грн.
← купити
Планшет Teclast P33 KIT 3/64GB Wi-Fi Blue (6940709688045) UA UCRF
Rozetka.ua (Київ)
5 971 грн.
← купити
Планшет Teclast P33 KIT 3/64GB Blue 6940709688045
Rozetka.ua (Київ)
5 366 грн.
← купити
Планшет Teclast P33 KIT 10.1” HD+/3GB/64GB/A333/6000mAh/WIFI/5+2Mp/Metal/Blue
Rozetka.ua (Київ)
5 529 грн.
← купити
Планшет Teclast p33 kit 10,1" 3гб, 64гб, 6000мА•год, Android, блакитний 6940709688045
Rozetka.ua (Київ)
5 779 грн.
← купити
Планшет Teclast P33 KIT 3/64GB Blue 6940709688045
Rozetka.ua (Київ)
5 534 грн.
← купити
Планшет Teclast P33T KIT 10.1 3/64Gb Wi-Fi Blue Клавіатура/Миша/Навушники/Підставка/Стилус/Чохол (6940709688045) Teclast 694
Rozetka.ua (Київ)
6 995 грн.
← купити
Планшет Teclast P33 KIT 10.1” HD+ / 3GB / 64GB / A333 / 6000mAh / WIFI / 5+2Mp / Metal / Синій
Rozetka.ua (Київ)
5 490 грн.
← купити
Планшет Teclast P33 KIT 10.1” HD+ 3GB/64GB Allwinner A333 6000mAh WIFI 5+2Mp з клавіатурою та аксесуарами Blue
Rozetka.ua (Київ)
6 333 грн.
← купити
Планшет 10.1" Teclast P33 KIT 3/64Gb, Blue (6940709688045)
Rozetka.ua (Київ)
5 527 грн.
← купити
Планшет Teclast P33T KIT 10.1 3/64Gb Wi-Fi Blue Клавіатура/Миша/Навушники/Підставка/Стилус/Чохол (6940709688045)
Rozetka.ua (Київ)
5 793 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Teclast P33 Kit, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: планшет Teclast P33 Kit. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на планшет Teclast P33 Kit у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія