шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни125Опис Відгуки8Обговорення3Корисне
Купити конвектор Teploceramic TCM-600 за ціною від 2838 грн.
Фото 10

Характеристики та опис Teploceramic TCM-600

Режимів нагрівання: Габарити (см): 90x60x1.7; Площа обігріву (м²): 6; Максимальна потужність: 550; Джерело живлення: електромережа; Тип: конвектор
Рейтинг моделі: 4 з 5 (8 оцінок)
Рейтинг за відгуками:
Колір
Тип
конвектор
Нагрівальний елемент
кераміка з ІЧ обігрівом
Джерело живлення
електромережа
Максимальна потужність
550 Вт
Площа обігріву
6 м²
Захист
захист від перегріву
захист від вологи / IP54 /
Встановлення (монтаж)
настінний
Габарити (ВхШхГ)
90x60x1.7 см / вага — 22 кг /
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
1
4
2
Для маленькой комнаты как доп обогрев самое оно!
23 січня 2019, 22:36 #
Переваги:Очень экономный. Легкий и не занимает много места. Можно поставить на окно в качестве тепловой завесы + само окно не хило так нагревается. 5 лет гарантии.

Недоліки:Долго нагревается (минут 30-35). Короткий шнур (1 м). Нет терморегулятора.

Коментар:Делал выбор между керамическим обогревателем и масляным. Взял керамический из за его экономичности и компактности. По сути это кусок керамики который нагревается до 80 градусов и держит эту температура пока включен в розетку. Многие правда не знают как его использовать. Керамика не греет воздух, ей нужна еще одна поверхность которую она нагреет и вместе они смогут что-то прогреть. Я снимаю комнату, и чтобы особо не переплачивать, но жить в теплой комнате, я поставил его на окно. И реально работает! Конечно это не очень удобно, но ребята. с 16.5 градусов у меня температура в помещении выросла до 20! При том, что потребляет он 375 вт. Это если разобраться примерно 2 бакса в месяц. Я считаю, что за +3.5 градуса это шара - дешевле чем интернет. Единственное. что очень сильно прогревается пластик вокруг обогревателя (блок питания). Стремно как бы он не погорел. Ну и я бы докупил терморегулятор с градусником. Потому, что плита после нагрева до 80 градусов, держит температура до 70 градусов в пределах 30 минут. Короче - еще экономней выйдет. За эти деньги. я советую именно эту модель. + гарантия 5 лет.

Автор:Антон Ч  пользуюсь Teploceramic TC-370 кілька місяців

Хорошее решение для отделки бассейна или сауны под натуральный камень
28 жовтня 2016, 11:33 #
Переваги:Это искусственный камень, но выглядит он почти как натуральный. Сходство очень большое и если бы я не знал, то наверняка спутал бы. Тепловыделяющие элементы встроены в сам искусственный камень и при работе он прилично нагревается. Наощупь получается градусов 60-70, ожог не получишь, но и держаться за него не очень комфортно. Видимо, поэтому мощность одной панели умеренна и ограничена пятью сотнями ватт. Благодаря тому, что тэны спраятаны, сами панели имеют очень высокий уровень водостойкости. Стандарт IP47 это уже не шутки, он гарантирует работу панелей, даже если их специально поливать водой из ведра. Добрых слов так же заслуживает гарантийный срок (5 лет) и предполагаемый срок службы (30 лет).

Недоліки:Табличку с названием торговой марки я бы убрал с такого заметного места как верхний левый угол. Честно говоря, она совсем не сочетается с благородным рисунком натурального камня и выглядит совершенно лишней.

Коментар:Я занимаюсь дизайном интерьеров престижной жилой недвижимости и первый раз столкнулся с такими обогревателями этим летом. Хозяин большого загородного участка строил не только дом, но и небольшой спортивный комплекс, включающий в себя небольшой (5 на 10) крытый бассейн. Делалось , что называется, "богато", поэтому бассейн был частично облицован натуральным мрамором. Такие панели отлично подошли в пару к натуральному камню и обеспечили качественный подогрев воздуха при полном сохранении "благородного" декоративного вида. Честно говоря, я не понимаю такую помпу, ведь есть масса способов потратить деньги с большей отдачей, но если заказчик платит… ну вы меня понимаете )))

Оригинальный обогреватель, хорошо выглядит и хорошо работает, но слабенький
23 лютого 2016, 17:32 #
Переваги:Керамический нагреватель. Если выбрать нужный режим, то можно легко поддерживать в комнате заданную температуру. Очень стильно выглядит. Монолитная керамическая панель на стене – это классный элемент дизайна, который хорошо вписывается в интерьер. Мои гости даже пару раз не могли определить, что это за прибор такой. Работает бесшумно, не гудит и не трещит. Есть защита от пыли, влаги, опрокидывания. То есть если конвектор случайно сорвется с крепления, то он сразу же выключается. Не неприятного запаха горячего металла или тлеющей пыли при работе. Конечно, это при условии что не допускаете скопление этой самой пыли.

Недоліки:Можно установить только на стене, нет ножек для напольной установки. Это не дает при желании переместить обогреватель на пару часов в другую комнату.
Как и у многих других моделей, проблема с длиной шнура питания. Но это легко решается покупкой удлинителя.
Он реально слабенький. На кухне чувствует себя нормально, но я не знаю есть ли какой смысл ставить подобное устройство в комнате.

Коментар:Конвектор хорош тем, что имеет два режима обогрева. Это, да еще стильный внешний вид. Но вот мощности его оставляют желать лучшего...

Показано 3 з 8 відгуків
ще 5 відгуків
Ссылка на официальный сайт
від 2 838  до 5 496 грн.
Керамічна панель Teploceramic TCM600-692168
Cleanairlove.com (Київ)
3 299 грн.
← купити
Керамический обогреватель Теплокерамик TCM 600 (Teploceramic ТСМ 600) мрамор 695542
Teplahatka.com (Київ)
3 599 грн.
← купити
Teploceramic Teploceramic TCM 600 697771
Венкон (Київ)
← купити
Керамічна електронагрівальна панель Teploceramic TCH-RA750-695542
Moyo.ua (Київ)
4 999 грн.
← купити
Керамічний обігрівач TEPLOCERAMIC TCM-600 (697771) TCM-600 (697771)
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Teploceramic ТСМ 600 (692179)
Palladium.ua (Київ)
← купити
Керамічна електронагрівальна панель Teploceramic TCM-600-692168 TCM600(692168)
Teploradost.com.ua (Київ)
← купити
Керамічний обігрівач Teploceramic TCM 600 (697771) TCM 600 (697771)
Click.ua (Київ)
← купити
TEPLOCERAMIC ТСМ 600 (697771)
Vodogreyka.com.ua (Київ)
2 904 грн.
← купити
Обігрівач Теплокерамік ТСМ 600 (697771)
Цифра (Київ)
← купити
Обігрівач Теплокерамік ТСМ 600 (697771)
Stls.store (Київ)
← купити
Керамічна електронагрівальна панель Teploceramic (TCM600(692168)) TCM600(692168)
Bom.com.ua (Київ)
2 993 грн.
← купити
Обігрівач Teploceramic TCH-RA750-695542
Itbox.ua (Київ)
4 249 грн.
← купити
Teploceramic TCH-RA750-697771
Mallprix.com (Київ)
5 036 грн.
← купити
Обігрівач Teploceramic Тсм 600 (692168) ТСМ 600 (692168)
Openshop.ua (Київ)
3 040 грн.
← купити
Обігрівач Teploceramic TCM 600 (692168) TCM 600 (692168)
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Обігрівач Teploceramic ТСМ 600 (692168)
Zaua.store (Львів)
3 669 грн.
← купити
Теплова панель TEPLOCERAMIC TCM 600 (692239)
ТЕХНОточка (Київ)
3 824 грн.
← купити
Конвектор Teploceramic TCM-600 (695542) TCM-600 (695542)
Denika.ua (Харків)
← купити
TEPLOCERAMIC TCM600(697771)
Tehnohata.ua (Київ)
← купити
Керамічний інфрачервоний обігрівач Teploceramic TCM 600 (692168) (TCM 600 (692168))
Техно Їжак (Київ)
← купити
Обігрівач Teploceramic TCM 600 (692168) TCM 600 (692168)
icom.net.ua (Київ)
2 853 грн.
← купити
Обігрівач Teploceramic ТСМ 600 (697771) TCM600(697771)
Comtrading.ua (Київ)
2 995 грн.
← купити
Керамический обогреватель Теплокерамик TCM 600 (692168) (TCM600(692168))
Nkt.ua (Київ)
← купити
Керамічний обігрівач Teploceramic TCM600 (697771) мармур
АЛЛО (Київ)
← купити
Керамічний обігрівач Teploceramic TCM600 (697771)
Citrus.ua (Київ)
← купити
Керамічний обігрівач Teploceramic ТСМ600 (692168)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
TEPLOCERAMIC ТСМ 600 (697771)
1smarty.com.ua (Київ)
2 875 грн.
← купити
Керамічний обігрівач Teploceramic ТСМ 600 (697771)
Touch (Дніпро)
3 249 грн.
← купити
Teploceramic TCM600-692168 TCM600(692168)
Luckylink.kiev.ua (Київ)
2 838 грн.
← купити
Teploceramic ТСМ600 (697771) ТСМ600(697771)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Обігрівач TEPLOCERAMIC ТСМ 600 (697771)
MAUDAU (Київ)
3 187 грн.
← купити
TEPLOCERAMIC Електронагрівальна панель TEPLOCERAMIC ТСМ 600 White
MTA.ua (Київ)
2 999 грн.
← купити
Teploceramic TCH-RA750-692239 Керамічний обігрівач TCH-RA750-692239
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Обігрівач TEPLOCERAMIC ТСМ 600 (697771) NW38890
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
3 006 грн.
← купити
Керамічна електронагрівальна панель TEPLOCERAMIC TCM 600 (692168)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Керамічна панель Teploceramic TCM600-697771
Cleanairlove.com (Київ)
← купити
Керамический обогреватель Теплокерамик TCM 600 (Teploceramic ТСМ 600) белый
Teplahatka.com (Київ)
← купити
Teploceramic Teploceramic TCM 600 692168
Венкон (Київ)
← купити
Обігрівач керамічний Teploceramic ТСМ600 (692168) ТСМ600 (692168)
Moyo.ua (Київ)
← купити
Обігрівач керамічний Teploceramic ТСМ600 (697771) ТСМ600 (697771)
Moyo.ua (Київ)
← купити
Керамічний обігрівач TEPLOCERAMIC TCM-600 (692168) Мармур TCM-600 (692168)
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Teploceramic ТСМ 600 (695542)
Palladium.ua (Київ)
← купити
Керамічна електронагрівальна панель Teploceramic TCM-600-697771 TCM600(697771)
Teploradost.com.ua (Київ)
← купити
Керамічний обігрівач Teploceramic TCM 600 (692168) TCM 600 (692168)
Click.ua (Київ)
← купити
Керамічний обігрівач Teploceramic TCH-RA750-695542
Click.ua (Київ)
← купити
TEPLOCERAMIC ТСМ600 (692168)
Vodogreyka.com.ua (Київ)
← купити
Обігрівач Теплокерамік TCM-600 (692168) Мармур
Цифра (Київ)
← купити
Обігрівач Теплокерамік TCM-600 (692168) Мармур
Stls.store (Київ)
← купити
Керамічна електронагрівальна панель Teploceramic (TCM600(697771)) TCM600(697771)
Bom.com.ua (Київ)
← купити
Обігрівач Teploceramic TCM 600 (692168) TCM 600 (692168)
Itbox.ua (Київ)
← купити
Обігрівач Teploceramic TCM 600 (697771) TCM 600 (697771)
Itbox.ua (Київ)
← купити
Teploceramic TCH-RA750-695542
Mallprix.com (Київ)
4 535 грн.
← купити
Teploceramic TCH-RA750-694425
Mallprix.com (Київ)
← купити
Teploceramic TCM 600 (692168)
Mallprix.com (Київ)
3 062 грн.
← купити
Teploceramic TCM 600 (697771)
Mallprix.com (Київ)
2 963 грн.
← купити
Teploceramic TCM 600 (692239)
Mallprix.com (Київ)
3 313 грн.
← купити
Teploceramic TCM 600 (694425)
Mallprix.com (Київ)
← купити
Обігрівач Teploceramic Тсм 600 (697771) ТСМ 600 (697771)
Openshop.ua (Київ)
← купити
Teploceramic TCM 600 (695542)
Mallprix.com (Київ)
← купити
Teploceramic TCM 600 (692179)
Mallprix.com (Київ)
← купити
Обігрівач Teploceramic TCM 600 (697771) TCM 600 (697771)
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Обігрівач Teploceramic TCH-RA750-695542
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Обігрівач Teploceramic ТСМ 600 (697771)
Zaua.store (Львів)
3 634 грн.
← купити
Теплова панель TEPLOCERAMIC TCM 600 (692179)
ТЕХНОточка (Київ)
← купити
Теплова панель TEPLOCERAMIC TCM 600 (694425)
ТЕХНОточка (Київ)
← купити
Теплова панель TEPLOCERAMIC TCM 600 (695542)
ТЕХНОточка (Київ)
← купити
Теплова панель TEPLOCERAMIC TCM 600 (697771)
ТЕХНОточка (Київ)
2 878 грн.
← купити
Теплова панель TEPLOCERAMIC TCM 600 (692168)
ТЕХНОточка (Київ)
← купити
Теплова панель TEPLOCERAMIC TCM-600-WHITE
ТЕХНОточка (Київ)
← купити
Конвектор Teploceramic ТСМ 600 (692179) ТСМ 600 (692179)
Denika.ua (Харків)
3 325 грн.
← купити
Конвектор Teploceramic ТСМ 600 (697771) ТСМ 600 (697771)
Denika.ua (Харків)
← купити
Конвектор Teploceramic ТСМ-600 (692239) ТСМ-600 (692239)
Denika.ua (Харків)
← купити
Конвектор Teploceramic ТСМ-600 (692168) ТСМ-600 (692168)
Denika.ua (Харків)
← купити
TEPLOCERAMIC TCM600(692168)
Tehnohata.ua (Київ)
← купити
Конвектор Teploceramic ТСМ-600 (694425) ТСМ-600 (694425)
Denika.ua (Харків)
← купити
Обігрівач Teploceramic TCM 600 (697771) TCM 600 (697771)
icom.net.ua (Київ)
← купити
Керамічна електронагрівальна панель Teploceramic TCM600-692168 TCM600(692168)
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Керамічний обігрівач Teploceramic ТСМ600 (692168)
АЛЛО (Київ)
← купити
Керамічний обігрівач Teploceramic TCM600 (692168)
Citrus.ua (Київ)
← купити
Керамічний інфрачервоний обігрівач Teploceramic TCM 600 (697771) (TCM 600 (697771))
Техно Їжак (Київ)
← купити
Керамічний обігрівач Teploceramic ТСМ600 (697771)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
TEPLOCERAMIC ТСМ600 (692168)
1smarty.com.ua (Київ)
← купити
Обігрівач Teploceramic ТСМ 600 (692168)
Timesport.com.ua (Львів)
3 666 грн.
← купити
Обігрівач Teploceramic ТСМ 600 (697771)
Timesport.com.ua (Львів)
3 631 грн.
← купити
Teploceramic TCM600-697771 TCM600(697771)
Luckylink.kiev.ua (Київ)
← купити
Обігрівач TEPLOCERAMIC ТСМ 600 (692168)
MAUDAU (Київ)
3 236 грн.
← купити
Обігрівач Teploceramic (TCM 600 (697771)
MAUDAU (Київ)
3 596 грн.
← купити
Обігрівач Teploceramic (TCM 600 (692168)
MAUDAU (Київ)
3 621 грн.
← купити
TEPLOCERAMIC Електронагрівальна панель TEPLOCERAMIC ТСМ 600 Beige
MTA.ua (Київ)
← купити
TEPLOCERAMIC Електронагрівальна панель TEPLOCERAMIC TCH-RA750-695542 Beige
MTA.ua (Київ)
4 399 грн.
← купити
TEPLOCERAMIC Керамічний обігрівач Teploceramic TCM 600 (692168)
MTA.ua (Київ)
3 199 грн.
← купити
Teploceramic TCM 600 (697771) tcm 600 (697771)
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Teploceramic TCH-RA750-695542 Керамічний обігрівач TCH-RA750-695542
Kvshop.com.ua (Київ)
4 977 грн.
← купити
Teploceramic TCM 600 (692168) Керамічний обігрівач TCM 600 (692168)
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Teploceramic ТСМ 600 (697771) Керамічний обігрівач ТСМ 600 (697771)
Kvshop.com.ua (Київ)
3 177 грн.
← купити
Обігрівач TEPLOCERAMIC ТСМ 600 (692168) NW43193
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
3 052 грн.
← купити
Обігрівач керамічний Teploceramic ТСМ-600 (697771)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Керамічна панель TEPLOCERAMIC 600 Вт 11м2 мармур (TCM-600-3)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Конвектор Teploceramic ТСМ-600-692168 600 Вт бежевий
Rozetka.ua (Київ)
4 429 грн.
← купити
Конвектор TeploСeramiС ТСМ-600-697771 600 Вт пісочний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Керамічний обігрівач Teploceramic ТСМ 600 (697771) [60768]
Rozetka.ua (Київ)
3 799 грн.
← купити
Teploceramic TCM 600 Мармур 692168
Rozetka.ua (Київ)
3 518 грн.
← купити
Обігрівач TEPLOCERAMIC ТСМ 600 (697771)
Rozetka.ua (Київ)
3 482 грн.
← купити
Обігрівач TEPLOCERAMIC ТСМ 600 (692168)
Rozetka.ua (Київ)
3 535 грн.
← купити
Керамічний обігрівач Teploceramic TCM 600 Мармур 692168
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Керамічна панель TeploCeramic TCM600 (697771)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Конвектор Teploceramic ТСМ-600 (692168)
Rozetka.ua (Київ)
3 926 грн.
← купити
Обігрівач Teploceramic ТСМ-600 (692239)
Rozetka.ua (Київ)
3 957 грн.
← купити
Обігрівач Teploceramic TCM 600 (697771) (342636)
Rozetka.ua (Київ)
4 064 грн.
← купити
Обігрівач Teploceramic TCM 600 (692168) (342686)
Rozetka.ua (Київ)
4 108 грн.
← купити
Обігрівач Teploceramic TCM 600 (692168)
Rozetka.ua (Київ)
3 760 грн.
← купити
Інфрачервоний обігрівач Теплокерамік тсм600 (697771)
Rozetka.ua (Київ)
3 490 грн.
← купити
Керамічна електронагрівальна панель Teploceramic tcm600-692168, 550 Вт, до 11 м2, 90 х 60 см tcm600(692168)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Керамічна панель Teploceramic tcm 600 (694425)
Rozetka.ua (Київ)
4 001 грн.
← купити
Керамічна панель Teploceramic tcm 600 (692179)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Керамічна панель Teploceramic tcm 600 (692239)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Керамічний обігрівач Teploceramic tcm 600 White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Обігрівач Teploceramic TCM 600 (692168) Teploceramic TCM 600 (692168) 949247
Rozetka.ua (Київ)
4 355 грн.
← купити
Обігрівач Teploceramic TCM 600 (697771) Teploceramic TCM 600 (697771) 949251
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Обігрівач Teploceramic TCM 600 (692168)
Rozetka.ua (Київ)
4 189 грн.
← купити
Обігрівач Teploceramic TCM 600 (697771)
Rozetka.ua (Київ)
4 053 грн.
← купити
Обігрівач Teploceramic TCM 600 (692168)
Rozetka.ua (Київ)
3 743 грн.
← купити
Обігрівач Teploceramic TCM 600 (697771)
Rozetka.ua (Київ)
3 622 грн.
← купити
Обігрівач Teploceramic TCH-RA750-695542
Rozetka.ua (Київ)
5 496 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Teploceramic TCM-600, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: конвектор Teploceramic TCM-600. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на конвектор Teploceramic TCM-600 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія