шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни6Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2Аксесуари
Купити охоронний датчик Tervix Pro Line ZigBee Flood Sensor за ціною від 1098 грн.

Характеристики та опис Tervix Pro Line ZigBee Flood Sensor

Габарити (мм): 100x33x58; Максимальна вологість (%): 90; Час роботи (міс): 24; Джерело живлення: батарейки;язку (м): 40; Дальність зв' Tuya Smart; Підключення датчиків (протокол): Zigbee; Встановлення: підлогова; Використання: у приміщенні; Датчик: підтоплення (затоплення)
Колір
Датчик
підтоплення (затоплення)
Використання
у приміщенні
Встановлення
підлогова
Підключення датчиків (протокол)
Zigbee / 3.0 /
Інтеграція в систему розумного будинку
Tuya Smart
Дальність зв'язку
40 м
Джерело живлення
батарейки / CR2450 /
Час роботи
24 міс
Робоча температура
0 °C ~ +60 °C
Максимальна вологість
90 %
Габарити
100x33x58 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  600 грн.    до  1700 грн.

Мобильное приложение Tervix для Android
Мобильное приложение Tervix для iOS
від 1 098  до 1 377 грн.
Tervix Tervix Pro Line ZigBee Flood Sensor (411041) 411041
Венкон (Київ)
1 160 грн.
← купити
Бездротовий датчик затоплення Tervix Pro Line ZigBee Flood Sensor з виносним датчиком 900 мм (411041) 411041
Teploradost.com.ua (Київ)
← купити
Бездротовий датчик затоплення Tervix Pro Line ZigBee Flood Sensor з виносним датчиком 900 мм (411041)
Rozetka.ua (Київ)
1 158 грн.
← купити
Бездротовий датчик затоплення Tervix Pro Line ZigBee Flood Sensor з виносним датчиком 1000мм (411031) 411031
Teploradost.com.ua (Київ)
1 098 грн.
← купити
Безпровідний датчик затоплення Tervix Pro Line ZigBee Flood Sensor з виносним датчиком 900 мм
Rozetka.ua (Київ)
1 138 грн.
← купити
Безпровідний датчик затоплення з виносним датчиком Tervix Pro Line ZigBee Flood Sensor
Rozetka.ua (Київ)
1 377 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Tervix Pro Line ZigBee Flood Sensor, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: охоронний датчик Tervix Pro Line ZigBee Flood Sensor. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на охоронний датчик Tervix Pro Line ZigBee Flood Sensor у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія