шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни9Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити кермо ThrustMaster T128 SimTask Pack за ціною від 8666 грн.
Фото 4

Характеристики та опис ThrustMaster T128 SimTask Pack

Кріплення до столу: зажими; Коробка передач: важіль КПП і пелюстки; Матеріал керма: гума; Поворот керма: 270° – 900°; Маніпулятор D-pad: 4-позиційний;язок: силова; Зворотний зв' Кількість кнопок: 16; Підключення: дротове; PlayStation 5; PlayStation 4; Сумісність з платформами: ПК (Windows); Тип пристрою: кермо
Колір
Тип пристрою
кермо
Сумісність з платформами
ПК (Windows)
PlayStation 4
PlayStation 5
Підключення
дротове
Провідний інтерфейс
USB-A
Загальна кількість кнопок
16
Зворотний зв'язок
силова
Маніпулятор D-pad
4-позиційний
Поворот кермового колеса
270° – 900°
Матеріал керма
гума
Коробка передач
важіль КПП і пелюстки
Педалі
газ
гальмо
Кріплення до столу
зажими
Матеріал виконання
пластик
Джерело живлення
мережа
Вага
5989 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 8 666  до 17 075 грн.
Аксесуар для приставки Thrustmaster T128 SimTask Pack PC, Xbox Series X/S (4460264)
Цифра (Київ)
8 666 грн.
← купити
Аксесуар для приставки Thrustmaster T128 SimTask Pack PC, Xbox Series X/S (4460264)
Stls.store (Київ)
9 314 грн.
← купити
Кермо Thrustmaster T128 Simtask Pack (4160648)
Tomdom.in.ua (Львів)
17 075 грн.
← купити
Комплект (кермо,педалі) ThrustMaster T128 SimTask Pack (4460264) T128 SimTask Pack (4460264)
Denika.ua (Харків)
9 309 грн.
← купити
Комплект (кермо, педалі) Thrustmaster T128 SimTask Pack (4460264)
Semtech.com.ua (Луцьк)
11 860 грн.
← купити
Ігрове кермо з педалями Thrustmaster T128 SimTask Pack Xbox Series X
Touch (Дніпро)
9 239 грн.
← купити
Комплект (кермо, педалі) Thrustmaster T128 SimTask Pack (4460264)
Tv-mir.com.ua (Київ)
8 886 грн.
← купити
Ігрове кермо з педалями Thrustmaster T128 SimTask Pack Xbox Series X|S, Xbox One, PC (4460264) [139491]
Rozetka.ua (Київ)
11 349 грн.
← купити
Комплект (кермо, педалі) Thrustmaster T128 SimTask Pack (4460264)
Timesport.com.ua (Львів)
11 854 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати ThrustMaster T128 SimTask Pack, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: кермо ThrustMaster T128 SimTask Pack. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на кермо ThrustMaster T128 SimTask Pack у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія