шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни18Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити рюкзак Thule Topio 30L за ціною від 6099 грн.
Відео 2Фото 12

Характеристики та опис Thule Topio 30L

Вага (г): 1100; Габарити (см): 59x29x24; Матеріал: нейлон; кишеня на лямці; кишеня для пляшки; краб-кишеня; Кишені: верхня кишеня: верхня кишеня; Конструкція: виведення питної системи; поясний ремінь; бічні стяжки; грудна стяжка; вентиляція спини;єм (л): 30; Загальний об' Основне призначення: унісекс
Колір
Призначення
похідний
Основне призначення
унісекс
Загальний об'єм
30 л
вентиляція спини
грудна стяжка
бічні стяжки
поясний ремінь
Конструкція
виведення питної системи
Кишені
верхня кишеня
краб-кишеня
кишеня для пляшки
кишеня на лямці
Габарити
59x29x24 см
Вага
1100 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  6500 грн.    до  9000 грн.

від 6 099  до 9 039 грн.
Рюкзак Thule Topio 30L Men Backpacking Pack TTOM-130 Black (3204503) 3204503
Click.ua (Київ)
7 999 грн.
← купити
THULE Topio 30L Men Backpacking Pack TTOM-130 (Black)
Tehnohata.ua (Київ)
← купити
Рюкзак для ноутбука Thule Topio 30 л TH 3204503
Th-shop.com.ua (Київ)
← купити
Туристичний рюкзак Thule Topio 30L Black (TH 3204503) TH 3204503
Bagfactory.com.ua (Київ)
← купити
Рюкзак Thule Topio 30L black
Groosha.ua (Київ)
← купити
Рюкзак Thule Topio 30L M TH3204503
One-click.com.ua (Дніпро)
← купити
Рюкзаки для активного відпочинку THULE Topio 30L Men Backpacking Pack TTOM-130 (Black)
АЛЛО (Київ)
← купити
Туристичний рюкзак Thule Topio 30L Black (TH 3204503)
MAUDAU (Київ)
7 599 грн.
← купити
Thule Туристичний рюкзак Thule Topio 30L Men Backpacking Pack Black (TTOM-130)
MTA.ua (Київ)
6 099 грн.
← купити
Рюкзак Thule Topio 30L Men Backpacking Pack TTOM-130 Black (7121905) YC-7121905
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
6 203 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Thule Topio 30L, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: рюкзак Thule Topio 30L. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на рюкзак Thule Topio 30L у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія