шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Акустична система TONSIL Altus 200

Ціни4Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити акустична система TONSIL Altus 200 за ціною від 42001 грн.
Відео 9Фото 10

Характеристики та опис TONSIL Altus 200

Фазоінвертор: фазоінвертор спереду; Загальний частотний діапазон (Гц): 40 – 18000; Сумарна потужність (Вт): 110; Імпеданс (Ом): 8; Кількість смуг: 3; Кількість динаміків: 3; Кількість каналів: 1.0; Тип: пасивна; Розміщення: підлогова
Колір
Призначеннядомашня
Розміщенняпідлогова
Технічні характеристики
Типпасивна
Кількість каналів1.0
Кількість динаміків3
Кількість смуг3
Чутливість90 дБ
Імпеданс8 Ом
Потужність / частота
Сумарна номінальна потужність110 Вт / макс. 200 Вт /
Загальний частотний діапазон40 – 18000 Гц
Конструкція
Особливості конструкціїфазоінвертор спереду
Інше
Діаметр СЧ динаміка160 мм
Діаметр НЧ (НЧ/СЧ) динаміка250 мм
Матеріал оздобленняMDF
Габарити фронтальних колонок (ВхШхГ)81x34x33.5 см
Вага42 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  34000 грн.    до  48000 грн.

від 42 001  до 42 008 грн.
Акустичні колонки Tonsil Altus 200 Black (1-Pack)
Redprice.sale (Львів)
42 001 грн.
← купити
Акустичні колонки Tonsil Altus 200 Nut (1-Pack)
Tomdom.in.ua (Львів)
42 007 грн.
← купити
Акустичні колонки Tonsil Altus 200 Black (1-Pack)
Saren.com.ua (Львів)
42 008 грн.
← купити
Акустичні колонки Tonsil Altus 200 Nut (1-Pack)
Saren.com.ua (Львів)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати TONSIL Altus 200, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: акустична система TONSIL Altus 200. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на акустична система TONSIL Altus 200 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія