шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни52Опис Відгуки  Обговорення  Корисне4
Купити кардридер / USB-хаб TP-LINK UH720 за ціною від 1652 грн.
Відео 17Фото 5

Характеристики та опис TP-LINK UH720

Розміри (мм): 165x65.5x17.5;яті: Зовнішній блок живлення; Слоти карт пам' Інтерфейс USB-A: 5Gbps; USB-А (шт.): 7; Інтерфейс підключення: 5 Gbps (3.2 gen1); Підключення до ПК: USB-A; Виконання: зовнішній; Тип: USB-хаб
Колір
Тип
USB-хаб
Виконання
зовнішній
Підключення до ПК
USB-A
5 Gbps (3.2 gen1)
USB-A
7 шт. / 2 порти для зарядки з силою струму 2.4 А /
5Gbps
Вимикач
загальний
Зовнішній блок живлення
Знімний USB кабель
Довжина кабелю
100 см
Індикатор активності
Матеріал корпуса
пластик
Розміри
165x65.5x17.5 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 652  до 2 894 грн.
Концентратор TP-LINK UH720
Artline.ua (Київ)
1 799 грн.
← купити
TP-Link USB-хаб TP-Link UH720
MTA.ua (Київ)
← купити
Аксесуар для накопичувача TP-Link UH720
Stls.store (Київ)
← купити
TP-Link UH720
Mallprix.com (Київ)
1 682 грн.
← купити
Концентратор TP-Link UH720
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Концентратор TP-Link UH720
Itbox.ua (Київ)
← купити
TP-LINK UH720
Notebooker.ua (Київ)
← купити
USB-хаб TP-Link UH720 7 ports Black
Click.ua (Київ)
← купити
USB-хаб TP-Link UH720 with 2 Charging Ports USB 3.0 7-ports Black
Telemart.ua (Київ)
← купити
USB-хаб TP-LINK UH720
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
TP-LINK uh720
Tviy-Dim.com (Київ)
1 744 грн.
← купити
TP-Link UH720
Tehnomart.com (Київ)
1 709 грн.
← купити
Мультипортовий адаптер TP-LINK UH720
Denika.ua (Харків)
1 652 грн.
← купити
TP-Link UH720
Luckylink.kiev.ua (Київ)
1 670 грн.
← купити
TP-Link UH720
COMFY.ua (Київ)
← купити
Концентратор TP-Link UH720
E-server.com.ua (Київ)
← купити
USB-хаб TP-Link UH720 Black
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Мультипортовий адаптер TP-Link UH720 (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
1 738 грн.
← купити
Концентратор TP-Link UH720
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Концентратор TP-Link UH720 7 ports +2 для зарядки черный USB 3.0 (UH720)
Nkt.ua (Київ)
← купити
TP-Link UH720
AKS.ua (Київ)
← купити
USB 3.0 концентратор TP-LINK UH720
Zhuk.ua (Київ)
← купити
USB концентратор USB3.0 TP-Link UH720 Black 7хUSB3.0
Tehnomarket.ua (Вінниця)
1 809 грн.
← купити
USB-хаб TP-Link UH720 Black
Ktc.ua (Рівне)
← купити
USB-Хаб TP-Link UH720 (UH720)
MAUDAU (Київ)
2 092 грн.
← купити
TP-Link UH720 Black
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
USB-Хаб TP-Link UH720 (UH720)
Compx.ua (Київ)
← купити
USB 3.0 концентратор TP-LINK UH720 з 2-ма заряджаючими портами
Rozetka.ua (Київ)
1 899 грн.
← купити
Концентратор USB3 7PORT UH720 TP-LINK
MAUDAU (Київ)
2 199 грн.
← купити
Розгалужувач USB Hub TP-Link UH-720 7 портів USB3.0 (2 порти для заряджання)
MAUDAU (Київ)
2 069 грн.
← купити
TP-Link USB-хаб UH720 7xUSB3.0 (2xUSB charge ports 12V 4A)
MAUDAU (Київ)
1 886 грн.
← купити
Концентратор USB3.0 TP-Link UH720 Black 7хUSB3.0
Rozetka.ua (Київ)
2 270 грн.
← купити
Хаб USB UH720 USB-A > 7xUSB3.0/2xUSB3.0 (Швидка зарядка) TP-Link (2000003306428)
Rozetka.ua (Київ)
2 243 грн.
← купити
USB-Хаб TP-Link UH720 7портов+2/USB3.0/micro USB
Rozetka.ua (Київ)
2 894 грн.
← купити
Концентратор TP-Link UH720
Rozetka.ua (Київ)
2 523 грн.
← купити
USB концентратор USB3.0 TP-Link UH720 Black 7хUSB3.0
Rozetka.ua (Київ)
2 379 грн.
← купити
Концентратор TP-Link UH720
Rozetka.ua (Київ)
2 233 грн.
← купити
Концентратор USB3.0 TP-Link UH720 Black 7хUSB3.0 Чорний 31851
Rozetka.ua (Київ)
2 231 грн.
← купити
Концентратор TP-Link UH720
Rozetka.ua (Київ)
2 336 грн.
← купити
Концентратор TP-Link UH720
Rozetka.ua (Київ)
2 279 грн.
← купити
Концентратор USB3.0 TP-Link UH720 Black 7хUSB3.0
Rozetka.ua (Київ)
2 294 грн.
← купити
Мультипортовий адаптер TP-LINK UH720
Rozetka.ua (Київ)
1 982 грн.
← купити
Концентратор USB3.0 TP-Link UH720 Black 7хUSB3.0
Rozetka.ua (Київ)
2 212 грн.
← купити
Розгалужувач USB Hub TP-Link UH-720 7 портів USB3.0 (2 порти для зарядки)
Rozetka.ua (Київ)
2 249 грн.
← купити
Концентратор USB3.0 TP-Link UH720 Black 7хUSB3.0 Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Хаб USB TP-LINK UH720 USB-A > 7xUSB3.0/2xUSB3.0 (Швидка зарядка)
Rozetka.ua (Київ)
2 384 грн.
← купити
USB-Хаб TP-Link UH720 (UH720)
Rozetka.ua (Київ)
2 375 грн.
← купити
Концентратор TP-Link UH720 TP-Link UH720 906924
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Хаб USB TP-Link UH720, чорний, USB 3.0 - 7xUSB 3.0/2xUSB 3.0 (5V/2.4A), блок живлення
Rozetka.ua (Київ)
2 159 грн.
← купити
Концентратор TP-Link UH720
Rozetka.ua (Київ)
2 413 грн.
← купити
Концентратор TP-Link UH720
Rozetka.ua (Київ)
2 378 грн.
← купити
USB-Хаб TP-Link UH720 7портов+2/USB3.0/micro USB
Rozetka.ua (Київ)
2 656 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати TP-LINK UH720, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: кардридер / usb-хаб TP-LINK UH720. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на кардридер / usb-хаб TP-LINK UH720 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія