шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Акустична система Triangle AIO Twin

Ціни16Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2Аксесуари
Купити акустична система Triangle AIO Twin за ціною від 42510 грн.
Відео 11Фото 14

Характеристики та опис Triangle AIO Twin

пульт ДК; Підтримка aptX; Bluetooth: v 5.0; USB-порт; оптичний; mini-Jack (3.5 мм); RCA; Фазоінвертор: фазоінвертор ззаду; Загальний частотний діапазон (Гц): 56 – 22000; Сумарна потужність (Вт): 100; Кількість смуг: 2; Кількість динаміків: 2; Кількість каналів: комплект 2.0; Тип: активна; Розміщення: полична
Колір
Призначеннядомашня
Розміщенняполична
Технічні характеристики
Типактивна
Кількість каналівкомплект 2.0
Кількість динаміків2
Кількість смуг2
Потужність / частота
Сумарна номінальна потужність100 Вт
Загальний частотний діапазон56 – 22000 Гц
Конструкція
Особливості конструкціїфазоінвертор ззаду
Роз'єми
ВходиRCA
mini-Jack (3.5 мм)
оптичний
USB-порт
Інше
Bluetoothv 5.0
Підтримка aptX
пульт ДК
Діаметр ВЧ динаміка25 мм
Діаметр НЧ (НЧ/СЧ) динаміка130 мм
Матеріал оздобленняMDF
Габарити фронтальних колонок (ВхШхГ)30x23x17 см
Вага10 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 42 510  до 55 377 грн.
Triangle AIO Twin
Mirakustiki.ua (Київ)
42 510 грн.
← купити
Мультимедійна акустика Triangle Aio Twin Black
Redprice.sale (Львів)
44 885 грн.
← купити
Мультимедійна акустика Triangle Aio Twin Black
Semtech.com.ua (Луцьк)
44 888 грн.
← купити
Мультимедійна акустика Triangle Aio Twin Black
Rozetka.ua (Київ)
51 042 грн.
← купити
Мультимедійна акустика Triangle Aio Twin Black
Saren.com.ua (Львів)
44 892 грн.
← купити
Мультимедійна акустика Triangle Aio Twin White
Saren.com.ua (Львів)
← купити
Мультимедійна акустика Triangle Aio Twin Abyss Blue
Saren.com.ua (Львів)
44 906 грн.
← купити
Мультимедійна акустика Triangle Aio Twin Brown Maple
Redprice.sale (Львів)
48 701 грн.
← купити
Мультимедійна акустика Triangle Aio Twin Brown Maple
Saren.com.ua (Львів)
48 708 грн.
← купити
Мультимедійна акустика Triangle Aio Twin White
Redprice.sale (Львів)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Triangle AIO Twin, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: акустична система Triangle AIO Twin. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на акустична система Triangle AIO Twin у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія