шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни40Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити туристичні меблі Tribe Camp Table Low за ціною від 1500 грн.
Фото 50

Характеристики та опис Tribe Camp Table Low

Вага (кг): 2.94; Розміри (в складеному), (см): 63х70х3; Розміри (в розкладеному), (см): 70х44х39.5; Ремінь для перенесення; Матеріал каркасу: пластик; Макс. навантаження (кг): 70; Призначення: стіл
Колір
Тип
стіл
Макс. навантаження
70 кг
Матеріал каркасу
пластик
Ремінь для перенесення
Розміри (в розкладеному)
70х44х39.5 см
Розміри (в складеному)
63х70х3 см
Вага
2.94 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 500  до 1 981 грн.
Стіл кемпінговий Tribe Camp Table Low пластиковий 70x44x39.5 см Black (T-EF-0003-black) T-EF-0003-black
Bagfactory.com.ua (Київ)
1 501 грн.
← купити
Стіл Tribe Camp Table Low пластиковий T-EF-0003-olive
АЛЛО (Київ)
← купити
Стіл Tribe Camp Table Low пластиковий T-EF-0003-black
Fonarik.ua (Київ)
1 500 грн.
← купити
Туристичний стіл Tribe Camp Table Low пластиковий Black (T-EF-0003-black) T-EF-0003-black
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Туристичний стіл Tribe Camp Table Low пластиковий Black (T-EF-0003-black) T-EF-0003-black
Itbox.ua (Київ)
← купити
Стіл Tribe Camp Table Low Black (1042-T-EF-0003-black)
MAUDAU (Київ)
1 546 грн.
← купити
Стіл Tribe Camp Table Low пластиковий (T-EF-0003-olive)
Rozetka.ua (Київ)
1 502 грн.
← купити
Стіл кемпінговий Tribe Camp Table Low пластиковий 70x44x39.5 см Olive (T-EF-0003-olive) T-EF-0003-olive
Bagfactory.com.ua (Київ)
← купити
Стіл Tribe Camp Table Low пластиковий T-EF-0003-black
АЛЛО (Київ)
← купити
Стіл Tribe Camp Table Low пластиковий T-EF-0003-olive
Fonarik.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Tribe Camp Table Low, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: туристичні меблі Tribe Camp Table Low. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на туристичні меблі Tribe Camp Table Low у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія