шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Аудіосистема Tronsmart Bang Max

Ціни4Опис Відгуки  Обговорення  Корисне5
Купити аудіосистема Tronsmart Bang Max за ціною від 9528 грн.
Відео 19Фото 10

Характеристики та опис Tronsmart Bang Max

Вага (кг): 5.98; Спосіб перенесення: Габарити (мм): 260x470x199; Захист від пилу та води; USB для зарядки гаджетів; Автономне живлення: акумулятор; Виходи: Світлові ефекти; інструментальний; під мікрофон; Входи: mini-Jack (3.5 мм); Караоке: караоке; мобільний застосунок; Синхронізація колонок: TWS; Bluetooth: Bluetooth v5.3
Колір
Призначення
для вечірок
Кількість каналів
2.0
Носії
USB-порт
Потужність системи
130 Вт
Частотний діапазон
50 – 20000 Гц
Інтерфейси
Bluetooth v5.3
Синхронізація колонок
TWS / до 100 колонок за допомогою TuneConn /
Додатково
мобільний застосунок
караоке
Автономне живлення
акумулятор
USB для зарядки гаджетів
Захист від пилу та води
Габарити (ВхШхГ)
260x470x199 мм
Вага
5.98 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 9 528  до 10 999 грн.
Портативна акустика TRONSMART Bang Max (995053) 995053
FOXTROT.UA (Київ)
9 999 грн.
← купити
Transmart Tronsmart Bang Max Black
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
9 528 грн.
← купити
Портативна колонка Bluetooth Tronsmart Bang Max IPX6 BT5.3 130W Black
Rozetka.ua (Київ)
10 319 грн.
← купити
Портативна бездротова Bluetooth колонка караоке з мікрофоном Tronsmart Bang Max IPX6 |BT5.3, AUX, 130W, NFC, AUX/TF/USB, TWS
Rozetka.ua (Київ)
10 999 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Tronsmart Bang Max, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: аудіосистема Tronsmart Bang Max. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на аудіосистема Tronsmart Bang Max у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія