шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни46Опис Відгуки  Обговорення1Корисне1
Купити підставка для ноутбука Trust Cooling Stand Cyclone за ціною від 678 грн.
Фото 7

Характеристики та опис Trust Cooling Stand Cyclone

Вага (кг): 0.53; Розмір стільниці/платформи (мм): 300x230; Підключення периферії: Джерело живлення: від USB; упор для ноутбука; регулювання нахилу; Вентилятори: 2 шт.; Активне охолодження; Макс. діагональ ноутбука ("): 15.6; Тип: підставка
Колір
Тип
підставка
Макс. діагональ ноутбука
15.6 "
Активне охолодження
Вентилятори
2 шт.
Функції та можливості
регулювання нахилу
упор для ноутбука
Джерело живлення
від USB
Матеріал платформи
пластик
Розміри у складеному вигляді
300x230x15 мм
Розмір стільниці/платформи
300x230 мм
Вага
0.53 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Ссылка на продукт с официального сайта
ІншеTrust Cooling Stand Cyclone
від 678  до 1 389 грн.
Підставка для ноутбука Trust Cyclone 16" (Black) 17866TRUST
Citrus.ua (Київ)
699 грн.
← купити
Trust 17866TRUST
Mallprix.com (Київ)
697 грн.
← купити
Підставка для ноутбука Trust Cyclone Notebook Cooling Stand (17866)
АЛЛО (Київ)
749 грн.
← купити
Підставка для ноутбука Trust Cyclone Notebook Cooling Stand (17866)
Mi.ua (Київ)
← купити
TRUST Cyclone Cooling Stand 17866
Notebooker.ua (Київ)
← купити
Підставка до ноутбука Trust Cyclone Notebook Cooling Stand (17866) 17866
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Підставка для ноутбука TRUST Cyclone Notebook Cooling Stand (17866) Black 17866
Telemart.ua (Київ)
← купити
Підставка до ноутбука Trust Cyclone Notebook Cooling Stand (17866) 17866
Itbox.ua (Київ)
← купити
Охолоджувальна підставка для ноутбука Trust Cyclone Notebook Cooling Stand Black 16" (17866) 17866TRUST
Click.ua (Київ)
← купити
Підставка для ноутбука Trust Cyclone (17866TRUST) UA 17866TRUST
Sota.store (Київ)
← купити
Підставка для ноутбука Trust Cyclone 16" (17866TRUST) Black 17866TRUST
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Підставка під ноутбук TRUST Cyclone (17866) Black
Soho.com.ua (Київ)
739 грн.
← купити
Підставка для ноутбука Trust Cyclone (16") Black (17866TRUST)
Nkt.ua (Київ)
678 грн.
← купити
Підставка для ноутбука Trust Cyclone (16") BLACK 17866TRUST
ШО (Київ)
708 грн.
← купити
Підставка для ноутбука Trust Cyclone до 16" чорний (17866TRUST)
Кібернетики (Київ)
799 грн.
← купити
TRUST Підставка під ноутбук TRUST Cyclone (17866) Black
MTA.ua (Київ)
689 грн.
← купити
Trust Cyclone (16") Black (17866TRUST) Підставка для ноутбука Cyclone (16\") Black (17866TRUST)
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Підставка для ноутбука до 16" Trust Cyclone, Black, 2x8 см вентилятори, 8 рівня підйому та нахилу, 230х300х15 мм, 531 г (178
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
794 грн.
← купити
Подставка для ноутбуков Trust Cyclone Notebook Cooling Stand Black (TR17866)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Trust 17866
Mallprix.com (Київ)
682 грн.
← купити
Підставка для ноутбука Trust Cyclone (16") Black (17866TRUST)
Кібернетики (Київ)
← купити
Підставка Під Ноутбук Cyclone Cooling Stand (3540270)
Кібернетики (Київ)
← купити
Підставка для ноутбука Cyclone, до 16", чорний Trust (2000003223220)
Rozetka.ua (Київ)
802 грн.
← купити
Підставка для ноутбука до 16" Cyclone, Black Trust (2000003379828)
Rozetka.ua (Київ)
878 грн.
← купити
Підставка для ноутбука з охолодженням 16" Trust Cyclone Black (SHiz15663)
Rozetka.ua (Київ)
885 грн.
← купити
Підставка під ноутбук Trust Cyclone Cooling Stand 17866 з охолодженням
Rozetka.ua (Київ)
1 389 грн.
← купити
Підставка для ноутбука TRUST Cyclone, до 16", чорний
Rozetka.ua (Київ)
870 грн.
← купити
Ноутбук для ноутбука Trust Cyclone Notebook Cooling Stand
Rozetka.ua (Київ)
1 039 грн.
← купити
Вентилятор під ноут Trust Cyclon Notebook Cooling Stand
Rozetka.ua (Київ)
1 040 грн.
← купити
Підставка до ноутбука Trust Cyclone Notebook Cooling Stand (17866)
Rozetka.ua (Київ)
934 грн.
← купити
Підставка для ноутбука Trust Cyclone Notebook Cooling Stand (17866) [118468]
Rozetka.ua (Київ)
849 грн.
← купити
Подставка для ноутбука Trust Cyclone (16") Black (17866TRUST)
Rozetka.ua (Київ)
852 грн.
← купити
Вентилятор для ноутбука Trust Cyclon Notebook Cooling Stand
Rozetka.ua (Київ)
1 337 грн.
← купити
Ноутбук для ноутбука Trust Cooling Stand Cyclone
Rozetka.ua (Київ)
833 грн.
← купити
Підставка для ноутбука з охолодженням 16" Trust Cyclone Black (Niz15663)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Підставка до ноутбука Trust Cyclone Notebook Cooling Stand (17866)
Rozetka.ua (Київ)
1 002 грн.
← купити
Підставка для ноутбука з охолодженням 16" Trust Cyclone Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Підставка для ноутбука TRUST Cyclone, до 16", чорний
Rozetka.ua (Київ)
859 грн.
← купити
Підставка до ноутбука Trust Cyclone Notebook Cooling Stand [104915]
Rozetka.ua (Київ)
950 грн.
← купити
Підставка для ноутбука з охолодженням 16" Trust Cyclone Black (TBiz15663)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Блок живлення Trust Cyclone, до 16", чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 007 грн.
← купити
Підставка до ноутбука Trust Cyclone Notebook Cooling Stand (17866) TRUST 17866 907976
Rozetka.ua (Київ)
923 грн.
← купити
Підставка для ноутбука до 16" Trust Cyclone 2*8 см вентилятора 8 рівнів підйому та нахилу чорна
Rozetka.ua (Київ)
978 грн.
← купити
Підставка під ноутбук Trust Cyclone Cooling Stand 17866 з охолодженням
Rozetka.ua (Київ)
1 248 грн.
← купити
Підставка для ноутбука Trust Cyclone (16") BLACK
Rozetka.ua (Київ)
846 грн.
← купити
Підставка до ноутбука Trust Cyclone Notebook Cooling Stand (17866)
Rozetka.ua (Київ)
1 152 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Trust Cooling Stand Cyclone, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: підставка для ноутбука Trust Cooling Stand Cyclone. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на підставка для ноутбука Trust Cooling Stand Cyclone у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія