шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Навушники Turtle Beach Recon 70

Ціни12Опис Відгуки  Обговорення  Корисне6
Купити навушники Turtle Beach Recon 70 за ціною від 1775 грн.
Відео 17Фото 25

Характеристики та опис Turtle Beach Recon 70

Регулювання гучності; Діаметр динаміка (мм): 40; Частотний діапазон (Гц): 20 – 20000; Довжина кабелю (м): 1.2; Підведення кабелю: односторонній; mini-Jack (3.5 мм); Тип підключення: дротові; повнорозмірні Over-Ear; Конструкція: накладні, закриті; Сумісність з консолями: Playstation 4/5, Xbox One, Series S/X, Nintando Switch
Підключення та конструкція
Призначенняігрові
Сумісність з консолямиPlaystation 4/5, Xbox One, Series S/X, Nintando Switch
Конструкціянакладні, закриті
повнорозмірні Over-Ear
Тип підключеннядротові
Підключенняmini-Jack (3.5 мм)
Штекерпрямий
Підведення кабелюодносторонній
Довжина кабелю1.2 м
Тип кабелюкруглий
Характеристики
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Діаметр динаміка40 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонна дужці
Відключення мікрофона
Функції та можливості
Регулювання гучності
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 775  до 2 750 грн.
Turtle Beach Накладні навушники Turtle Beach Recon 70 Black (TBS-5001-05)
MTA.ua (Київ)
2 399 грн.
← купити
Накладні навушники Turtle Beach Recon 70 Black (TBS-5001-05)
Soho.com.ua (Київ)
2 489 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Turtle Beach Recon 70 NS White (TBS-8001-15)
Zaua.store (Львів)
2 744 грн.
← купити
Turtle Beach Recon 70 Синій камуфляж (TBS655502)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
1 820 грн.
← купити
Навушники Turtle Beach Recon 70 White Xbox Multiplatform Black (TBS-2001-05)
Mobicase.net (Київ)
2 249 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Turtle Beach Recon 70 NS White (TBS-8001-15)
Tomdom.in.ua (Львів)
2 750 грн.
← купити
Консоль Turtle Beach Recon 70 для Xbox, чорна (226402)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
1 847 грн.
← купити
Навушники Turtle Beach Recon 70 White Xbox Multiplatform White (TBS-2001-15)
Mobicase.net (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Turtle Beach Recon 70 White (TBS-2001-15)
Timesport.com.ua (Львів)
2 260 грн.
← купити
Turtle Beach Recon 70N Червоний (TBS805502)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
1 784 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Turtle Beach Recon 70, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники Turtle Beach Recon 70. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники Turtle Beach Recon 70 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія