шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
U-Prox (призначення)
датчики розбиття
датчики відкриття
ІЧ бар'єр
датчики диму
датчики протікання
Каталог товарів

Ціни45Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити охоронний датчик U-Prox PIR за ціною від 1158 грн.
Фото 12

Характеристики та опис U-Prox PIR

Вага (г): 130; Габарити (мм): 90х60х34; Максимальна вологість (%): 75; Час роботи (міс): 60; Джерело живлення: батарейки;язку (м): 4800; Дальність зв' Дальність дії (м): 12; Кут огляду по горизонталі (°): 88;язку; оповіщення глушіння зв' імунітет до тварин; регулювання чутливості; Підключення датчиків (протокол): частота 868 МГц
Колір
Датчик
руху
інфрачервоний (PIR)
температури / вбудований /
Використання
у приміщенні
Встановлення
настінне
Підключення датчиків (протокол)
частота 868 МГц
Функції та можливості
регулювання чутливості
імунітет до тварин / до 20 кг /
оповіщення глушіння зв'язку
Кут огляду по горизонталі
88 °
Дальність дії
12 м
Дальність зв'язку
4800 м / на відкритому просторі /
Джерело живлення
батарейки / CR123A /
Час роботи
60 міс
Робоча температура
-10 °C ~ +55 °C
Максимальна вологість
75 %
Габарити
90х60х34 мм
Вага
130 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  800 грн.    до  2200 грн.

від 1 158  до 2 064 грн.
Датчик руху U-PROX PIR, White (4820261372243) 4820261372243
Moyo.ua (Київ)
1 452 грн.
← купити
Бездротовий датчик руху U-Prox PIR Black 4820261372250
Click.ua (Київ)
← купити
Бездротовий сповіщувач руху з імунітетом до тварин U-Prox PIR Black PIR Black
Comtrading.ua (Київ)
1 820 грн.
← купити
Датчик руху U-Prox PIR Black бездротовий чорний 4820261372250
АЛЛО (Київ)
← купити
U-Prox MAKS PIR-White — Датчик руху білий
Comtrade.ua (Київ)
1 158 грн.
← купити
U-Prox U-Prox PIR White 99-00013567
Венкон (Київ)
← купити
U-PROX PIR Black PIRBlack
COMFY.ua (Київ)
1 469 грн.
← купити
Сповіщувач руху бездротовий U-Prox з імунітетом до тварин PIR Black
MAUDAU (Київ)
1 467 грн.
← купити
U-Prox Датчик руху U-Prox PIR White
MTA.ua (Київ)
1 899 грн.
← купити
U-Prox Датчик руху PIR Black, бездротовий, чорний E-4820261372250
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Датчик руху U-Prox PIR бездротовий Black (4820261372250)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Датчик руху U-PROX PIR, Black (4820261372250) 4820261372250
Moyo.ua (Київ)
← купити
Бездротовий сповіщувач руху з імунітетом до тварин U-Prox PIR White
Comtrading.ua (Київ)
1 687 грн.
← купити
Датчик руху U-Prox PIR White, бездротовий, білий 4820261372243
Comtrading.ua (Київ)
1 624 грн.
← купити
Датчик руху U-Prox PIR Black, бездротовий, чорний 4820261372250
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Датчик руху U-Prox PIR White бездротовий білий 4820261372243
АЛЛО (Київ)
← купити
U-Prox 4820261372243 — Датчик руху PIR White, бездротовий, білий
Comtrade.ua (Київ)
1 408 грн.
← купити
U-Prox 4820261372250 — Датчик руху PIR Black, бездротовий, чорний
Comtrade.ua (Київ)
← купити
U-Prox U-Prox PIR Black 99-00013658
Венкон (Київ)
← купити
U-PROX PIR White PIRWhite
COMFY.ua (Київ)
← купити
Сповіщувач руху бездротовий U-Prox з імунітетом до тварин PIR White
MAUDAU (Київ)
← купити
U-Prox Датчик руху U-Prox PIR Black
MTA.ua (Київ)
1 599 грн.
← купити
U-Prox Датчик руху PIR White, бездротовий, білий E-4820261372243
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Датчик руху U-Prox PIR бездротовий White (4820261372243)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Датчик руху PIR White, бездротовий, білий U-Prox (2000003256983)
Rozetka.ua (Київ)
1 738 грн.
← купити
Датчик руху PIR Black, бездротовий, чорний U-Prox (2000003256976)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротовий датчик руху U-Prox PIR Black з імунітетом до тварин, 868 МГц
Rozetka.ua (Київ)
2 058 грн.
← купити
Бездротовий датчик руху U-Prox PIR White з імунітетом до тварин, 868 МГц
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротовий сповіщувач руху з імунітетом до тварин U-Prox PIR Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротовий сповіщувач руху з імунітетом до тварин U-Prox PIR White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротовий сповіщувач руху з імунітетом до тварин U-Prox PIR білий
Rozetka.ua (Київ)
1 333 грн.
← купити
Датчик руху U-Prox PIR чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротовий датчик руху Maks PIR white
Rozetka.ua (Київ)
1 335 грн.
← купити
Бездротовий сповіщувач руху U-Prox PIR з імунітетом до тварин внутрішній 868,0-868,6 МГц White
Rozetka.ua (Київ)
2 064 грн.
← купити
Бездротовий сповіщувач руху U-Prox PIR з імунітетом до тварин внутрішній 868,0-868,6 МГц Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротовий датчик руху з імунітетом до тварин U-Prox PIR White
Rozetka.ua (Київ)
1 320 грн.
← купити
Бездротовий датчик руху з імунітетом до тварин U-Prox PIR Black
Rozetka.ua (Київ)
1 449 грн.
← купити
Бездротовий сповіщувач руху з імунітетом до тварин U-Prox PIR White
Rozetka.ua (Київ)
1 655 грн.
← купити
Бездротовий сповіщувач руху з імунітетом до тварин U-Prox PIR Black
Rozetka.ua (Київ)
1 822 грн.
← купити
Бездротовий сповіщувач руху U-Prox PIR з імунітетом до тварин внутрішній 868,0-868,6 МГц Black
Rozetka.ua (Київ)
1 894 грн.
← купити
Бездротовий сповіщувач руху U-Prox PIR з імунітетом до тварин внутрішній 868,0-868,6 МГц White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротовий датчик руху з імунітетом до тварин U-Prox PIR White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротовий датчик руху з імунітетом до тварин U-Prox PIR Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
U-Prox Датчик руху PIR Black, бездротовий, чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 597 грн.
← купити
U-Prox Датчик руху PIR White, бездротовий, білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати U-Prox PIR, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: охоронний датчик U-Prox PIR. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на охоронний датчик U-Prox PIR у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія