шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни16Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити звукова карта Ugreen CM523 за ціною від 499 грн.

Характеристики та опис Ugreen CM523

Макс. частота дискретизації (кГц): 48; Розрядність (біт): 16; Кількість каналів: 5.1; Інтерфейс підключення: USB-A; Форм-фактор: зовнішня; Тип: звичайний
Типзвичайний
Характеристики
Форм-факторзовнішня
Інтерфейс підключенняUSB-A
Кількість каналів5.1
АудіочіпAC6956C
ЦАП
Розрядність16 біт
Макс. частота дискретизації48 кГц
Виходи
mini-Jack (3.5 мм)2
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 499  до 999 грн.
Bluetooth-адаптер Ugreen CM523 with Audio Cable (60300) 60300
Click.ua (Київ)
499 грн.
← купити
Bluetooth-адаптер Ugreen CM523 (60300) 60300
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-адаптер Ugreen CM523 (60300) 60300
Itbox.ua (Київ)
← купити
Ugreen 60300 — Приймач/транслятор UGREEN USB 2.0 to 3.5mm Bluetooth Adapter with Audio Cable CM523
Comtrade.ua (Київ)
520 грн.
← купити
Приймач/транслятор UGREEN USB 2.0 to 3.5mm Bluetooth Adapter with Audio Cable CM523
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Приймач/транслятор Ugreen CM523 USB 2.0 to 3.5mm Bluetooth Adapter with Audio Cable (60300WV)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-приймач/передавач UGREEN CM523 з USB 2.0 та AUX-кабелем
Rozetka.ua (Київ)
662 грн.
← купити
Bluetooth-адаптер UGREEN CM523 USB 2.0 to 3.5mm Bluetooth 5.1 Black (60300)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Звукова плата Ugreen CM523 (60300)
Rozetka.ua (Київ)
603 грн.
← купити
Bluetooth-приймач/транслятор UGREEN CM523 USB 2.0 to 3.5mm з аудіокабелем
Rozetka.ua (Київ)
964 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Ugreen CM523, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: звукова карта Ugreen CM523. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на звукова карта Ugreen CM523 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія