шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Навушники Ugreen HiTune Max5C

Ціни34Опис Відгуки2Обговорення  Корисне
Купити навушники Ugreen HiTune Max5C за ціною від 1799 грн.
Відео 19Фото 13

Характеристики та опис Ugreen HiTune Max5C

Вхід зарядки: USB-C; Час роботи (музика) (год): 45; LDAC; AAC; Multipoint; Прозорий режим; Шумозаглушення: ANC; Регулювання гучності; Мобільний застосунок; Діаметр динаміка (мм): 40; Затримка звуку (мс): 60; Hi-Res; Знімний кабель; Радіус дії (м): 10; Підведення кабелю: односторонній; Версія Bluetooth: Bluetooth v5.4
Рейтинг моделі: 3 з 5 (2 оцінки)
Рейтинг за відгуками:
0
2
0
Підключення та конструкція
Конструкціянакладні, закриті
повнорозмірні Over-Ear
можливість складання
поворотні чаші
Тип підключеннякомбіновані
ПідключенняUSB-C
Bluetooth v5.4
Штекерпрямий
Підведення кабелюодносторонній
Радіус дії10 м
Тип кабелюкруглий
Знімний кабель
Характеристики
Hi-Res Audio
Ігровий режим (низький input lag)
Затримка звуку60 мс
Діаметр динаміка40 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонвбудований у корпус
Шумопоглинання мікрофонаENC
Функції та можливості
Мобільний застосунок
Регулювання гучності
ШумозаглушенняANC
Прозорий режим
Multipoint
Підтримка кодеківAAC
LDAC
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Ємність батареї навушників600 мАгод
Час зарядки1.5 год
Час роботи (музика)45 год
Час роботи (без шумозниження)75 год
Швидка зарядка5 хвилин на 5 годин роботи
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Матеріал амбушюршкірозамінник
Комплектаціячохол
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
В цілому, досить непогана модель, за свої кошти.
26 липня 2025, 14:23 #
Переваги:Звук на рівні, або, навіть трішки краще ніж в Max5.
Передаванню звуку по кабелю USB-C. Дуже зручно.
Вартість значно нижча за попередника.

Недоліки:Якість збірки. Вона тут поступається попередній моделі. Коли тримаєш їх в руках після Max5, то матеріали відчуваються трохи дешево. Дужки, до прикладу, фіксуються мляво, тоді як в Max5 - добре.
Не рекомендую купувати в Україні, через високу вартість. Краще придбайте їх на AliExpress - там ви заплатите значно менше.

Коментар:Я буду порівнювати їх з попередником - Ugreen HiTune Max5.
Забігаючи наперед, скажу, що для мене фаворитом вже ж таки є модель Max5 через вищу якість збірки.
Також можу порівняти їх з Baseus Bowie D03. Ugreen HiTune Max5c значно краще зазначеною моделі від Baseus у всіх аспектах.

Автор:Ярослав Олександрович Литвинов

Однозначно не рекомендую до придбання!!!
1 червня 2025, 20:09 #
Переваги:-

Недоліки:Я так лоханувся коли їх купив

Коментар:Підключились по кодеку ldac. Але від того толку зовсім нема. Звук відстій. Шо я тільки не не робив з налаштуваннями! Вони як з труби грають. Басів багато, середина жах, високі свистять. Улучайзери еквалайзери не спасуть. Воно народжене повзати. І не взлетить!

Автор:SeVa39  пользуюсь Ugreen HiTune Max5C кілька місяців

від 1 799  до 2 729 грн.
Ugreen Накладні навушники Ugreen HP203 HiTune Max 5C Hybrid Active Noise-Cancelling Headphones Black (35757)
MTA.ua (Київ)
2 199 грн.
← купити
Накладні навушники Ugreen HP203 HiTune Max 5C Hybrid Active Noise-Cancelling Headphones Black (35757)
Soho.com.ua (Київ)
1 939 грн.
← купити
Навушники UGREEN HP203 HiTune Max5C Hybrid ANC White (35758) 35758
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Бездротові навушники Ugreen HP203 HiTune Max 5C Hybrid Active Noise-Cancelling Headphones Black (35757) 35757
Skay.ua (Одеса)
← купити
Навушники з мікрофоном Ugreen HiTune Max 5C White
Timesport.com.ua (Львів)
2 328 грн.
← купити
Навушники UGREEN HP203 HiTune Max5С Hybrid ANC Black 35757
Comtrading.ua (Київ)
1 998 грн.
← купити
Ugreen HiTune Max 5C Hybrid ANC Black (35757)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
2 196 грн.
← купити
UGREEN HP203 HiTune Max 5C Hybrid Active Noise-Cancelling Headphones Black (35757) HP203HiTuneMax5CHybridActiveNoise-Cancell
COMFY.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники - повнорозмірна гарнітура TWS Ugreen HP203 HiTune Max5c ANC (35758)
MAUDAU (Київ)
2 288 грн.
← купити
UGREEN HiTune Max5C ANC White (35758) 35758
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Ugreen HiTune Max5C, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники Ugreen HiTune Max5C. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники Ugreen HiTune Max5C у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія