| Ugreen Зовнішній портативний акумулятор Ugreen PB723 Nexode 20000mAh Gray Black 130W (55365) MTA.ua (Київ) | 3 399 грн. ← купити |
| Зовнішній акумулятор Ugreen Power Bank 20000mAh Nexode Smart Display with Built-in Cable 130W Grey (PB723 55365B) Цифра (Київ) | 3 399 грн. ← купити |
| Зовнішній акумулятор Ugreen Power Bank 20000mAh Nexode Smart Display with Built-in Cable 130W Grey (PB723 55365B) Stls.store (Київ) | 3 399 грн. ← купити |
| Зовнішній портативний акумулятор Ugreen PB723 Nexode 20000mAh Gray Black 130W (55365) Soho.com.ua (Київ) | 2 999 грн. ← купити |
| Зовнішній акумулятор Power Bank Ugreen 130W 20000 mAh PB723 Gray (55365B) 55365B Skay.ua (Одеса) | 3 399 грн. ← купити |
| Зовнішній акумулятор (павербанк) Ugreen PB723 20000mAh Grey Tomdom.in.ua (Львів) | 2 910 грн. ← купити |
| УМБ UGREEN PB723 Nexode 20000mAh 130W with Built-in USB-C (55365) ТЕХНОточка (Київ) | 3 399 грн. ← купити |
| Батарея універсальна Ugreen 20000mAh 130W Nexode Smart Display with Built-in Cable (PB723 55365B) (PB723 55365B) PB723 55365 E-server.com.ua (Київ) | 3 399 грн. ← купити |
| Зовнішній акумулятор (Power Bank) UGREEN PB723 Nexode 20000mAh 130W with Built-in USB-C (55365) PB723 Nexode 20000mAh 130W w Denika.ua (Харків) | 2 862 грн. ← купити |
| Батарея універсальна Ugreen 20000mAh 130W Nexode Smart Display with Built-in Cable (PB723 55365B) PB723 55365B Comtrading.ua (Київ) | 3 308 грн. ← купити |
| Зовнішній акумулятор (павербанк) UGREEN PB723 Nexode 20000mAh 130W with Built-in USB-C (55365) Smartmag.biz.ua (Львів) | 3 244 грн. ← купити |
| Батарея універсальна Ugreen 20000mAh 130W Nexode Smart Display with Built-in Cable (PB723 55365B) PB723 55365B Brain.com.ua (Київ) | 3 399 грн. ← купити |
| Батарея універсальна Ugreen 20000mAh 130W Nexode Smart Display with Built-in Cable (PB723 55365B) PB723 55365B Itbox.ua (Київ) | 3 399 грн. ← купити |
| Зовнішній акумулятор (павербанк) UGREEN PB723 Nexode 20000mAh 130W with Built-in USB-C (55365) 55365 Cyberdream.com.ua (Дніпро) | 3 199 грн. ← купити |
| Повербанк UGREEN 130W 20000 mAh with Built-in Cable PB723 55365B Cірий Citrus.ua (Київ) | 3 999 грн. ← купити |
| UGREEN 130W 20000 mAh Power Bank with Built-in Cable PB723 Gray (55365B) 130W20000mAhPowerBankwithBuilt-inCablePB723Gray(553 COMFY.ua (Київ) | 3 399 грн. ← купити |
| Powerbank Ugreen PB723 20000mAh 130W (55365B) Gray 55365B Telemart.ua (Київ) | 2 555 грн. ← купити |
| Батарея універсальна UGREEN PB723 20000mAh 130W Space Grey (55365B) 55365B Ktc.ua (Рівне) | 2 559 грн. ← купити |
| UGREEN PB723 Nexode 20000mAh 130W with Built-in USB-C (55365) Tv-mir.com.ua (Київ) | 2 964 грн. ← купити |
| УМБ Ugreen Nexode pb723 20000mah 130w Gray (55365b) ua ucrf Tviy-Dim.com (Київ) | 3 132 грн. ← купити |
| Батарея універсальна Ugreen 20000mAh 130W Nexode Smart Display with Built-in Cable (PB723 55365B) MAUDAU (Київ) | 4 032 грн. ← купити |
| UGREEN 20000mAh 130W Power Bank (55365B) 55365b Kvshop.com.ua (Київ) | 2 555 грн. ← купити |
| Power Bank Ugreen Nexode PB723 20000mah 130W Built-In USB-C Cable LED Gray (55365B) UA MO-106535 Tehnopostavka.com.ua (Одеса) | 2 950 грн. ← купити |
| УМБ Ugreen PB723 20000 mAh 130W Grey (UGR 55365) Rozetka.ua (Київ) | 3 399 грн. ← купити |
| Зовнішній акумулятор (павербанк) Ugreen PB723 20000mAh Grey Zaua.store (Львів) | 2 904 грн. ← купити |
| Зовнішній акумулятор (павербанк) UGREEN PB723 Nexode 20000mAh 130W with Built-in USB-C (55365) (UA) Smartmag.biz.ua (Львів) | 2 984 грн. ← купити |
| УМБ Ugreen 20000mAh 130W PD/QC, USB-A, USB-С In/Out with built-in USB-C cable (PB723) Gray 55365B Comtrading.ua (Київ) | 2 552 грн. ← купити |
| Батарея універсальна Ugreen 20000mAh 130W Nexode Smart Display with Built-in Cable (PB723 55365B) (PB723 55365B) MAUDAU (Київ) | 3 717 грн. ← купити |
| UGREEN Ugreen PB723 20000mAh 130W (55365B) Зовнішній акумулятор Ugreen PB723 20000mAh 130W (55365B) Kvshop.com.ua (Київ) | 3 677 грн. ← купити |
| УМБ UGREEN PB723 20000mAh 130W PD 3.0 Super Fast Charging with 100W Built-in Cable Gray (55365B) Rozetka.ua (Київ) | 3 199 грн. ← купити |
| Батарея універсальна Ugreen 20000mAh 130W Nexode Smart Display with Built-in Cable (PB723 55365B) Rozetka.ua (Київ) | 3 989 грн. ← купити |
| Зовнішній акумулятор Power Bank Ugreen 130W 20000 mAh PB723 Gray (55365B) Rozetka.ua (Київ) | 3 399 грн. ← купити |
| Зовнішній акумулятор павербанк Ugreen Nexode 130W 20000mAh УМБ для ноутбука MacBook Air/Pro, iPad, Starlink Mini, PD3 (PB723 Rozetka.ua (Київ) | 3 299 грн. ← купити |
| Павербанк Ugreen PB723 20000 mAh 130W PD 100W вбудований кабель USB-C, 2xUSB-C 1xUSB-A, TFT Темно-сірий (55365B) Rozetka.ua (Київ) | 3 863 грн. ← купити |
| Портативний зарядний пристрій Ugreen PB723 130W 20000mAh 2x USB-C | USB-A Gray (6941876263165) Rozetka.ua (Київ) | 3 189 грн. ← купити |
| Повербанк UGREEN Nexode 130W 20000mAh, PB723, Power bank для ноутбука Rozetka.ua (Київ) | 2 780 грн. ← купити |
| Батарея універсальна Ugreen 20000mAh 130W Nexode Smart Display with Built-in Cable (PB723 55365B) (343585) Rozetka.ua (Київ) | 4 346 грн. ← купити |
| Батарея універсальна Ugreen 20000mAh 130W Nexode Smart Display with Built-in Cable (PB723 55365B) Rozetka.ua (Київ) | 4 167 грн. ← купити |
| УМБ Ugreen Nexode pb723 20000mah 130w Gray (55365b) ru ucrf Rozetka.ua (Київ) | 4 045 грн. ← купити |
| Батарея універсальна Ugreen 20000mAh 130W Nexode Smart Display with Built-in Cable (PB723 55365B) UGREEN PB723 55365B 971868 Rozetka.ua (Київ) | 4 079 грн. ← купити |
| Зовнішній акумулятор UGREEN PB723 Nexode 130W, 20000mAh для ноутбуків, MacBook Pro/Air/iPhone 17/16/iPad Pro/Galaxy S25 Ultr Rozetka.ua (Київ) | 3 799 грн. ← купити |
| Батарея універсальна Ugreen 20000mAh 130W Nexode Smart Display with Built-in Cable (PB723 55365B) Rozetka.ua (Київ) | 4 407 грн. ← купити |
| Зовнішній акумулятор Ugreen Nexode 20000mAh (130W) портативний повербанк на 3 порти із вбудованим кабелем USB Type-C (PB723) Rozetka.ua (Київ) | 3 660 грн. ← купити |
| Батарея універсальна Ugreen 20000mAh 130W Nexode Smart Display with Built-in Cable (PB723 55365B) Rozetka.ua (Київ) | 4 449 грн. ← купити |
Усі ціни (Україна) (44) |