Колір | | Формат паперу | A4 | Технологія друку | термодрук | Колірність | монохромний | Ч/б друк | 4 стр/хв | Друк на рулонному папері |  | Передача даних | підключення до ПК (USB-B) Bluetooth | Габарити (ШхГхВ) | 265x80x45 мм |
Читайте детальний опис →Представлена на сайті інформація носить довідковий характер. Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі | від 6 883 до 9 800 грн.  | Принтер чеков UKRMARK A40PK А4, Bluetooth, USB, розовый (00798) A-techno.com.ua (Київ) | 8 573 грн. ← купити |  | Принтер чеків UKRMARK A40GR А4, Bluetooth, USB, сірий (900538) 900538 Itbox.ua (Київ) | 7 000 грн. ← купити |  | Принтер чеків UKRMARK A40GR А4, Bluetooth, USB, сірий (900538) 900538 Brain.com.ua (Київ) | 7 000 грн. ← купити |  | Принтер чеков UKRMARK A40PK А4, Bluetooth, USB, розовый (900798) Q-techno.com.ua (Київ) | 8 309 грн. ← купити |  | Принтер чеків UKRMARK A40GR А4, Bluetooth, USB, сірий (900538) 900538 icom.net.ua (Київ) | 6 883 грн. ← купити |  | Портативний акумуляторний термопринтер UKRMARK A40GR для друку на термопапері А4, Bluetooth/USB, сірий Rozetka.ua (Київ) | 7 999 грн. ← купити |  | Принтер чеків UKRMARK A40PK А4, Bluetooth, USB, рожевий (900798) 900798 Itbox.ua (Київ) | 8 000 грн. ← купити |  | Принтер чеків UKRMARK A40 А4, Bluetooth, USB, зелений (900882) 900882 Itbox.ua (Київ) | 8 000 грн. ← купити |  | Принтер чеков UKRMARK A40GR А4, Bluetooth, USB, серый (900538) Q-techno.com.ua (Київ) | 7 268 грн. ← купити |  | Принтер чеків UKRMARK A40PK А4, Bluetooth, USB, рожевий (900798) 900798 Brain.com.ua (Київ) | 8 000 грн. ← купити |  | Принтер чеків UKRMARK A40 А4, Bluetooth, USB, зелений (900882) 900882 Brain.com.ua (Київ) | 8 000 грн. ← купити |  | Принтер чеків UKRMARK A40PK А4, Bluetooth, USB, рожевий (900798) 900798 icom.net.ua (Київ) | 7 840 грн. ← купити |  | Принтер чеків UKRMARK A40 А4, Bluetooth, USB, зелений (900882) 900882 icom.net.ua (Київ) | 7 840 грн. ← купити |  | Портативний акумуляторний термопринтер UKRMARK A40PK для друку на термопапері А4, Bluetooth/USB, рожевий Rozetka.ua (Київ) | 9 198 грн. ← купити |  | Портативний акумуляторний термопринтер UKRMARK A40GN для друку на термопапері А4, Bluetooth/USB, бірюзовий Rozetka.ua (Київ) | 9 200 грн. ← купити |  | Принтер чеків UKRMARK A40 А4, Bluetooth, USB, зелений (900882) Rozetka.ua (Київ) | 8 983 грн. ← купити |  | Принтер чеків UKRMARK A40GR А4, Bluetooth, USB, сірий (900538) Rozetka.ua (Київ) | 9 035 грн. ← купити |  | Принтер чеків UKRMARK A40 А4, Bluetooth, USB, зелений (900882) Rozetka.ua (Київ) | 9 800 грн. ← купити |  | Принтер чеків UKRMARK A40 А4, Bluetooth, USB, зелений (900882) Rozetka.ua (Київ) | 8 947 грн. ← купити |  | Принтер чеків UKRMARK A40PK А4, Bluetooth, USB, рожевий (900798) Rozetka.ua (Київ) | 8 947 грн. ← купити |  | Принтер чеків UKRMARK A40GR А4, Bluetooth, USB, сірий (900538) Rozetka.ua (Київ) | 8 312 грн. ← купити | Усі ціни (Україна) (21) |
|