шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни21Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити машинка для стрижки волосся VGR V-906 за ціною від 1013 грн.
Фото 12

Характеристики та опис VGR V-906

Дисплей; Порт для заряджання на корпусі: USB-C; Індикатор рівня заряду; Час роботи (хв): 240; Тип акумулятора: Li-Ion; Матеріал /покриття лез: керамічне; Ширина ножа (мм): 40; Довжина стрижки (мм): до 3; Фікс. гребені (прямі) (шт.): 3; Функції насадок/головок: ніж для стрижки; Основне призначення: тример для бороди
Колір
Функції насадок/головок
ніж для стрижки
Фіксовані гребені (прямі)
3 шт. / 1, 2, 3 мм /
Довжина стрижки
до 3 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 013  до 1 895 грн.
Vgr V-906GD Gold
Цифра (Київ)
1 013 грн.
← купити
Vgr V-906GD Gold
Stls.store (Київ)
1 024 грн.
← купити
Акумуляторна машинка для стрижки волосся та бороди VGR V-906 зі змінними насадками 3 шт чорна із зеленим
MAUDAU (Київ)
1 377 грн.
← купити
Тример для вусів і бороди з керамічним лезом VGR V-906 змінними насадками 1-3 с-мм і LED-дисплеєм
Rozetka.ua (Київ)
1 249 грн.
← купити
Vgr V-906GN Green/Black
Цифра (Київ)
← купити
Vgr V-906GN Green/Black
Stls.store (Київ)
← купити
Машинка для стрижки волосся VGR V-906 акумуляторна з насадками
Rozetka.ua (Київ)
1 599 грн.
← купити
Тример VGR V-906 GREEN 5 Вт зелений
Rozetka.ua (Київ)
1 590 грн.
← купити
Акумуляторна машинка для стрижки волосся та бороди VGR V-906 зі змінними насадками 3 шт Чорний із зеленим
Rozetka.ua (Київ)
1 496 грн.
← купити
Машинка для стрижки волосся VGR V-906 триммер для окантовки та стрижки бороді. Колір: жовтий
Rozetka.ua (Київ)
1 439 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати VGR V-906, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: машинка для стрижки волосся VGR V-906. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на машинка для стрижки волосся VGR V-906 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія