шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни10Опис Відгуки  Обговорення  Корисне4Аксесуари
Купити проєктор Viewsonic LSD300W-ST за ціною від 34367 грн.
Фото 7

Характеристики та опис Viewsonic LSD300W-ST

Вага (кг): 2.85; Габарити (мм): 115x294x237; Корекція трапеції (гор), ±: 40; Корекція трапеції (верт), ±: 40; Зсув проекції (offset) (%): 110; Діагональ зображення ("): 60 — 300; Макс. відстань (м): 1.58; Мін. відстань (м): 0.63; Зворотний; Підтримка форматів зображення: 16:9, 16:10; Макс. роздільна здатність відео: 1920x1080
Колір
Основне призначення
для презентацій
Реальна роздільна здатність
1280x800 пікс.
Зворотна проєкція
Діагональ зображення
60 — 300 "
Споживана потужність
255 Вт
Габарити (ВхШхГ)
115x294x237 мм
Вага
2.85 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 34 367  до 39 476 грн.
Проектор ViewSonic LSD300W-ST (VS20579) VS20579
icom.net.ua (Київ)
34 411 грн.
← купити
Проєктор ViewSonic LSD300W-ST (VS20579) VS20579
Telemart.ua (Київ)
38 130 грн.
← купити
Короткофокусний проєктор ViewSonic LSD300W-ST (VS20579) UA VS20579
Sota.store (Київ)
← купити
Короткофокусний проектор ViewSonic LSD300W-ST (VS20579)
Timesport.com.ua (Львів)
39 470 грн.
← купити
VIEWSONIC Проектор LSD300W-ST(WXGA,3300ALm,3000000:1,VGA*2HD mi,usb, rs232, rj45, 0.49:1, laser, 6ч, 2w) lsd300w-st
Tviy-Dim.com (Київ)
38 186 грн.
← купити
Короткофокусний проектор ViewSonic LSD300W-ST (VS20579)
Semtech.com.ua (Луцьк)
39 476 грн.
← купити
Проектор LSD300W-ST(WXGA,3300ALm,3000000:1,VGA*2HD MI,USB, RS232, RJ45, 0.49:1, laser, 6ч, 2W) LSD300W-ST VS20579
Comtrading.ua (Київ)
34 367 грн.
← купити
ViewSonic Проектор ViewSonic LSD300W-ST (VS20579) White
MTA.ua (Київ)
36 899 грн.
← купити
Viewsonic ViewSonic LSD300W-ST (VS20579) vs20579
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Короткофокусний проектор ViewSonic LSD300W-ST (VS20579)
Zaua.store (Львів)
39 473 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Viewsonic LSD300W-ST, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: проєктор Viewsonic LSD300W-ST. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на проєктор Viewsonic LSD300W-ST у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія