шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни27Опис Відгуки  Обговорення1Корисне
Купити електродуховка Vimar VEO-4219 за ціною від 4982 грн.

Характеристики та опис Vimar VEO-4219

Габарити (см): 37.1x56x41.1; Покриття камери: нержавіюча сталь; Відкриття дверцят: відкидна; Освітлення; автовимкнення; таймер; рожен; конвекція; Функції і можливості: гриль; Потужність великої конфорки: 1.2; Потужність маленької конфорки: 0.7; Максимальна температура (°C): 250; Управління: поворотні перемикачі
Колір
Об'єм
42 л
Потужність
1400 Вт
Управління
поворотні перемикачі
Максимальна температура
250 °C
Кількість режимів приготування
5
Потужність маленької конфорки
0.7 кВт
Потужність великої конфорки
1.2 кВт
Функції і можливості
гриль
конвекція
рожен
таймер
автоматичне відключення
Освітлення
Відкриття дверцят
відкидна
Покриття камери
нержавіюча сталь
Габарити (ВхШхГ)
37.1x56x41.1 см
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  4700 грн.    до  7000 грн.

від 4 982  до 6 764 грн.
Електропіч VIMAR VEO-4219 B
FOXTROT.UA (Київ)
5 640 грн.
← купити
Електрична духовка настільна Vimar VEO-4219 B
Цифра (Київ)
5 922 грн.
← купити
Електрична духовка настільна Vimar VEO-4219 B
Stls.store (Київ)
5 982 грн.
← купити
Vimar VEO-4219B
Mallprix.com (Київ)
4 982 грн.
← купити
Електрична піч Vimar VEO-4219 B Акція!
АЛЛО (Київ)
5 615 грн.
← купити
Електропіч VIMAR VEO-4219B
ТЕХНОточка (Київ)
5 077 грн.
← купити
Електропіч Vimar VEO-4219 B
Denika.ua (Харків)
5 278 грн.
← купити
Vimar VEO-4219 B VEO-4219B
COMFY.ua (Київ)
← купити
Електропіч Vimar VEO-4219 B (VEO-4219B) VEO-4219B
icom.net.ua (Київ)
5 606 грн.
← купити
Електропіч Vimar VEO-4219 B (VEO-4219B) VEO-4219B
Brain.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Vimar VEO-4219, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: електродуховка Vimar VEO-4219. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на електродуховка Vimar VEO-4219 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія