шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Vinga AIO Advanced 27 [Advanced C0230]

Конфігурації і ціни 1083Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Vinga AIO Advanced 27 (Advanced C0230) за ціною від 41394 грн.
Фото 9

Серия Vinga AIO Advanced 27

Модифікації Vinga AIO Advanced 27 111
Характеристики [Advanced C0230]
Колір
Тип
моноблок
Діагональ екрана
27 "
Роздільна здатність
2560x1440 (16:9) пікс.
Тип матриці
IPS / 165 Гц /
Чипсет
Intel H610
Серія
Core i3
Тактова частота
3.3 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
UHD Graphics 730
Об'єм накопичувача
512 ГБ
Роз'єми
HDMI вхід
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 5 (802.11aс)
Bluetooth
v4.2
Звук
7.1
Потужність БЖ
500 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Габарити (ВхШхГ)
545x612x175 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  43000 грн.    до  50000 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0227
від 40 261 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0233
від 44 006 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0224
від 41 502 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0245
від 40 865 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0359
від 36 878 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0338
від 40 396 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0341
від 43 008 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0335
від 39 263 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0221
від 38 840 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0356
від 38 603 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0332
від 41 313 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0228
від 41 257 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0236
від 41 004 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0231
від 42 340 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0239
від 42 485 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0350
від 39 521 грн.
Vinga AIO Wolverine 27
Wolverine C0389
від 46 304 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0271
від 41 063 грн.
Artline Business M73
M73v15
від 46 723 грн.
Artline Business M73
M73v07
від 46 942 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0274
від 42 146 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0357
від 40 540 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0222
від 40 506 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0358
від 40 360 грн.
Artline Business M74
M74v23Win
від 47 470 грн.
Artline Business M75
M75v21
від 47 474 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0336
від 40 210 грн.
Artline Business M74
M74v09
від 44 962 грн.
Artline Business M74
M74v28Win
від 44 743 грн.
Artline Business M74
M74v26Win
від 44 260 грн.

від 41 394  до 56 018 грн.
Моноблок VINGA AIO Advanced C0230 (I3M32INTWH.C0230) I3M32INTWH.C0230
FOXTROT.UA (Київ)
44 815 грн.
← купити
Комп'ютер Vinga AIO Advanced C0230 (I3M32INTWH.C0230) I3M32INTWH.C0230
Itbox.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер Vinga AIO Advanced C0230 (I3M32INTWH.C0230)
Q-techno.com.ua (Київ)
43 506 грн.
← купити
Комп'ютер Vinga AIO Advanced C0230 (I3M32INTWH.C0230) I3M32INTWH.C0230
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер Vinga AIO Advanced C0230 (I3M32INTWH.C0230) I3M32INTWH.C0230
icom.net.ua (Київ)
41 394 грн.
← купити
Моноблок Vinga AIO Advanced C0230 (I3M32INTWH.C0230)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер Vinga AIO Advanced C0230
Rozetka.ua (Київ)
53 016 грн.
← купити
Комп'ютер Vinga AIO Advanced C0230 (I3M32INTWH.C0230)
Rozetka.ua (Київ)
56 018 грн.
← купити
Комп'ютер Vinga AIO Advanced C0230 (I3M32INTWH.C0230)
Rozetka.ua (Київ)
48 913 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Vinga Advanced C0230, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Vinga AIO Advanced 27 (Advanced C0230). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Vinga AIO Advanced 27 (Advanced C0230) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія