шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Підставка / кріплення Vinga TM20-2253

Ціни23Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити підставка / кріплення Vinga TM20-2253 за ціною від 399 грн.
Фото 12

Характеристики та опис Vinga TM20-2253

200x200 мм; 200x100 мм; 100x200 мм; 100x100 мм; 75x75 мм; Кріплення VESA: 50x50 мм; Регулювання: нахил; Максимальна відстань від стіни (мм): 95; Мінімальна відстань від стіни (мм): 95; Макс. навантаження (кг): 25; Макс. діагональ ("): 42; Мін. діагональ ("): 14; Тип: настінне кріплення
Колір
Тип
настінне кріплення
Мінімальна діагональ
14 "
Максимальна діагональ
42 "
Максимальне навантаження
25 кг
Регулювання
нахил
Кріплення VESA
50x50 мм
75x75 мм
100x100 мм
100x200 мм
200x100 мм
200x200 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  475 грн.    до  550 грн.

від 399  до 702 грн.
Кріпленння для телевізора (кронштейн) Vinga TM20-2253
Artline.ua (Київ)
399 грн.
← купити
Кронштейн Vinga TM20-2253
Itbox.ua (Київ)
← купити
Vinga TM20-2253
Mallprix.com (Київ)
418 грн.
← купити
Кронштейн Vinga TM20-2253
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Кронштейн похилий Vinga 14-42″ (TM20-2253) Black (TM20-2253)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Кронштейн Vinga TM20-2253
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Кронштейн Vinga TM20-2253
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Vinga TM20-2253
AKS.ua (Київ)
478 грн.
← купити
Кронштейн Vinga TM20-2253
MAUDAU (Київ)
529 грн.
← купити
Vinga TM20-2253
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Кронштейн Vinga TM20-2253 (7144)
Rozetka.ua (Київ)
644 грн.
← купити
Кронштейн Vinga TM20-2253
Rozetka.ua (Київ)
634 грн.
← купити
Кронштейн Vinga TM20-2253
Rozetka.ua (Київ)
495 грн.
← купити
Кронштейн Vinga TM20-2253
Rozetka.ua (Київ)
565 грн.
← купити
Кронштейн Vinga TM20-2253
Rozetka.ua (Київ)
563 грн.
← купити
Кронштейн Vinga TM20-2253
Rozetka.ua (Київ)
605 грн.
← купити
Настінне кріплення Vinga TM20-2253
Rozetka.ua (Київ)
479 грн.
← купити
Кронштейн Vinga TM20-2253 (204985)
Rozetka.ua (Київ)
666 грн.
← купити
Кронштейн Vinga TM20-2253
Rozetka.ua (Київ)
639 грн.
← купити
Кріплення Vinga TM20-2253[80302]
Rozetka.ua (Київ)
545 грн.
← купити
Кронштейн Vinga TM20-2253
Rozetka.ua (Київ)
643 грн.
← купити
Кронштейн Vinga TM20-2253
Rozetka.ua (Київ)
612 грн.
← купити
Кронштейн Vinga TM20-2253
Rozetka.ua (Київ)
702 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Vinga TM20-2253, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: підставка / кріплення Vinga TM20-2253. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на підставка / кріплення Vinga TM20-2253 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія