шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни7Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити шліфувальна машина Vitals Master Ls 7690DNs за ціною від 2409 грн.
Фото 15

Характеристики та опис Vitals Master Ls 7690DNs

Вага (кг): 3; Рівень шуму (дБ): 104; пилозбірник; Ширина стрічки/листа (мм): 76; Довжина стрічки/листа (мм): 533; Швидкість стрічки (м/хв): 200 – 400; Споживана потужність (Вт): 900; Джерело живлення: електромережа (230 В); Тип: стрічкова
Типстрічкова
Джерело живленняелектромережа (230 В)
Характеристики
Споживана потужність900 Вт
Швидкість стрічки200 – 400 м/хв
Довжина стрічки/листа533 мм
Ширина стрічки/листа76 мм
Додаткові можливості
Функції та можливостірегулятор обертів
підключення пилозбірника
Комплектаціядодаткова рукоятка
пилозбірник
Інше
Рівень шуму104 дБ
Довжина кабелю3 м
Вага3 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 409  до 2 769 грн.
Машина ленточная шлифовальная Vitals Master Ls 7690DNs 237001
Sertan.com.ua (Київ)
2 769 грн.
← купити
Шліфмашина стрічкова VITALS Master Ls 7690DNs (237001) 237001
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Шліфмашина стрічкова Vitals Master Ls 7690DNs 900Вт 76х533мм 400об/хв 3.45кг 237001
Comtrading.ua (Київ)
2 625 грн.
← купити
Шліфмашина стрічкова Vitals Master Ls 7690DNs 900Вт 76х533мм 400об/хв 3.45кг 237001
Tviy-Dim.com (Київ)
2 589 грн.
← купити
Шліфмашина стрічкова Vitals Master Ls 7690DNs 900Вт 76х533мм 400об/хв 3.45кг
Mobicase.net (Київ)
← купити
VITALS Master Ls 7690DNs MasterLs7690DNs
COMFY.ua (Київ)
2 409 грн.
← купити
Vitals Master Ls 7690DNs (237001) 237001
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Vitals Master Ls 7690DNs, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: шліфувальна машина Vitals Master Ls 7690DNs. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на шліфувальна машина Vitals Master Ls 7690DNs у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія